Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Antigua a Barbuda Devil's Bridge

Ubytování Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Devil's Bridge je jedním z nejvýznamnějších přírodních památek na ostrovech Antigua a Barbuda. Toto unikátní území se nachází na východním pobřeží Antiguy a nabízí návštěvníkům úchvatný pohled na rozlehlý oceán a přírodní skalní most.

Devil's Bridge je přírodní skalní útvar, který byl vytvořen erozí při nárazu vln na pobřeží. Jeho název má temnou pověst, která se váže k africkým otrokářským dobám. Lidé věří, že právě na Devil's Bridge byli otroci přiváděni, aby byli trestáni a dokonce i popravováni. Dnes je Devil's Bridge považován za důležitou kulturní památku, která připomíná temnou minulost ostrova.

Při návštěvě Devil's Bridge budete mít možnost prozkoumat okolní oblast a objevit krásy přírody. Skály tvoří úchvatnou krajinu a dokonale vyhovují vyfocení. Je důležité si však uvědomit, že oblast je skalnatá a návštěvníci musí dbát zvýšené opatrnosti při pohybu po terénu.

Dalším pozoruhodným prvkem Devil's Bridge je průzračné a modré moře, které obklopuje útesy. Pokud máte štěstí, může se vám podařit spatřit delfíny, kteří se v těchto vodách rádi vyskytují. Pro milovníky přírody a fotografie je Devil's Bridge skutečným rájem.

Co se týče ubytování v okolí Devil's Bridge, Antigua a Barbuda nabízí širokou škálu možností. Ve městě St. John's, které je hlavním městem ostrova, naleznete většinu hotelů a resortů. Tyto ubytovací zařízení nabízejí komfortní pokoje s výhledem na oceán a mnoho dalších vyžití, jako jsou bazény, lázně a restaurace.

Pokud preferujete ubytování mimo hlavní město, existuje mnoho menších hotelů a penzionů roztroušených po celém ostrově. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí přímý přístup na pláž a klidnější atmosféru. Návštěvníci mají také možnost pronajmout si vily nebo apartmány, které poskytují větší soukromí a samostatnost.

Kromě toho, Antigua a Barbuda nabízí i další příležitosti k objevování ostrova. Například Antigua je známá svými úchvatnými plážemi, na kterých si můžete užívat slunečního záření a jasného karibského moře. Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství, je možnost si pronajmout vodní skútr nebo provedením potápění ve vodách Antiguy.

Navštěva Devil's Bridge na ostrovech Antigua a Barbuda je zážitkem, který nelze zapomenout. Při pobytu na Antiguy a Barbudy si můžete užít neuvěřitelnou přírodu a zároveň si vychutnat příjemné ubytování v blízkosti této úžasné památky. Přijďte a objevte krásu Devil's Bridge a její historický význam na vlastní oči!


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Dotaz: Co je Devil's Bridge?

Odpověď: Devil's Bridge je přírodní skalní útvar na pobřeží Antiguy a Barbudy. Jedná se o skalní oblouk vytvořený přírodními erozními procesy.

Dotaz: Jak se tam dostanu?

Odpověď: K Devil's Bridge se můžete dostat pomocí místních dopravních prostředků nebo taxíkem. Existují také organizované výlety, které vedou k Devil's Bridge.

Dotaz: Ještě se tam něco nachází?

Odpověď: Kromě samotného Devil's Bridge se v okolí nachází téměř nedotčená divoká příroda, několik pláží a možnosti k vodním sportům.

Dotaz: Je zde nějaký vstupné?

Odpověď: Vstup na Devil's Bridge je zdarma.

Dotaz: Je to bezpečné místo?

Odpověď: Při návštěvě Devil's Bridge je potřeba být opatrný, neboť skalní útvar a okolní kameny jsou velmi kluzké. Je důležité dodržovat značené cesty a nenechat se unést nebezpečným podnikáním.


Dovolená Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Antigua a Barbuda jsou dvě krásné ostrovy v Karibiku, které nabízejí nejen bílé pláže a tyrkysové moře, ale také jedinečné přírodní památky, jako je Devil's Bridge. Tato překrásná přírodní skalní formace se nachází na východním pobřeží ostrova Antigua a je oblíbeným turistickým cílem pro milovníky přírody.

Devil's Bridge byla vytvořena erupcemi sopek a erozí vodou a vytváří úchvatný pohled na pobřeží Karibiku. Název Devil's Bridge (Ďáblov most) odkazuje na pověst, že každý, kdo se pokusí přejít most, bude sveden k ďáblovu. Skutečností však je, že toto místo je nádherné a bezpečné a návštěvníci si zde mohou užít krásný výhled.

Kromě nádherného pohledu nabízí Devil's Bridge také mnoho příležitostí k prozkoumávání. Pro milovníky historie je tu možnost vidět pozůstatky bývalého cukrovaru, který se zde kdysi nacházel. Pro ty, kdo si rádi prohlížejí flóru a faunu, se tu rovněž nabízí mnoho příležitostí k pozorování druhů místních ptáků.

Kromě procházení kolem Devil's Bridge si můžete užít také koupání v Atlantském oceánu nebo se vydat na výlet do nedalekých měst, jako je například English Harbour, kde se nachází zbytky starého přístavu.

Navštívit Devil's Bridge je jedním z nejkrásnějších zážitků, které na Antigui a Barbudu můžete zažít. Zdejší přírodní krása vás okouzlí a nabídne mnoho nezapomenutelných zážitků. Pokud máte rádi přírodu, krásné pohledy a chcete si užít pár dní klidu a relaxace, pak je Antigua a Barbuda právě pro vás to pravé místo.


Počasí Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Antigua a Barbuda, dvě malebná karibská ostrova východně od Portorika, jsou známá svým nádherným počasím a úchvatnými přírodními scenériemi. Jedným z nejvýznamnějších a nejzajímavějších přírodních úkazů na ostrově Antigua je Devil's Bridge.

Devil's Bridge je přírodní skalní oblouk nacházející se na východním pobřeží ostrova Antigua, poblíž Baie Longue. Tato skalní formace vznikla před mnoha lety erozí vody a větru a vytvořila unikátní přírodní památku, kterou navštěvují turisté z celého světa.

Oblouk je pojmenován podle nebezpečných podmínek, které zde panují. Mohlo by se zdát, že je to místo, ve kterém by se mohl vykrystalizovat lidový mýtus, a je to přesně to, co se na Devil's Bridge stalo. Název je odvozen od příběhu, že otroci, kteří byli na ostrově přinuceni pracovat, se sem chodili volně procházet, protože se domnívali, že pokud skočí přes oblouk, bude je jejich více nevolným stavem osvobodit.

Nedávné studie naznačují, že Devil's Bridge byl navržen k povodním a přílivu moře vlivem zemětřesení před mnoha lety. Tento jev představuje prudké kolísání hladiny moře, což znamená, že ostrov Antigua a Barbuda je obklopen silnými proudy. To způsobuje, že některé části skalního oblouku připomínají děravou mřížku, která dala tomuto místu jeho charakteristický vzhled.

Navzdory nebezpečí, které Devil's Bridge představuje, se jedná o populární turistickou atrakci, kterou lze snadno navštívit. Místo je dobře značeno a existuje také parkoviště. Z parkoviště je krátká pěší trasa, která turisty přivádí k samotnému oblouku. Zde mohou turisté obdivovat nádherné výhledy na obrovské vlny, které se tříští o skalní stěny a tvoří impozantní vodopády.

Devil's Bridge je také skvělým místem pro fotografování. Přírodní scenérie a zvuky oceánu vytvářejí nádherné záběry a nezapomenutelné zážitky pro každého, kdo sem zavítá. Ale pozor, je důležité dodržovat bezpečnostní pokyny a nevyhýbat se bezpečnostním ohrazením, protože tyto nádherné útvary jsou křehké a mohou se snadno zhroutit.

Pokud plánujete návštěvu Antiguy a Barbudy, určitě nezapomeňte navštívit Devil's Bridge. Toto přírodní divadlo vás uchvátí svou krásou a jedinečností. Ale pamatujte, že na světě je mnoho míst, která jsou považována za "čarodějnický most", Devil's Bridge je jen jedním z nich a něco, co stojí za to vidět.


Letenka Antigua a Barbuda Devil's Bridge


Antigua a Barbuda - Devil's Bridge: Přírodní div na Karibech

Karibský souostroví je známé svými nádhernými plážemi, tyrkysovými vodami a připomínajícími pohádku ostrovy. Jedním z takových ostrovů je Antigua a Barbuda, které lákají turisty z celého světa svými krásnými panoramaty a přírodními divy. Jedinečná přírodní atrakce, zvaná Devil's Bridge, je rozhodně must-see místo na těchto ostrovech.

Devil's Bridge je skalní útvar, který se nachází na severovýchodním pobřeží Antiguy. Tento přírodní most vznikl díky působení erozivní síly oceánu, který obtížnou prací vymodlil otvor v skalách. Příroda tak vytvořila dechberoucí přírodní div, který je svědkem mnoha legend a mýtu vzniku.

Jméno Devil's Bridge (Ďáblova lávka) odpovídá mýtu, kterým je tento úkaz obklopený. Podle jedné z verzí byl touto lávkou údajně sám ďábel sveden a nakonec se do ní utopil. Podle jiné legendy se stalo neštěstí, když otrok prchající před násilím koloniální éry zde zemřel, když se pokusil přeskočit lávku. I přes tyto temné příběhy však Devil's Bridge zůstává fascinujícím a krásným místem přírodního dědictví.

Návštěvníci, kteří se sem vypraví, mají neuvěřitelnou možnost nejen prozkoumat tento unikátní útvar, ale také se těšit na úchvatné výhledy na oceán a vlnící se pobřeží. Při přílivu se voda přelévá přes lávku do útesů a tvoří nádherné vodopády, které jsou opravdu impozantní. Tento přírodní fenomén nabízí zároveň i jedinečnou příležitost k úchvatným fotografiím.

Ostrov Antigua a Barbuda se nachází v Karibském moři a je oblíbenou destinací pro milovníky relaxace na pláži, potápění a šnorchlování. Devil's Bridge je tedy dalším vynikajícím důvodem, proč přijít na tento úžasný ostrov. Přírodní i historické krásy tvoří pestrou paletu nabízených zážitků, které uspokojí každého návštěvníka.

Pokud se rozhodnete navštívit Antiguu a Barbudu, nezapomeňte zařadit Devil's Bridge do svého itineráře. Toto jedinečné místo představuje přírodní událost, kterou zkrátka nelze vynechat. Ať už se budete toulat po všech koutech ostrova, nebo si budete užívat slunných pláží, Antigua a Barbuda vám poskytnou nezapomenutelnou dovolenou.

Takže pokud toužíte po dobrodružství v Karibiku a chcete objevit jedinečné krásy přírody, neváhejte a zarezervujte si letenku do Antiguy a Barbudy. Devil's Bridge vás očaruje svou jedinečností a nádhernými výhledy na oceán. Jste připraveni na nezapomenutelnou cestu do Karibiku?


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky