Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Austrálie Phillip Island (Victoria)

Letenka Austrálie Phillip Island (Victoria)


Austrálie je jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací na světě. Rádi byste navštívili tento nádherný kontinent, ale nevíte, kam vyrazit? Doporučujeme vám navštívit Phillip Island v oblasti Victoria.

Phillip Island je malý ostrov, který se nachází 90 minut jízdy od Melbourne. Ostrov má velmi bohatou historii a proslavil se zejména díky své překrásné přírodě a zvířatům, která zde žijí.

Zvířata Phillip Islandu jsou největší turistickou atrakcí. Naším tipem je určitě navštívit v případě, že se na ostrov dostanete, jeden z nejslavnějších a nejnavštěvovanějších míst – Opatství St Mary. Zde se můžete projít vzdálenou krajinou, kde potkáte nejen množství oveček, ale také koaly a klokany. V této oblasti se také nachází kruh se sochami, kde jsou symbolizovány čtyři elementy, jejichž spojováním vzniká pátý – Duch.

Dále v oblasti Victoria můžete navštívit také nejstarší botanickou zahradu v zemi s názvem Royal Botanic Garden Melbourne. Tento park je obklopen krásnými zelenými loukami a je plný exotických rostlin a stromů, které vám zaručí úžasný zážitek.

Pokud máte rádi adrenalin, můžete využít také jednu z nejvýznamnějších turistických atrakcí – Phillip Island’s Wildlife Conservation Reserve. Zde si můžete užít atrakce, jako je třeba sousto v poboře nebo projížďka na quadu. Také se zde budete moci setkat se správnou australskou faunou, jako jsou třeba krokodýli, hadi, arašídy nebo klokani.

V neposlední řadě si nenechte ujít největší závod těchto zemí – Phillip Island Grand Prix Circuit. Tento závodní okruh má nejenom neuvěřitelně krásnou polohu na pobřeží, ale také je hojně navštěvován závodníky z celého světa, kteří soutěží v závodech na motorkách, formuli nebo některém z dalších sportů.

Je nepochybné, že Phillip Island je jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších turistických místní v regionu Victoria v Austrálii. Takže co teď? Složte si kufry a vyrazte na nezapomenutelnou dovolenou na Phillip Island!


Počasí Austrálie Phillip Island (Victoria)


Phillip Island je ostrov ležící na jihu Austrálie v oblasti Victoria. Ostrov je velmi populárním místem, zejména díky svému unikátnímu ekosystému, který zahrnuje zvířata, jako jsou tasmánská čerta, koalové a mnoho dalších.

Jedním z dalších důvodů, proč je Phillip Island tak oblíbený, je jeho klima. Ostrov má mírné a vlhké klima, s průměrnou teplotou kolem 20°C během léta a kolem 14°C v zimě.

V létě (prosinec - února) jsou teploty velmi příjemné a vhodné pro koupání v oceánu. Voda má průměrnou teplotu kolem 18°C a je ideální pro surfování, plavání a další vodní sporty. Počasí bývá slunečné a jasné, ale může docházet k větrnému počasí.

V zimě (červenec - srpen) se teploty snižují a bývá větrno. Průměrná teplota v této době je kolem 12°C, takže se doporučuje mít sebou teplé oblečení. Za deštivých dnů může být na ostrově velmi vlhké.

Celkově vzato je počasí na Phillip Islandu velmi příjemné, s minimem extrémních podmínek. Ostrov je ideální pro návštěvu jak v létě, tak v zimě, a nabízí návštěvníkům mnoho možností pro aktivní i relaxační dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Austrálie Phillip Island (Victoria)


1. Jak se dostat na Phillip Island?
Na Phillip Island se můžete dostat automobilem přes most od města San Remo, který spojuje pevninskou část s ostrovem. Také je možné využít veřejnou dopravu autobusem nebo vlakem a pak přestoupit na trajekt.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Phillip Island?
Nejlepším časem na návštěvu Phillip Island je období jara až podzimu (září až duben), kdy je příjemné počasí a možnost vidět mnoho zvířat, jako jsou tučňáci.

3. Jak dlouho trvá jízda z Melbourne na Phillip Island?
Jízda z Melbourne na Phillip Island trvá přibližně 1,5 hodiny autem. Trasa má délku zhruba 140 kilometrů.

4. Co je nejznámější atrakcí na Phillip Island?
Nejznámější atrakcí na Phillip Island je určitě Parádní pláž (Penguin Parade), kde se každý večer koná ohromující představení při příjezdu tučňáků do svých hnízd.

5. Kde se dají vidět tučňáci na Phillip Island?
Kromě Parádní pláže můžete tučňáky vidět také na mnoha dalších místech, jako jsou stezky kolem ostrova nebo ve zvláštní rezervaci Koala Conservation Centre.

6. Existují nějaké další zajímavosti než tučňáci na Phillip Island?
Ano, na Phillip Island je mnoho dalších zajímavých míst k návštěvě. Například The Nobbies, což je útes, kde můžete vidět pevninskou přírodu a také eventuálně tuleňe a ptáky. Taky je tam motosportový okruh Phillip Island Grand Prix Circuit.

7. Jaká je nejlepší místa k ubytování na Phillip Island?
Phillip Island nabízí širokou škálu ubytovacích možností, včetně hotelů, penzionů, chalup a kempů. Mezi oblíbené oblasti patří Cowes, San Remo a Newhaven.

8. Co dělat na Phillip Island, když je špatné počasí?
I když je špatné počasí, na Phillip Island stále najdete mnoho aktivit a atrakcí, jako například návštěvu Muzea automobilů Phillip Island, Muzea temné historie nebo relaxaci v jednom z wellness center.

9. Je možné na Phillip Island surfovat?
Ano, surfování je populární aktivitou na Phillip Island. Existuje několik surferských pláží, které nabízejí dobré podmínky pro surfování.

10. Je nutné si rezervovat vstupenky na Parádní pláž předem?
Ano, je doporučeno rezervovat si vstupenky na Parádní pláž předem, protože se může stát, že jsou vyprodané, zejména během hlavní turistické sezóny.


Dovolená Austrálie Phillip Island (Victoria)


Phillip Island je malebný ostrov v jižním pacifiku s bohatou historií a krásnou přírodou. Nachází se nedaleko pobřeží australského kontinentu v Melbourne a je oblíbeným cílem turistů z celého světa. Phillip Island nabízí mnoho turistických atrakcí, z nichž většina je spojena s jeho geologickým původem a neopakovatelnou přírodou.

Jednou z největších turistických atrakcí na Phillip Island je pozorování tučňáků. Ostrov je domovem největšího kolonie malých tučňáků na světě, což z něho dělá ideální místo pro sledování jejich chování při příchodu do útesů. Každý večer se ledové ptáci vrací na ostrov, kde tráví noc v kolonii, a turisté mohou sledovat jejich příchod z vyhlídkových plošin. Pro milovníky tučňáků je tu k dispozici i speciální prohlídka, kde se mohou blíže seznámit s chováním těchto roztomilých ptáků.

Další zajímavou turistickou atrakcí na ostrově je navštěvování ostrůvku Seal Rocks. Tyto ostrůvky jsou domovem mnoha druhů tuleňů, kteří se zde mohou pozorovat v přirozeném prostředí. Existují i speciální lodní plavby, které vás vezmou kolem ostrova a umožní pozorovat divoký život tuleňů v jejich vlastním prostředí.

Kromě toho nabízí Phillip Island mnoho krásných písečných pláží, stejně jako mnoho cyklostezek a turistických cest, které vedou kolem útesů a pobřeží. Turisté zde také mohou navštívit promenádu, kde se nachází mnoho obchodů a restaurací, kde si mohou nakoupit suvenýry a ochutnat místní speciality.

Pokud hledáte ubytování na Phillip Island, není třeba se obávat - nabídka je zde velmi široká, ať už hledáte luxusní hotel nebo kemp. Některé hotely nabízejí dokonce i vlastní vyhlídkové plošiny pro pozorování tučňáků. Protože jde o velmi populární turistický cíl, je dobré rezervovat ubytování v předstihu.

V souhrnu lze říci, že Phillip Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu v krásné přírodě. Ostrov nabízí mnoho zajímavých aktivit a turistických atrakcí, ať už hledáte pozorování fauny a flóry nebo jen odpočinek na pláži. Nezapomeňte si koupit suvenýry, aby vám později při pohledu na ně připomínaly vaše nezapomenutelné zážitky z Phillip Island.


Ubytování Austrálie Phillip Island (Victoria)


Philip Island je malebný ostrov nacházející se v jižním pobřeží Austrálie, nedaleko města Melbourne ve státě Victoria. Ostrov je známý svou bohatou přírodou, úchvatnými plážemi a zvláštním druhem domácích zvířat - malými tučňáky.

Pro ty, kteří chtějí navštívit Philip Island a strávit tam několik dní, je důležité vybrat si vhodné ubytování. Na ostrově se nachází mnoho různých možností, od luxusních resortů až po rodinné penziony.

Jednou z možností je pobyt v luxusním resortu. Tyto hotely nabízejí prvotřídní služby, včetně bazénů, wellness center, golfových hřišť a výhledem na oceán. Tyto ubytování jsou ideální pro páry nebo ty, kdo si chtějí dopřát trochu luxusu.

Pro rodiny s dětmi je vhodnější volbou rodinný penzion nebo apartmán. Tyto ubytování poskytují větší prostor a vybavení pro děti, jako je například dětské hřiště nebo bazén. V mnoha penzionech se také podává snídaně a hosté mají přístup k vaření vlastních jídel.

Pokud preferujete přírodní prostředí, Philip Island nabízí také kempování. Zde si můžete pronajmout stan nebo karavan a strávit dovolenou v přímém kontaktu s přírodou. Na ostrově se nachází několik kempů s moderními vybaveními, jako jsou sprchy, toalety a grilovací plochy.

Během pobytu na Philip Island je také důležité zvážit polohu ubytování. Některá ubytování se nacházejí přímo u pláže, což je výhodné pro ty, kteří mají zájem o surfování nebo jiné vodní aktivity. Další možností je ubytování v blízkosti města Cowes, které je hlavním centrem ostrova a nabízí obchody, restaurace a další zábavní aktivity.

Philip Island je také známý svou tučňáčí kolonií. Každý večer můžete sledovat, jak se tučňáci vracejí z moře do svých hnízd. Mnoho ubytování nabízí speciální aranžmá, která umožňují hostům sledovat tento unikátní přírodní fenomén přímo z vašeho balkónu.

Návštěva Philip Island je nezapomenutelným zážitkem. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro luxusní resort, rodinný penzion nebo kempování, ostrov nabízí ubytování pro každého. Ať už se jedná o procházku po krásných plážích nebo sledování tučňáků, Philip Island poskytuje dovolenou, která vám zůstane v paměti na dlouhou dobu.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky