Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Little San Salvador Island

Počasí Bahamy Little San Salvador Island


Bahamy jsou známé svým krásným tropickým počasím a jedním z nejkrásnějších ostrovů, kterým se může pochlubit, je Little San Salvador Island. Toto malé rájové území je opravdu nezapomenutelné a jeho počasí je právě tím, co ho dělá ještě více lákavým.

Little San Salvador Island se nachází v Exumském souostroví ve východní části Baham a je součástí soukromého ostrova Half Moon Cay. Ostrov se rozprostírá na ploše přes 2,4 kilometrů čtverečních a je obklopený teplými a průzračnými karibskými vodami. Zdejší klima je klasickým příkladem tropického ráje.

Jedním z hlavních rysů počasí na Bahamách a tedy i na Little San Salvador Island je vysoká teplota po celý rok. Průměrné teploty se pohybují kolem 24-33 °C (75-91 °F), což znamená, že na ostrově panuje téměř neustále ideální počasí. Je tu vždy teplé a slunečné a návštěvníci si mohou užít nekonečné hodiny na pláži.

Jelikož je ostrov obklopený karibským mořem, voda zde má rovněž příjemnou teplotu po celý rok. Průměrná teplota vody na Bahamách se pohybuje kolem 25-29 °C (77-84 °F), což je ideální pro milovníky plavání, potápění a dalších vodních aktivit. Navíc, díky průzračnosti vody můžete pozorovat pestrobarevné korálové útesy a zvědavé mořské živočichy, což je zážitek sám o sobě.

Dalším faktorem, který přispívá ke krásnému počasí na Little San Salvador Island, je období sucha. Bahamy mají dvě období - suché a deštivé. Období sucha trvá od listopadu do dubna a je považováno za nejlepší dobu pro návštěvu ostrova. Během tohoto období se srážky omezují a slunce je na obloze víceméně neustále.

I přes krásnou a stabilní povahu počasí je však důležité si pamatovat, že jižní Bahamy, včetně Little San Salvador Island, mohou být v určité části roku náchylné k hurikánům. Hurikánová sezóna trvá od července do listopadu, a i když pravděpodobnost, že se na ostrově přímo setkáte s hurikánem, je poměrně nízká, je dobré mít na paměti, že byste měli být vždy informovaní o vývoji počasí a přijmout všechna nezbytná opatření pro svou bezpečnost.

Nicméně, pokud se rozhodnete navštívit Little San Salvador Island během období sucha, jste zaručeni úchvatným počasím s vysokými teplotami, teplou vodou a jasným nebem. Toto souostroví je skutečným rájem na Zemi a každý, kdo sem zavítá, se zamiluje do jeho nádherného počasí a neuvěřitelné krásy.


Ubytování Bahamy Little San Salvador Island


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, tyrkysovými vodami a bezstarostnou atmosférou. Jedno z míst, které stojí za návštěvu na Bahamách, je Little San Salvador Island, také známý jako Half Moon Cay. Tato malá ostrov nabízí idylickou destinaci s neuvěřitelným ubytováním a mnoha aktivitami pro turisty.

Half Moon Cay je soukromý ostrov, který patří společnosti Carnival Corporation & plc. Ostrov se nachází na jihovýchodním konci Baham a je jedním z nejkrásnějších míst v celém karibském regionu. Krásné bílé písky, azurové vody a nekonečné možnosti pro dovolenou dělají z tohoto místa ráj pro každého, kdo sem zavítá.

Pro turisty, kteří se rozhodnou zůstat na ostrově Half Moon Cay, je k dispozici několik možností ubytování. Nejoblíbenější možností je pronájem plážové poloroubenky nebo poloroubenky s výhledem na moře. Tyto poloroubenky jsou luxusní a prostorné, nabízejí všechny moderní vybavení a mají výhled na krásnou pláž a moře. Další možností je pronájem soukromé vily, která nabízí více soukromí a luxusu pro ty, kteří si přejí vyšší úroveň pohodlí.

Kromě ubytování nabízí Little San Salvador Island také širokou škálu aktivit pro turisty. Nejoblíbenější činností je určitě relaxace na pláži a koupání v nadpozemských vodách. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem jsou ideálním místem pro opalování, pikniky a procházky podél pobřeží. Návštěvníci ostrova si také mohou vypůjčit kajak nebo paddleboard a objevovat okolní vody.

Pro milovníky přírody je možnost provést výlet na poníkovi nebo koni po ostrově. Pro ty, kteří preferují dobrodružství, se nabízí snorkelování nebo potápění v korálovém útesu, kde je možné se setkat s pestrou škálou mořského života. Ostrov také nabízí možnosti pro rybolov a vodní aktivity jako windsurfing a jízda na vodním skútru.

Pro turisty, kteří chtějí strávit relaxační den na Half Moon Cay, je k dispozici také plážový klub s pohodlnými lehátky, restaurací a barem. Návštěvníci si mohou objednat osvěžující drinky a pokrm z místní kuchyně a užívat si dokonalou plážovou atmosféru.

Ubývat na Little San Salvador Island je jedinečný zážitek, který vám umožní uniknout od každodenního stresu a vnést do svého života více klidu a pohody. Nezáleží na tom, zda jste milovníkem dobrodružství nebo preferujete relaxaci na pláži, tento ostrov nabízí vše, co potřebujete pro perfektní dovolenou. Pokud plánujete návštěvu Baham, nezapomeňte zařadit Little San Salvador Island do svého seznamu must-see míst.


Letenka Bahamy Little San Salvador Island


Bahamy patří mezi nejoblíbenější turistické destinace na světě. Jednou z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších ostrovů v regionu je Little San Salvador Island. Pokud se chystáte na dovolenou na Bahamách, rozhodně byste měli zvážit návštěvu tohoto ostrova.

Letenky na Little San Salvador Island se dají zakoupit přímo na stránkách leteckých společností, jako je například American Airlines či Delta Air Lines. Ceny letenek se samozřejmě liší v závislosti na sezóně a přepravní společnosti, ale obecně se dají pořídit za relativně přijatelnou cenu.

Po příletu na Bahamy budete potřebovat další dopravu na Little San Salvador Island. Nejlepší možností je pronajmout si auto, protože po ostrově se nedá moc jezdit. Pokud se vám nepodaří najít dostatečně velké auto pro celou rodinu, můžete si pronajmout například golfkart. Všechny dopravní prostředky si můžete pronajmout na letišti, nebo si je můžete předem objednat online.

Na ostrově najdete mnoho krásných pláží, kde si můžete užívat slunce a moře. Nejkrásnější z nich je Half Moon Beach, která nabízí bílý písek, tyrkysovou vodu a nádherný výhled na okolní ostrovy. Kromě toho se můžete vydat na procházku po ostrově a obdivovat místní flóru a faunu, která je zde opravdu bohatá. Na ostrově najdete také malé obchody a restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční bahamská jídla.

Pokud máte rádi vodní sporty, neváhejte a vyzkoušejte si potápění, šnorchlování, paddleboarding nebo windsurfing. Na ostrově najdete řadu míst, kde si můžete zapůjčit potřebné vybavení a být v první řadě u vodních aktivit. Pokud preferujete volnější režim v letních měsících, můžete se obejít i bez vodních aktivit a raději se zaměřit na slunečních paprscích a uvolnění.

Zkrátka, Little San Salvador Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci daleko od hluku města a turistického ruchu. S kouzelným bahamským zázemím a krásnými plážemi je tento ostrov perfektním místem pro letní dovolenou. Stačí si jenom pořídit letenku a vše ostatní se snadno zvládne na místě.


Dovolená Bahamy Little San Salvador Island


Bahamy jsou jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou, nabízející nádherné pláže, křišťálově čisté moře a bohatou flóru a faunu. Jedním z nejkrásnějších ostrovů na Bahamách je Little San Salvador Island (také známý jako Half Moon Cay), který slouží jako soukromý ostrov výletní lodi Carnival Corporation.

Little San Salvador Island se nachází v archipelagu Exuma na jihovýchodní části Baham. Je oblíbeným cílem turistů díky své neuvěřitelné přírodní kráse a idylickému tropickému prostředí. Ostrov je hustě pokrytý bujnou zelení, která nabízí spoustu příležitostí pro volnočasové aktivity a relaxaci.

Jednou z nejvíce zkoumaných částí ostrova je jeho nádherná pláž. Half Moon Cay je známý svou bílou pískovou pláží a azurově modrou vodou. Turisté zde mají možnost si vychutnat opalování, plavání nebo šnorchlování, a to vše v malebném prostředí. Pláž je plně vybavena lehátky, slunečníky a dokonce i bary a restauracemi, aby poskytla maximální pohodlí.

Dalšími atrakcemi, které Little San Salvador Island nabízí, jsou vyhlídková místa a přírodní parky. Ostrov rozprostírá neuvěřitelné množství přírodní krásy, včetně skalnatých útesů, korálových zahrad a tropické vegetace. Některé z vyhlídkových bodů na vrcholu skalních útesů poskytují úchvatné panoramatické výhledy na okolní moře a okolní ostrovy.

Pro milovníky zvířat je Little San Salvador Island ideálním místem k setkání s exotickou faunou Baham. Na ostrově žijí mnohé druhy ptáků, jako například bahamský kolibr nebo kluše karibská. Procházky ostrovem také poskytují možnost pozorovat místní pozemní živočichy, jako je bahamský lenochod nebo divoké prasata.

Little San Salvador Island je také vybaven množstvím turistických zařízení pro ty, kteří si přejí prozkoumat ostrov nezávisle. Existují turistické stezky, které vedou návštěvníky po ostrově, včetně naučného okruhu, který informuje o místní přírodě a ekosystémech. Pro dobrodružnější typy je k dispozici také možnost zapůjčení kajaku nebo jízdy na koni.

Dovolená na Little San Salvador Island je zážitkem, který si turisté budou pamatovat na celý život. Tento soukromý ostrov nabízí nekonečné možnosti pro relaxaci, dobrodružství a objevování přírodních zázraků Baham. Ať už se rozhodnete strávit den na slunečné pláži, poznávat místní faunu a flóru nebo si užívat vodní sporty - Little San Salvador Island má vše, co potřebujete pro svůj dokonalý dovolenkový výlet na Bahamy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Little San Salvador Island


1) Jak se dostat na ostrov Little San Salvador na Bahamách?
Odpověď: Little San Salvador je soukromý ostrov vlastněný společností Carnival Cruise Line. K návštěvě ostrova je tedy nejčastěji potřeba cestovat na lodi této společnosti.

2) Jaké jsou hlavní atrakce a aktivity na ostrově Little San Salvador?
Odpověď: Na ostrově si můžete užívat krásných pláží, vodních sportů (jako potápění, šnorchlování, jízdu na vodním skútru), výletů na paddleboardu atd. Dále zde najdete také obchody, restaurace a bary.

3) Kde se můžu ubytovat na ostrově Little San Salvador?
Odpověď: Na ostrově není přímo k dispozici trvalejší ubytování, neboť je v držení společnosti Carnival Cruise Line. Turisté obvykle zůstávají na lodi, která zastaví na ostrově jako součást křížové plavby.

4) Jaké jsou možnosti stravování na ostrově Little San Salvador?
Odpověď: Na ostrově Little San Salvador najdete několik restaurací a barů, ve kterých je možné si objednat jídlo a nápoje. Nabídka je obvykle zaměřena na čerstvé mořské plody a oblíbené karibské speciality.

5) Je možné si pronajmout vozidlo na ostrově Little San Salvador?
Odpověď: Na ostrově není provozována půjčovna aut, neboť je malý a většina aktivity zde probíhá na pláži a v blízkém okolí přístavu. Pro přepravu na ostrově slouží převážně taxi a transportní vozy společnosti Carnival Cruise Line.

6) Jaké jsou nejlepší časy k návštěvě ostrova Little San Salvador?
Odpověď: Bahamy jsou známé svým slunečným počasím a teplotami po většinu roku. Nejlepší časy k návštěvě jsou obvykle během zimních měsíců (listopad až březen), kdy jsou teploty příjemné a minimální šance na hurikány.

7) Jaké jsou možnosti pro relaxaci na ostrově Little San Salvador?
Odpověď: Ostrov nabízí několik pláží, které jsou ideální pro odpočinek a relaxaci. Můžete si pronajmout lehátka a slunečníky nebo si najmout soukromou chatku na pláži. Dále zde najdete také wellness centra, kde si můžete dopřát masáže a další relaxační procedury.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky