Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Paradise Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Paradise Island


1) Jak se dostanu na Paradise Island na Bahamách?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se na Paradise Island dostat, je letadlem do mezinárodního letiště Lynden Pindling na blízkých Bahamách a poté přejet na ostrov trajektem nebo lodí.

2) Kdy je nejlepší čas pro návštěvu Paradise Island?
Odpověď: Nejlepší čas pro návštěvu Paradise Island je od prosince do dubna, kdy jsou méně deštivé počasí a méně turistů.

3) Jaké jsou nejlepší aktivity na Paradise Island?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity na Paradise Island patří návštěva akvária Atlantis, prohlídka historického Fortu Fincastle, plavání s delfíny, golf, plážové aktivity a nákupy v Paradise Island Shopping Village.

4) Jaká je průměrná cena ubytování na Paradise Island?
Odpověď: Průměrná cena ubytování na Paradise Island se pohybuje v rozmezí od 150 do 500 USD za noc, v závislosti na kategorii a vybavení hotelu nebo resortu.

5) Jsou Bahamy bezpečné pro návštěvu?
Odpověď: Bahamy jsou obecně považovány za bezpečné místo pro návštěvu, ale je vždy důležité být obezřetný s cennostmi a dodržovat základní bezpečnostní opatření.


Počasí Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island, také známy jako ostrov Paradise, je jedním z nejkrásnějších a nejlákavějších tropických rájů na světě. Tento malý karibský ostrov se nachází mezi ostrovem New Providence a ostrovem Andros a je jedním z nejžádanějších turistických cílů na Bahamách.

Jedním z nejvýznamnějších faktorů, který přitahuje turisty na Paradise Island, je jeho nádherné počasí. Ostrov je známý svým teplým tropickým podnebím po celý rok. Průměrné teploty se pohybují mezi 25°C a 32°C, což dělá z Paradise Island ideální místo pro dovolenou na pláži a vodní aktivity.

Během celého roku jsou teploty vody na Paradise Island příjemné pro koupání a potápění. V zimě se teplota vody pohybuje kolem 23°C a v letních měsících stoupá na teplotu přes 28°C, což je skvělé pro všechny, kteří rádi relaxují v moři.

Dalším důležitým faktorem jsou srážky. V období od června do listopadu, které je také sezónou hurikánů, může docházet ke zvýšenému počtu srážek. Nicméně většina srážek na ostrově přichází ve formě krátkých bouřek, které rychle projdou a opět se vrátí slunečné počasí. Nejlepší období k návštěvě Paradise Island je od prosince do května, kdy je počasí mnohem stálejší a srážky jsou minimální.

Ať už se rozhodnete navštívit Paradise Island během jakéhokoli období, můžete si být jisti, že budete mít převážně slunečné a teplé počasí. To vám umožní plně využít všech aktivit, které ostrov nabízí, jako je snorklování, potápění, plavání s delfíny a procházky po nádherných plážích.

Celkově lze říci, že Paradise Island na Bahamách nabízí příznivé počasí po celý rok. Teploty jsou teplé a příjemné, a i když může docházet k průtržím mračen, slunce se rychle vrátí. Je to skutečně jedinečné místo, kde si můžete užít slunečního ráje bez ohledu na roční období.


Dovolená Bahamy Paradise Island


Bahamy patří mezi nejpopulárnější destinace pro dovolenou a mezi nejatraktivnější místa patří bezpochyby Paradise Island. Tento ostrov, který se nachází nedaleko hlavního města Nassau, nabízí jedinečnou kombinaci krásných pláží, zážitků a luxusního ubytování.

Paradise Island se rozkládá na ploše 685 hektarů a nabízí nejlepší možnosti pro trávení dovolené. Pokud hledáte krásné pláže, budete zde nadšeni - písek je bílý a jemný, voda křišťálově čistá a dokonalá pro koupání nebo šnorchlování. Z nejkrásnějších pláží stojí za zmínku například Paradise Beach, Cabbage Beach nebo Cove Beach.

Pokud si přejete strávit aktivní dovolenou, najdete zde mnoho aktivit, mezi které patří potápění, šnorchlování, jízdou na jetski nebo rybařením. Pro milovníky golfu je k dispozici Royal Blue Golf Club, kde mohou hrát na jednom z nejlepších a nejdokonalejších golfových hřišť v Karibiku.

Ostrov nabízí také luxusní zážitky, jako jsou bazény s vlnami, kasina, noční kluby, restaurace s nejlepšími gastronomickými zážitky a další. K největším atrakcím patří také Akvárium Atlantis, kde můžete vidět různé druhy ryb a dalších mořských tvorů.

Pokud jste na dovolené s rodinou, určitě byste si neměli nechat ujít Aquaventure, největší vodní park na Bahamách. Zahrnuje tobogány, skluzavky a bazény pro dospělé i děti, a je ideálním místem pro celodenní zábavu. Děti si zde mohou užít třeba i interakci s delfíny.

Pro ubytování si můžete vybrat z mnoha luxusních resortů na ostrově. K nejlepším patří Atlantis Paradise Island, který nabízí nádherné pokoje s výhledem na oceán, vynikající gastronomii a bezkonkurenční zábavu.

Celkově lze říci, že Paradise Island je jedním z nejlepších míst na Bahamách pro luxusní dovolenou plnou zážitků. Pokud si přejete strávit dovolenou v nezapomenutelné atmosféře, pak je Paradise Island tou správnou volbou.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island: Dokonalá destinace pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek

Pokud hledáte neuvěřitelně krásné místo, které vás odvede do ráje na zemi, nemusíte hledat dál. Bahamy Paradise Island je jednou z nejvíce žádaných destinací, která přitahuje návštěvníky z celého světa. Svěží vodní pobřeží, jemný písek, nádherné korálové útesy a fascinující život pod hladinou oceánu - to vše slibuje senzační dovolenou, která vás uchvátí.

Ke zpřístupnění Bahamského ráje je nezbytností zakoupit si letenku. Existuje mnoho leteckých společností, které poskytují služby spojené s destinací Bahamských ostrovů. Díky tomu je snadné najít letenky za dostupné ceny, ačkoli je vždy dobré plánovat svou cestu s dostatečným předstihem.

Když na Bahamy dorazíte, neodoláte okouzlujícím výhledům a fascinující atmosféře. Paradise Island, nacházející se na severu bahamského souostroví, je především známá svými nádhernými plážemi. Kdo by nechtěl relaxovat pod palmou s koktejlem v ruce a pozorovat západ slunce nad bezměrným oceánem?

Ale Bahamy Paradise Island nabízí mnohem víc než jen opalování na pláži. Pro ty, kteří se nebojí dobrodružství, jsou k dispozici různé vodní sporty. Potápění v korálových útesech je jedinečný zážitek, který vás provede živým podmořským světem plným pestrobarevných ryb, rejnoků a dalších exotických tvorů.

Pro ty, kteří milují historii a kulturu, je tu také mnoho možností. Můžete navštívit Atlantidu, obrovský hotel, kasino a vodní park, který je jednou z hlavních turistických atrakcí na ostrově. Toto luxusní letovisko je skutečným rájem pro životem znavené návštěvníky. Chcete-li si pořádně odpočinout, můžete vyzkoušet také masáže či wellness procedury.

Navštívit Bahamy Paradise Island je snem mnoha lidí. Mezinárodní letiště Lynden Pindling International Airport (NAS) je bránou do tohoto ráje. Zde se setkají lidé z různých koutů světa, aby zažili neopakovatelné zážitky.

Vřele doporučujeme zahrnout Bahamy Paradise Island na seznam míst, které musíte navštívit. Vytvořte si příběhy, které budou vzpomínkou na celý život. Nechte se unést místní kulturou, krásou přírody a nezapomenutelné pohostinností místních obyvatel. A nezapomeňte si zkontrolovat dostupnost letenek, abyste si mohli co nejdříve užít tento neodolatelný ráj na zemi.


Ubytování Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je překrásný turistický cíl, který leží v Karibiku. Mnoho lidí si vybírá tento ostrov jako svou dovolenkovou destinaci, díky jeho neuvěřitelnému přírodnímu bohatství a vysoce kvalitnímu ubytování.

Na Paradise Island si můžete vybrat z široké škály luxusních resortů a hotelů, které nabízejí neuvěřitelné pohodlí a jedinečný zážitek. Většina z nich se nachází na nádherných plážích s jemným bílým pískem a tyrkysovou vodou, která Vás jistě okouzlí.

Nejznámějším a nejluxusnějším hotelem na Paradise Island je bezpochyby Atlantis Resort. Tento mega-resort nabízí vše, co si můžete přát pro vaši dovolenou. Svojí obrovskou rozlohou a unikátní architekturou tvoří skutečný ráj na Zemi. Kromě jedinečného ubytování máte také přístup ke široké škále atrakcí, včetně vodního parku, kasina, golfového hřiště, luxusního wellness centra a mnoho dalšího.

Dalším populárním hotelem je The Ocean Club, který je známý svým romantickým a klidným prostředím. Nachází se na báječném pláži a nabízí svým hostům soukromý bazén, luxusní wellness a venkovní aktivity, jako je potápění a jachting.

Pro ty, kteří hledají více neformální atmosféru a přístupnější ceny, existuje mnoho menších hotelů a apartmánů. Ty se nacházejí převážně v hlavním městě Nassau, které je od Paradise Island odděleno malým mostem. Můžete se rozhodnout pro ubytování v historickém centru s barevnými domy a trhy, nebo si vybrat hotel v blízkosti pláže.

Ať už si zvolíte jakýkoliv druh ubytování, rozhodně se nemůžete pokazit. Jakmile se usadíte na Paradise Island, budete obklopeni zářivou krásou přírody a šťastnou atmosférou. Pláže, křišťálově čistá voda a výhled na nedotčenou krajinu společně vytvoří dokonalý ráj.

Navíc, ostrov nabízí také mnoho aktivit a zážitků, které si můžete užít během své dovolené. K dispozici je například potápění, plachtění, rybaření, golf, procházky po tropických zahradách a mnoho dalšího. Můžete také navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality.

Vzhledem ke svému nádhernému prostředí a luxusnímu ubytování je Paradise Island oblíbeným cílem pro svatební cesty, rodinné dovolené a mnoho dalších příležitostí. Není divu, že mnoho celebrit a bohatých lidí vybírá právě tento ostrov pro své luxusní útěky.

Takže, pokud toužíte po nezapomenutelné dovolené v ráji, neváhejte a vydejte se na Bahamy Paradise Island. Překrásné ubytování, nádherné pláže a vzrušující zážitky čekají na Vás!


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky