Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy San Salvador Island

Počasí Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, tyrkysovými vodami a slunečním počasím po většinu roku. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je San Salvador Island. Tato ostrovní destinace se nachází v Atlantiku a je součástí souostroví Bahamy.

San Salvador Island leží na křížení Golfu z Mexika a Atlantského oceánu, což způsobuje jedinečný klimatický vzor. Obyvatelé tohoto ostrova a návštěvníci si mohou užívat příjemného tropického počasí se stabilně vysokými teplotami. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25-30 °C po většinu roku, s výjimkou letních měsíců, kdy se teploty mohou zvýšit až na 35 °C.

Slunečný ostrov San Salvador Island je ideálním místem pro milovníky pláže a vodních aktivit. Voda v Atlantiku je zde teplá a příjemná, s průměrnou teplotou kolem 27 °C. Tato voda je výborná pro potápění, šnorchlování, surfování a další vodní sporty. Navíc průzračnost vody a různé druhy korálových útesů se na ostrově nacházejí, což dělá z San Salvador Island ideální místo pro objevování podmořského světa.

Kromě tepelného počasí a slunných dní je San Salvador Island také vystaveno sezónním dešťům a hurikánům. Nejdeálnější období pro návštěvu ostrova je od ledna do dubna, kdy jsou nižší pravděpodobnosti výskytu hurikánů. Nicméně, i během deštivé sezóny, která trvá od května do listopadu, se návštěvníci mohou těšit na slunečné dny, přičemž déšť obvykle přichází ve formě krátkých přeháňek.

Zpět k jeho přírodním krásám, San Salvador Island má bohatou faunu a floru. Existuje mnoho endemických druhů rostlin a zvířat, které se zde nacházejí. Mezi známé přírodní rezervace patří Grahams Harbour National Park a Pigeon Creek, které jsou domovem pro mnoho ohrožených druhů. Tyto lokality nabízejí jedinečnou příležitost pozorovat ptáky, mořské želvy a další zvířata.

San Salvador Island je dokonalou destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou slunce, pláží a vodních sportů. S nádherným klimatem a přírodními krásami je toto místo, které si každý návštěvník zamiluje. Jestliže plánujete dovolenou na Bahamách, nezapomeňte zahrnout San Salvador Island na svůj seznam míst k prozkoumání.


Dovolená Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku a mezi nejkrásnějšími ostrovy této oblasti se nachází San Salvador Island. Tento malebný ostrov nabízí nádhernou přírodu, azurové moře a bohaté podmořské světy, které můžete poznávat při šnorchlování či potápění. Navíc je tu také mnoho historických památek, které přinášejí návštěvníkům pohled na minulost těchto ostrovů.

San Salvador Island se nachází asi 380 kilometrů na jihovýchod od velkého ostrova Andros. V současnosti je tento ostrov domovem přibližně tisícovky obyvatel. Mnozí z nich se živí rybolovem, zemědělstvím či turistickým ruchem.

Jednou z největších atrakcí ostrova je jeho nádherné pobřeží. Pláže na San Salvador Island jsou bílé a jemné, se zábleskem tyrkysového moře, které je opravdu nádherné. Popularitě se těší zejména pláže French Bay, Coco Plum Beach a Grotto Beach. Na těchto plážích si můžete lehnout na lehátko, opalovat se a užívat si klidu a relaxu. Právě klid a odpočinek jsou tím, co mnoho lidí vyhledává na Bahamách.

Pro ty, kteří milují potápění či šnorchlování, jsou Bahamy opravdu rájem. Na San Salvador Island se nachází několik skvělých potopených štítů, které mohou být objeveny při potápění. Potápěči mohou navštívit také známé místo zvané Columbus Point, které bylo pojmenováno po slavném cestovateli Kristofu Kolumbovi. Ten na ostrově přistál v roce 1492 a San Salvador Island tak byl prvním místem v Karibiku, na kterého Kolumbus narazil.

Jen pár kilometrů severně od ostrova se nachází Exuma Cays Land and Cart National Park, což je mořský a zemský park, který nabízí návštěvníkům jedinečnou přírodní krásu a bohatství. Mnoho turistů přijíždí na ostrov San Salvador Island právě kvůli tomuto národnímu parku. Zde můžete vidět různé druhy ptáků, vzácné rostliny a také mnoho překrásných ryb a korálů.

Na ostrově si také můžete prohlédnout různé historické památky. Například kostel St. Luke's Anglican Church, který je jednou z nejstarších budov na Bahamách, či rekonstruované domy z dob osidlování ostrova Evropany.

Pokud hledáte dovolenou na exotickém místě plném krásy a relaxace, San Salvador Island na Bahamách je pro vás tou pravou volbou. Nádherné pláže, podmořský svět bohatý na život a historické památky poskytují nezapomenutelný zážitek. Navíc přes San Salvador Island projíždí hlavní cesta, která vás přivede na mnoho dalších krásných ostrovů a míst přírodního bohatství Baham. Užívejte si přírodní krásu ostrova, historii a klid, který vám San Salvador Island nabízí.


Letenka Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na Karibiku a San Salvador Island není výjimkou. Tato malá, vzdálená oblast nabízí úžasné pláže, křišťálově čisté vody a nezapomenutelné zážitky.

Když hledáte letenky na Bahamy, San Salvador Island by měl být rozhodně na vašem seznamu. Nachází se v centrální části Baham a je jednou z nejkrásnějších částí ostrova. Letenky na Bahamy jsou relativně cenově dostupné, zejména během mimo sezóny.

San Salvador Island nabízí řadu aktivit jak pro relaxaci tak i pro dobrodružství. Mezi nejoblíbenější patří potápění, kde se můžete podívat na úžasné podvodní světy a objevovat nádherné korálové útesy a tropické ryby. Kromě toho můžete také surfovat, windsurovat, rybařit a procházet se po pláži. Pokud máte rádi historii, můžete navštívit muzea a poznat historii San Salvador Island.

Mezi nejkrásnější pláže patří French Leave Beach, která se nachází v jižní části ostrova. Tato pláž je obklopena palmami a nabízí dokonalou kombinaci bílého písku a modré vody. Navíc tam najdete mnoho stínů a služeb, jako jsou toalety, sprchy a parkoviště.

Další pláží, kterou stojí za to navštívit, je Grotto Beach. Tato pláž se nachází v blízkosti Grotto Blue Hole subterranean Cave System, což je řada jeskyní, kterou můžete prozkoumat během své návštěvy.

San Salvador Island není příliš velký, takže můžete celý ostrov projet anebo si půjčit automobil a projet se vlastním tempem. Kromě toho se zde nachází mnoho hotelů a resortů. Vybrat si můžete ze široké nabídky ubytování podle vašeho rozpočtu.

Závěrem bychom rozhodně doporučili návštěvu San Salvador Island na Bahamách. Je to skvělé místo pro relaxaci i dobrodružství, které Vám určitě zůstanou v paměti navždy. Vydejte se na Bahamy a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy San Salvador Island


1. Jak se dostat na San Salvador Island na Bahamách?
- Nejlepší možností je létat z některého z větších bahamských ostrovů, jako je New Providence nebo Grand Bahama. Existují pravidelné lety s Bahamasair a dalšími regionálními aeroliniemi.

2. Jaká je nejlepší doba návštěvy San Salvador Island?
- Nejlepší doba návštěvy ostrova je v zimě (prosinec až únor), kdy je počasí nejstabilnější a příjemné. Léto může být velmi horké a vlhké.

3. Které aktivity jsou nejlepší na San Salvador Island?
- San Salvador Island nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky, včetně potápění, šnorchlování, surfing, rybolovu a průzkumu nedotčených pláží.

4. Kde se nacházejí nejlepší pláže na San Salvador Island?
- Nejlepší pláže jsou na jižním pobřeží ostrova, včetně Fortune Bay Beach, Cocktail Beach a French Bay Beach. Tyto pláže jsou obvykle klidné a nedotčené.

5. Existují na San Salvador Island místa, která stojí za návštěvu?
- Ano, mezi nejlepší místa, která stojí za návštěvu, patří ruinám kostela na vrcholu oušky, který byl postaven křesťanskými kolonizátory v 17. století, a také výzkumnému středisku Gerace Research Centre, které se zaměřuje na průzkum morské biologie.


Ubytování Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě, a San Salvador Island, který se nachází na jihovýchodní části souostroví, není žádnou výjimkou. Tato ostrovní oáza je známá svou nádhernou přírodou, bílými plážemi a tyrkysovými vodami. Pokud se chystáte navštívit San Salvador Island, jistě vás zajímá, jaké možnosti ubytování zde najdete.

San Salvador Island má řadu pečlivě vybraných hotelů a resortů, které uspokojí různé potřeby a rozpočty návštěvníků. Nejpopulárnější ubytování se nachází přímo na pláži, díky čemuž si můžete užít výhled na krásný karibský moře. Tyto hotely nabízejí luxusní pokoje a apartmány s moderním vybavením a možností relaxace na soukromých terasách nebo balkonech. Vybavení v nich zahrnuje často plně vybavené koupelny, klimatizaci, minibary a televizory. K dispozici je i bezplatné Wi-Fi připojení.

Pro ty, kteří preferují menší, klidnější a intimnější prostředí, je zde také nabídka menších hotely a penzionů. Tyto ubytovací zařízení mohou být přímo na pláži nebo v blízkosti ní, a zaručují vám klid a relaxaci. Tyto hotely obvykle nabízejí základní vybavení, jako jsou pokoje s vlastní koupelnou, ventilátory a restaurace. I přesto jsou zde poskytovány příjemné pokoje, které vám poskytnou vhodné zázemí pro váš pobyt na San Salvador Island.

Pokud preferujete větší flexibilitu a možnost se sami vařit, můžete zvážit pronájem soukromého apartmánu nebo vily. Tyto ubytovací možnosti nabízejí plně vybavenou kuchyň a vlastní prostor s omezenými okolními rušivými vlivy. Pronájem vil a apartmánů je také ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí mít větší prostor a soukromí.

San Salvador Island je malebný ráj, který je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout stresu velkoměsta a užít si klidnou dovolenou. Nezáleží na tom, zda preferujete luxusní plážové hotely nebo klidnou vilu, ubytování na San Salvador Island jistě splní vaše očekávání. Příjemné prostředí, krásná příroda a bílé pláže jsou připraveny vás přivítat a nabídnout nezapomenutelný pobyt na Bahamách.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky