Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahrajn Royal Golf Club

Ubytování Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club se nachází na ostrově Bahrajn a zahrnuje nejenom golfové hřiště, ale také luxusní hotel s vynikajícím ubytováním pro návštěvníky.

Hotel Bahrajn Royal Golf Club nabízí celkem 52 pokoje a apartmány, které jsou vybaveny veškerým moderním vybavením a kvalitním nábytkem. Každý pokoj je prostorný a světlý, s krásným výhledem na okolní krajinu nebo na golfové hřiště. Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, satelitní TV, rychlovarnou konvici a bezdrátové připojení k internetu.

Kromě standardních pokojů nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také apartmány s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi. Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří chtějí mít větší prostor a soukromí. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s pohodlnými sedačkami a jídelním stolem.

Pro hosty, kteří chtějí být ještě blíže golfovému hřišti, nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také luxusní vily s vlastním bazénem. Tyto vily mají dvě až čtyři ložnice a jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními. Hosté se zde mohou bavit na soukromé terase nebo u vlastního bazénu.

Kromě ubytování nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také mnoho dalších služeb a zařízení. K dispozici je například krytý bazén, fitness centrum, sauna, masáže, salón krásy a tenisové kurty. Hotel také nabízí vynikající gastronomické zážitky v restauracích s mezinárodní kuchyní.

Okolí hotelu Bahrajn Royal Golf Club je také velmi atraktivní pro turisty. V blízkosti se nachází mnoho zajímavých památek, jako je třeba mešita Al Fateh, muzeum kasického paláce nebo nákupní centrum Bahrain City Centre.

Celkově lze tedy říci, že ubytování v hotelu Bahrajn Royal Golf Club je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit luxusní ubytování s golfovými zážitky a vynikajícími službami. Hotel je ideální pro páry i rodiny s dětmi, a přijímá i domácí mazlíčky.


Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club je prestižní golfový klub nacházející se v královském městě Riffa na Bahrajnu. Klub je jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších golfových zařízení v oblasti a je vyhledáván zahraničními návštěvníky i místními golfisty.

Svou historií sahá až do roku 1999, kdy byl založen jako první golfový klub na Bahrajnu. Club se rozprostírá na rozloze 18 jamek a nabízí krásně upravené hřiště, které splňuje nejvyšší standardy pro profesionální i rekreační golfisty.

Bahrajn Royal Golf Club je známý svojí kvalitou a elegancí. Klubového domu dominuje moderní architektura s orientálními doteky, která tvoří nádherný kontrast k okolní krajině. Golfisté zde mohou využívat nejen samotné golfové hřiště, ale i další prvotřídní služby, jako jsou tréninkové prostory, golfová akademie, prodejna golfového vybavení a restaurace.

Hřiště samotné je mistrovsky navrženo s respektem k okolní přírodě a připraveno poskytnout hráčům nezapomenutelný golf i výhledy. Účast na turnajích zde přináší nejen sportovní zážitek, ale také příležitost seznámit se s mezinárodními hráči a získat nové kontakty v golfovém světě.

Bahrajn Royal Golf Club také aktivně spolupracuje s místní komunitou a pořádá různé charitativní akce a golfové turnaje pro veřejnost. Klub se tak snaží posilovat lásku k golfu v rámci Bahrajnu a podporovat sportovní nadání prostřednictvím svého golfového programu pro mládež.

Pokud se chystáte na Bahrajn a jste golfistou, návštěva Bahrajn Royal Golf Club vám rozhodně doporučujeme. Ať už si zde zahrajete nebo jen posedíte v klubovém domě, určitě si užijete nezapomenutelné chvíle v příjemné atmosféře s výhledem na okolní krajinu.

Vychutnejte si kvalitní golfový zážitek v jednom z nejprestižnějších golfových klubů na Bahrajnu - Bahrajn Royal Golf Club vás přivítá s otevřenou náručí.


Dovolená Bahrajn Royal Golf Club


Dovolená Bahrajn: Exkluzivní zážitek na Bahrajn Royal Golf Club

Bahrajn je malým ostrovem ležícím v Perském zálivu, který je známý svými luxusními letovisky a krásnými plážemi. Pro ty, kteří hledají jedinečný a elegantní zážitek během své dovolené, je Bahrajn Royal Golf Club tou správnou volbou.

Bahrajn Royal Golf Club (BRGC) se nachází v městě Riffa, které je jedno z nejluxusnějších sídel na ostrově. Klub je umístěn v blízkosti královského paláce Al-Areen, a toto místo je známé svou krásou a kvalitou. BRGC nabízí nejen luxusní hřiště, ale také prvotřídní ubytování a stravování.

Golfoví nadšenci si zde mohou užít hraní na mistrovském hřišti s 18 jamkami, které bylo navrženo Halrem-Naroyanem a otevřeno v roce 1999. Hřiště je známé svými náhorními terény a zelenými loukami, které poskytují nádhernou kulisu pro hru. Profesionální hráči ocení náročný design hřiště, který vyžaduje strategii a preciznost.

Ale Bahrajn Royal Golf Club není jen pro golfisty. Klub nabízí širokou škálu aktivit pro všechny návštěvníky. Můžete si vychutnat relaxaci v luxusním wellness centru, kde jsou k dispozici masáže, kosmetické procedury a vířivky. Pro ty, kteří chtějí zlepšit svou kondici, klub disponuje moderním fitness centrem vybaveným nejnovějšími zařízeními.

Pokud se rozhodnete strávit noc v BRGC, nemusíte se bát o ubytování. Klub nabízí širokou škálu luxusních pokojů a vil, které mají výhled na zelené hřiště. Všechny pokoje jsou zařízeny elegantně a nabízejí veškeré vybavení potřebné pro pohodlný pobyt.

Co se týče stravování, BRGC má několik restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu kulinářských specialit. Můžete ochutnat tradiční bahrajnskou kuchyni nebo si dopřát mezinárodní speciality připravené špičkovými kuchaři. Příjemnou atmosféru a kvalitu potravin ocení jak golfisté, tak i ostatní návštěvníci klubu.

Pokud jste příznivci golfového sportu a toužíte po exkluzivním a luxusním zážitku během dovolené, Bahrajn Royal Golf Club je pro vás to pravé místo. Tento prvotřídní klub vás nadchne svou krásou, elegance a kvalitou služeb. Navštěvování klubu vám umožní zažít jedinečný a nezapomenutelný pobyt na Bahrajnu.


Počasí Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club, který se nachází v hlavním městě Manáma na ostrově Bahrajn, je jedním z nejprestižnějších a nejatraktivnějších golfových hřišť na Blízkém východě. Toto golfové hřiště je známé nejen svou krásnou krajinou a architekturou, ale také svým jedinečným počasím, které ho dělá neodolatelným pro golfisty z celého světa.

Bahrajn je známý svými horkými léty a mírnými zimami. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 40 stupňů Celsia, zatímco v zimě se snižuje na příjemných 20 stupňů Celsia. Tato teplotní variabilita vytváří ideální podmínky pro golfování po celý rok.

Jednou z výhod počasí v Bahrajnu pro golfování je nízká srážková aktivita. Průměrný roční úhrn srážek je pouze kolem 70 mm, což znamená, že hřiště zůstávají suchá a bezproblémová i během deštivých období v jiných částech světa. Tato suchost půdy je důležitá, protože umožňuje hráčům, aby se mohli plně soustředit na své hry, aniž by museli řešit nekvalitní povrch.

Další výhodou počasí v Bahrajnu je také nízká vlhkost vzduchu. I když může být teplota velmi vysoká, vlhkost zůstává nízká, což značně snižuje nepříjemné pocity a umožňuje hráčům pohodlněji trávit čas na hřišti. Tento faktor je obzvláště důležitý pro zahraniční golfisty, kteří nejsou zvyklí na vysokou vlhkost ve svých domácích zemích.

Navíc, díky své poloze na pobřeží Perského zálivu, má Bahrajn Royal Golf Club přístup k příjemným mořským větrům, které mohou být osvěžující a pomáhají snižovat teploty během letních měsíců. Tento osvěžující vánek přináší do hry dojemnou atmosféru, kterou golfisté ocení.

Je třeba poznamenat, že golfový klub v Bahrajnu se také aktivně snaží o udržitelnost a zeleň. Při designu hřiště bylo zohledněno místní prostředí a důraz byl kladen na minimalizaci dopadů na okolní ekosystém. Rozsáhlé zahrady a stromy přidávají do počasí a celkové atmosféry hřiště další rozměr.

Pokud tedy hledáte místní golfové dobrodružství s příznivým počasím po celý rok, Bahrajn Royal Golf Club je vaší ideální volbou. Toto vynikající hřiště nabízí nejen prvotřídní zázemí a výjimečné design, ale také příjemnou a příznivou klimu, která je lákavá pro všechny golfové nadšence.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Royal Golf Club


1. Jak se dostat na Bahrajn Royal Golf Club?

Z Bahrajnu Rcailway Station sjeďte na Zinj Avenue a po dvou blocích zabočte vpravo na Gulf Hotel Avenue. Golf Club bude po vaší pravé straně.

2. Je nutné mít členství v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Ne, není nutné mít členství v klubu. Klub je otevřený pro veřejnost a nabízí jednodenní a vícedenní balíčky, které zahrnují přístup na hřiště, zapůjčení golfového vybavení a další služby.

3. Je možné si zapůjčit golfové vybavení v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Ano, je možné si zapůjčit golfové vybavení v klubovně. Klub nabízí širokou škálu golfových holek, vozíků a dalšího vybavení.

4. Jaká je cena za kolo na hřišti v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Cena závisí na denní době a dni v týdnu. Pro přesnou cenu kontaktujte klub přes jejich oficiální webové stránky nebo telefonicky.

5. Nabízí Bahrajn Royal Golf Club golfovou výuku?

Ano, klub nabízí golfovou výuku pro všechny úrovně hráčů, od začátečníků po pokročilé hráče. Kurzy jsou přizpůsobeny individuálním potřebám hráčů a jsou vedeny kvalifikovanými instruktory.

6. Může se na hřiště dostat veřejnost i během turnajů?

Během turnajů mohou nečlenové hrát na hřišti pouze po předchozí rezervaci a v souladu s pokyny pořadatele turnaje. Je však možné navštívit klub a využít další služby, jako jsou restaurace a prodejny s golfovým vybavením.

7. Nabízí Bahrajn Royal Golf Club další sportovní aktivity kromě golfa?

Ano, klub nabízí i jiné sportovní aktivity, jako jsou tenisové kurty, fitness centrum a volejbalové hřiště. Klub také organizuje různé druhy tréninků a lekcí.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky