Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bělorusko Národní park Braslavská jezera

Nejčastější dotazy a odpovědi Bělorusko Národní park Braslavská jezera


1. Kde se nachází Národní park Braslavská jezera?
Národní park Braslavská jezera se nachází v Bělorusku, v blízkosti města Braslav.

2. Jak se dostanu do Národního parku Braslavská jezera?
Nejlepší způsob, jak se dostat do Národního parku Braslavská jezera, je autobusem ze města Braslav. Lze také využít soukromého automobilu nebo taxi.

3. Jaké aktivity mohu v Národním parku Braslavská jezera podniknout?
V Národním parku Braslavská jezera je možné podniknout různé aktivity, jako je turistika, cyklistika, rybaření, plavání, vodní sporty a pozorování divokých zvířat.

4. Kolik stojí vstup do Národního parku Braslavská jezera?
Vstup do Národního parku Braslavská jezera je bezplatný.

5. Můžu v parku přenocovat?
Ano, v Národním parku Braslavská jezera je možné přenocovat. Park nabízí kempy, chatky a ubytování v penzionech.

6. Je v parku možné využít průvodce?
Ano, v Národním parku Braslavská jezera je možné využít služby průvodce, který vás provede nejzajímavějšími místy parku a poskytne vám informace o přírodě a historii oblasti.

7. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Národního parku Braslavská jezera?
Nejlepší dobou na návštěvu Národního parku Braslavská jezera je od května do září, kdy je počasí mírné a je možné si vychutnat krásy přírody v plné konci.

8. Jak dlouho trvá prohlídka parku?
Doba prohlídky parku závisí na vašich zájmech a aktivitách, které si plánujete podniknout. Obvykle se doporučuje strávit v parku alespoň jeden den, aby bylo možné si vychutnat hlavní atrakce.

9. Mohu v parku vyfotit zvířata?
Ano, v Národním parku Braslavská jezera je možné fotografovat zvířata. Nicméně je důležité respektovat jejich přirozené prostředí a nezávadit jim.

10. Existuje v parku možnost stravování?
Ano, v Národním parku Braslavská jezera existuje několik restaurací a kaváren, ve kterých lze najít pokrmy místní a mezinárodní kuchyně.


Ubytování Bělorusko Národní park Braslavská jezera


Bělorusko patří k zemím, které se začínají více a více prosazovat na turistickém trhu. Země má mnoho co nabídnout – krásné přírodní scenérie, historické památky a kulturní zážitky. Jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Bělorusku je Národní park Braslavská jezera, kde se nachází několik unikátních ubytování.

Národní park Braslavská jezera se nachází v severní části země a rozkládá se na území o rozloze více než 69 000 hektarů. Jeho nejvýznamnější atrakcí jsou Braslavská jezera, která jsou tvořena celkem 30 jezery a řadou menších vodních ploch. Tyto jezera přitahují turisty lákavými plážemi, vodními sporty a také úchvatnou přírodou, která obklopuje každé jezero.

Ubytování v tomto národním parku je populární mezi turisty, kteří si chtějí užít krásy Běloruska na vlastní kůži. Nabídka ubytování se zde pohybuje od kempů a chat po luxusní hotely.

Jedním z nejzajímavějších ubytování v Národním parku Braslavská jezera je u hotelu Sosnovyi Bor, který se nachází v okolí jezera Drivyaty. Hotelové pokoje jsou vybaveny vším nutným pro pohodlný pobyt včetně klimatizace, TV a Wi-Fi připojení. Hosté mohou využít i solnou jeskyni, saunu a masáže.

Dalším zajímavým místem k ubytování je Hotel Raubichi, který se nachází nedaleko Národního parku Braslavská jezera. Tento hotel nabízí prostorné pokoje a apartmány, které jsou vybaveny klimatizací, TV a Wi-Fi připojení. Hosté mohou využít i fitness centrum, saunu, masáže a tenisové kurty.

Kromě hotelového ubytování jsou v Národním parku Braslavská jezera k dispozici i další druhy ubytování, jako jsou chaty a kempy. Chaty jsou často vyráběny z přírodního dřeva a mají vynikající umístění na březích jezer a řek. Kempy jsou vybaveny všemi potřebnými zařízeními pro stanování v přírodě a mnoho z nich má i venkovní ohniště a grily pro přípravu jídla.

Celkově je Národní park Braslavská jezera skvělým místem pro ty, kteří hledají klidné a relaxační místo k pobytu. Výhled na jezera a okolní krajinu je nádherný a všichni turisté si zde přijdou na své, bez ohledu na to, zda hledají aktivní dovolenou nebo pouze odpočinek v přírodě. Navštivte Bělorusko a objevte krásy Národního parku Braslavská jezera!


Letenka Bělorusko Národní park Braslavská jezera


Bělorusko je země bohatá na přírodní krásy a jedním z jejích skvostů je Národní park Braslavská jezera. Tento národní park se nachází v severní části země a je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud se rozhodnete pro cestu do tohoto úchvatného kraje, budete mít možnost objevit nepopsatelnou krásu mnoha jezer, nádhernou divokou přírodu a unikátní flóru a faunu.

Braslavská jezera jsou soustava více než 30 jezer, která vznikla během ledových dob. Každé z nich má své vlastní kouzlo a unikátní charakter. Některá jsou malá a skrytá mezi vrchy, zatímco jiná jsou velká a dotváří rozlehlé panoráma kraje. Zdejší jezera jsou plná krásné modré vody a obklopená lesy, které vytvářejí jedinečnou atmosféru místa.

Národní park Braslavská jezera nabízí nejen možnosti pro relaxaci a vyžití ve volné přírodě, ale také mnoho příležitostí k poznávání místní historie a kultury. Ve vesnicích kolem jezer můžete navštívit tradiční běloruské domy a ochutnat místní tradiční jídla. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a ochotní sdílet svou kulturu s návštěvníky.

Během svého pobytu v Národním parku Braslavská jezera se nemůžete nechat okouzlit množstvím zvěře, kterou zde můžete pozorovat. Zdejší lesy jsou domovem vzácných druhů ptáků, jako jsou čápi, volavky a orli. Pokud máte štěstí, můžete zahlédnout i divoké zvířata, jako jsou losi, jeleni nebo rysy.

Pro milovníky outdoorových aktivit je Národní park Braslavská jezera ideálním místem. Můžete se věnovat rybolovu, pěší turistice, cykloturistice nebo vodním sportům. Možností je mnoho a vy si můžete vybrat to, co vás nejvíce láká.

Při návštěvě Národního parku Braslavská jezera byste měli také navštívit místní muzeum, které vám přiblíží historii a význam tohoto území. Zde se dozvíte o vlivu ledových dob na vznik jezer a také o tradicích a životě místních obyvatel.

Cesta do Národního parku Braslavská jezera v Bělorusku je snadná. Existuje několik letovisek poblíž jezer, která nabízí ubytování pro turisty. Můžete si také pronajmout auto a cestovat na vlastní pěst. Krajina v okolí jezera je opravdu nádherná a stojí za to strávit zde několik dní.

Národní park Braslavská jezera je skutečným skrytým pokladem Běloruska. Jeho krása a jedinečná příroda vás oslní a připomene, jak důležité je chránit takováto místa pro budoucí generace. Pokud máte rádi přírodu a chcete se o ni starat, určitě se sem vypravte a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v srdci běloruského venkova.


Počasí Bělorusko Národní park Braslavská jezera


Národní park Braslavská jezera se nachází v Bělorusku a je jedním z nejkrásnějších přírodních území v zemi. Tento národní park je známý svou malebnou krajinou, která je tvořena mnoha jezery a lesy. To dává parku výjimečnou atmosféru a hojnou fauna.

Počasí v národním parku Braslavská jezera je výrazně ovlivněno kontinentálním klimatem. Léto je teplé a suché, s průměrnou teplotou dosahující 20-25 stupňů Celsia. Srážky jsou během této doby velmi málo a většinou se vyskytují v podobě krátkých deštivých bouřek. To dává návštěvníkům možnost užívat si slunného počasí při procházkách, plavbě lodí po jezerech nebo rybaření.

Podzim v národním parku Braslavská jezera přináší vzduch plný chladu a krásných podzimních barev. Teploty se snižují a pohybují se mezi 10-15 stupni Celsia. Srážky jsou obvykle častější a delší v tomto období, což zaručuje, že park ještě více získává na své kráse.

Zima je ve městě velmi chladná s průměrnou teplotou kolem -5 stupňů Celsia. Toto období je ideální pro milovníky zimních sportů, jako je běžkování nebo bruslení na zamrzlých jezerech. Sníh vytváří jedinečnou atmosféru a zpřístupňuje úžasné výhledy na zasněžené krajiny.

Jaro je v národním parku Braslavská jezera jedním z nejkrásnějších období. Teploty se zvyšují a průměrně dosahují 10 až 15 stupňů Celsia. Květy začínají kvést a zeleň přetéká všude okolo. Toto je ideální čas pro pěší turistiku a pozorování ptáků, protože park je domovem mnoha vzácných druhů.

Celkově vzato, počasí v národním parku Braslavská jezera je rozmanité a každé roční období má své kouzlo. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit tento nádherný park, budete mít možnost zažít jedinečnou přírodní krásu a užít si mnoho venkovních aktivit.


Dovolená Bělorusko Národní park Braslavská jezera


Bělorusko, země ležící ve východní Evropě, není často na seznamu turistických cílů cestovatelů. Nicméně tento malý a překvapivý stát nabízí mnoho krásných a nedotčených přírodních lokalit, které stojí za návštěvu. Jedno z takových míst je Národní park Braslavská jezera.

Národní park Braslavská jezera se nachází v severozápadní části Běloruska nedaleko hranic s Lotyšskem a Litvou. Park byl založen v roce 1995 a zahrnuje 30 jezer, která jsou rozprostřena na území o rozloze více než 70 000 hektarů. Tento unikátní přírodní komplex je jedinečný svojí krajinou, která se skládá z lesů, luk, bažin a samozřejmě jezer.

Jezera v tomto národním parku jsou nejen krásná, ale také zahrnují několik vzácných druhů flóry a fauny. V jezerech žije mnoho druhů ryb, včetně lososovitých ryb, štik, sumců a okounů. Na okraji jezer a v jejich blízkosti je také možné pozorovat vzácné ptáky, jako jsou čápi, labutě a ledňáčci.

Turisté, kteří se rozhodnou navštívit Braslavská jezera, budou mít možnost podniknout několik různých aktivit. Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak prozkoumat park, je půjčení lodě a výlet po jezerech. Turisté mohou také navštívit vyhlídkové věže, které poskytují úchvatné pohledy na okolní krajinu.

Pro milovníky přírody a turistiku je ve Velkém jezeře umístěna turistická základna, která nabízí ubytování a další služby. Zde mohou návštěvníci vyrazit na pěší túru a objevovat překrásné scény, které park nabízí. Je zde také možnost tábořit a strávit noc pod hvězdami.

Braslavská jezera jsou také významným archeologickým nalezištěm. V této oblasti jsou stopy po osídlení již tisíce let. Návštěvníci se mohou vydat na výlet do obce Braslav, kde se nachází muzeum, které poskytuje informace o historii a kultuře regionu.

Bělorusko, a zejména Národní park Braslavská jezera, je nepřekvapivě malebná a atraktivní destinace pro ty, kteří touží po přírodě a klidu. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají únik od shonu městského života a rádi se potápí do krásné přírody a historie. Navštívte Národní park Braslavská jezera a objevte krásu Běloruska.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky