Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Brazílie Natal

Letenka Brazílie Natal


Letenka do Brazílie - Natal

Brazilské město Natal, ležící v severovýchodní části země, je oblíbeným cílem turistů. Díky svému příjemnému podnebí, krásným plážím a netradičním atrakcím si získalo srdce mnoha cestovatelů. Pokud byste se rádi vypravili do této části Jižní Ameriky, nyní je ta správná chvíle zakoupit si letenku.

Letiště

Mezinárodní letiště Natal Aluízio Alves Airport se nachází pouhých 20 kilometrů od centra města. Na letišti jsou k dispozici bankomaty, směnárny, restaurace, obchody a autoúpěvny. Díky výhodné poloze můžete být během chvilky na pláži, ale také si můžete prohlédnout historické památky, jako např. pevnost Forte dos Reis Magos.

Doprava

Z letiště do centra města se lze dostat taxíkem, který je časově rychlým a pohodlným způsobem dopravy. Alternativou je veřejná doprava – autobusy a mikrobusy (tzv. lotações) jezdí pravidelně po celém městě. Doporučuje se však být obezřetný zejména v noci. Pokud máte rádi cyklistiku, na některých plážích můžete postavit vlastní kolo a nepomůže ani to, když narazíte na některé zlamené přední vidlice.

Klima

Natal se pyšní celoročně teplým a vlhkým klimatem. Nejteplejší měsíce jsou říjen až prosinec, kdy teploty mohou dosahovat až 30°C. Ideálním obdobím pro návštěvu města jsou období od ledna do května, kdy se teploty pohybují kolem příjemných 26-27°C a vlhkost vzduchu je nižší. Během deštivého období, tedy v období od července do září, může být plážování omezeno a turistické atrakce mohou být většinou zavřené.

Atrakce

Cestovatelé navštěvují Natal především kvůli svým krásným plážím, které se pyšní jemným pískem, křišťálově čistou vodou a skvělými možnostmi pro surfaře. Nejvíce navštěvované pláže jsou Ponta Negra, Genipabu a Pipa. O víkendech je pláž Ponta Negra velmi oblíbená a lidé si zde mohou vyzkoušet několik druhů vodních sportů, jako např. windsurfing.

Dalšími atrakcemi, které stojí za to navštívit, jsou například Aquário Natal, delfinárium a Muzeum ateliéru Newtonu Navarra. Oblíbenou možností je také výlet do Solara João de Deus, který je vzdálen jen několik kilometrů od centra města a nabízí krásné výhledy na město a oceán.

Letenka

Cena letenky závisí na sezóně a disponibilitě letů. Nejlevnější letenky do Natalu je možné najít několik měsíců před odjezdem, ale však i pár týdnů před odletem. Vysoké sezóny, kdy jsou letenky dražší, jsou okolo léta, kolem Vánoc a nového roku. Na druhé straně v nízké sezóně, která bývá od ledna do konce dubna, jsou letenky dostupnější a můžete najít výhodnější nabídky.

Věříme, že naši informace vám usnadní výběr letenky do Natalu a s radostí vám přejeme skvělý a nezapomenutelný pobyt v severovýchodní Brazílii.


Dovolená Brazílie Natal


Brazílie je fascinující země, která nabízí návštěvníkům rozmanitost krajiny, bohatou kulturu a zajímavou historii. Pokud plánujete dovolenou v Brazílii, město Natal by mohlo být pro vás skvělým cílem.

Natal se nachází na severovýchodě Brazílie a je hlavním městem státu Rio Grande do Norte. Je známý svými krásnými plážemi, písečnými dunami a příjemným subtropickým klimatem. Město je také domovem bohaté koloniální architektury a historických památek, které vás zavedou do minulosti.

Jednou z největších atrakcí v Natalu je pláž Ponta Negra. Tato oblázková pláž je oblíbenou destinací mezi turisty i místními obyvateli. Můžete si tu lehnout na sluníčko, koupat se v čistém oceánském vodě nebo vyzkoušet některý z vodních sportů, jako je surf nebo windsurfing. Na pláži najdete také mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality a exotické koktejly.

Další zajímavou atrakcí v Natalu je pevnost Reis Magos. Tato historická pevnost, postavená v 16. století, sloužila jako obrana města před piráty a nepřátelskými invazemi. Dnes je pevnost otevřena veřejnosti jako muzeum, které nabízí pohled do minulosti a výhled na město z ochozu na vrcholu pevnosti.

Pokud máte rádi přírodu a dobrodružství, určitě byste neměli vynechat návštěvu písečného pohoří Genipabu. Můžete se vydat na jízdu na písečném buggy, která vás zavede přes vysoké duny, malebné jezírka a tropické oázy. Místní průvodci vám ukáží skrytá místa a doporučí, jaké zážitky si vychutnat, jako například skákání do jezírka z vysokých dun.

Natal je také výchozím bodem pro návštěvu národního parku Lagoa do Peixe, který je domovem mnoha druhů ptáků a dalších živočichů. Můžete se vydat na procházku po parku, sledovat ptáky a užívat si krásu přírody.

Pokud máte zájem o brazilskou kulturu a hudbu, měli byste navštívit rodinné sídlo zpěváka Luize Gonzagy. Tato historická budova je dnes muzeem, kde můžete vidět Gonzagův život a památky po něm.

Natal je také známý svými festivaly a oslavami, které nabízí skvělou příležitost poznat místní kulturu a tradice. Například během karnevalu se město promění v jedno velké taneční a hudební představení, které trvá několik dní a přiláká tisíce návštěvníků.

Pokud plánujete dovolenou v Brazílii, Natal je skvělým místem k pobytu. Nabízí nádherné pláže, historické památky, přírodní krásy a pestrou kulturu. Nezapomeňte si užít místní speciality, jako je feijoada (brazilská směs fazolí a masa) a caipirinhu (tradiční brazilský koktejl). Dovolená v Natalu vás zcela jistě nadchne a nabídne vám nezapomenutelné zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Natal


1. Jak se dostat z letiště v Natalu do města?
Odpověď: Z letiště v Natalu se můžete dostat do města taxíkem, autobusem nebo si pronajmout auto.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Natalu?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Natalu patří Ponta Negra, Praia do Forte a Genipabu.

3. Jaké jsou turistické atrakce v Natalu?
Odpověď: Mezi hlavní turistické atrakce v Natalu patří Forte dos Reis Magos, Duna do Por do Sol a Aquário Natal.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Natalu?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Natalu patří Camarões Potiguar, Mangai a Tábua de Carne.

5. Jaké jsou nejlepší měsíce pro návštěvu Natalu?
Odpověď: Nejlepší měsíce pro návštěvu Natalu jsou srpen a září, kdy je zde příjemné počasí.

6. Jaké jsou populární aktivity v Natalu?
Odpověď: Mezi populární aktivity v Natalu patří surfování, plavání s delfíny, jízda na písečných dunách a potápění.

7. Jaká je předpokládaná doba letu z českého letiště do Natalu?
Odpověď: Předpokládaná doba letu z českého letiště do Natalu je asi 11 až 13 hodin s jedním přestupem.

8. Jaký je oficiální jazyk v Natalu?
Odpověď: Oficiálním jazykem v Natalu je portugalština.

9. Jaké jsou nejlepší místa pro nákupy v Natalu?
Odpověď: Mezi nejlepší místa pro nákupy v Natalu patří Natal Shopping, Midway Mall a Praia Shopping.

10. Jaké jsou doporučené praktické informace pro návštěvu Natalu?
Odpověď: Doporučuje se nosit lehké oblečení, opalovací krém s vysokým faktorem, mít při sobě místní měnu (real) a dbát opatrnosti ve veřejných prostředcích.


Ubytování Brazílie Natal


Natal je krásné město nacházející se v Brazílii, které je známé svou bohatou historií, nádhernými plážemi a pohostinnou atmosférou. Pokud se rozhodnete navštívit toto město, je důležité vybrat si správné ubytování, které splní vaše požadavky a zároveň vám umožní vychutnat si všechno, co město nabízí.

Natal má širokou škálu možností ubytování, které uspokojí každého návštěvníka. Pokud hledáte luxusní a komfortní ubytování, město nabízí řadu luxusních hotelů a resortů, které se nacházejí přímo u pláže. Tyto hotely mají obvykle své vlastní pláže, bazény, wellness centra a restaurace, takže se nemusíte daleko vzdalovat od svého pokoje, abyste zažili kousek ráje. Pokud jste příznivcem golfového sportu, v Natalu se nachází také několik golfových hotelů, které nabízejí ubytování přímo na hřišti.

Pro ty, kteří preferují menší a útulnější prostředí, Natal nabízí také široký výběr penzionů a rodinných hotelů. Tyto ubytovací zařízení vám umožní zažít autentickou atmosféru města a mít osobnější kontakt s místními. Penziony a rodinné hotely často nabízejí možnost stravování ve vlastním zařízení a mají bazény a zahrady, kde se můžete uvolnit a relaxovat.

Pokud cestujete s rodinou nebo skupinou přátel, můžete také zvážit pronájem soukromé vily nebo apartmánu. Tyto možnosti ubytování vám poskytnou více prostoru a soukromí a také vám umožní připravovat si vlastní jídlo a cítit se jako doma. Vily a apartmány jsou obvykle plně vybavené a mají vlastní terasy nebo balkony, kde si můžete vychutnat krásné výhledy na oceán.

Pokud vám více vyhovuje cenově dostupné ubytování, Natal má také řadu hostelu a levnějších hotelů. Tyto možnosti ubytování jsou ideální pro cestovatele s menším rozpočtem nebo ty, kteří se rozhodli strávit více peněz na další zážitky města.

Všechny tyto možnosti ubytování v Natalu mají společné jedno - krásné a pohodlné prostředí, ve kterém si můžete užít svou dovolenou. Ať už se rozhodnete zůstat v luxusním hotelu, útulném penzionu, soukromé vile nebo cenově dostupném hostelu, Natal vám nabídne nezapomenutelný pobyt plný slunce, pláže a brazilského pohostinství.


Počasí Brazílie Natal


Natal je hlavním městem brazilského státu Rio Grande do Norte a nachází se na východním pobřeží země. Toto město je vyhlášeno svým teplým a slunečným klimatem, které láká turisty z celého světa. Pojďme se tedy podívat na počasí v Natalu a na to, jaké je zde nejlepší období k návštěvě.

Natal se nachází na severovýchodě Brazílie a je oceánským městem. Jeho poloha u pobřeží ovlivňuje počasí, které je zde typicky tropické. Průměrná teplota v Natalu se pohybuje kolem 26-30 stupňů Celsia po celý rok. Nejvyšší teploty jsou zaznamenávány v letních měsících (prosinec až únor), kdy se teploty mohou vyšplhat i na 35 stupňů Celsia.

Dešťovým obdobím v Natalu je od března do srpna. V tuto dobu spadne přibližně 1000-1500 mm srážek. Nejde však o neustálé lijáky, ale spíše o krátké, intenzivní přeháňky. Osobně bych doporučovala vyhnout se těmto měsícům, pokud plánujete do Natalu cestovat. Pláže jsou během dešťového období většinou opuštěné a turistické atrakce mohou být omezeny.

Nejlepší období k návštěvě Natalu je od září do února, kdy je suché období. Během těchto měsíců je počasí slunečné a teplé a je zde minimální šance na dešťové přeháňky. Pláže jsou plné lidí, místní podniky a atrakce jsou otevřené a turistický ruch je v plném proudu.

Další výhodou návštěvy Natalu je teplá voda oceánu. Teplota oceánu se pohybuje kolem 24-28 stupňů Celsia po celý rok, což je ideální pro plavání, surfování nebo potápění.

Kromě toho, že Natal nabízí slunečné počasí a teplé moře, město má také mnoho dalších turistických atrakcí. Patří sem krásné pláže, jako například Ponta Negra, která je oblíbená jak u turistů, tak u místních obyvatel. Dále je tu také Forte dos Reis Magos, což je historická pevnost postavená Portugalskem. Natal je také výchozím bodem pro návštěvu dunových písků v okolí města a prozkoumávání půvabné okolní přírody.

Celkově lze tedy říci, že Natal je skvělým místem k návštěvě pro ty, kteří mají rádi teplé a slunečné počasí. Město nabízí pestrou paletu aktivit a atrakcí, které uspokojí jak turisty hledající dobrodružství, tak ty, kteří chtějí jen relaxovat na krásných plážích.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky