Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Cyprus Pissouri

Letenka Cyprus Pissouri


Cyprus Pissouri je malebné letovisko nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr. Její název odkazuje na blízkost horské vesnice Pissouri, která se nachází v nadmořské výšce 250 metrů nad mořem. Letenky do tohoto turisticky atraktivního místa jsou velmi žádané mezi milovníky slunce, krásných pláží a místního kyperského šarmu.

Letenka Cyprus Pissouri představuje vstupenku do jednoho z nejkrásnějších koutů Kypru. Tato oblast je známá svou nádhernou přírodou, skvostnými plážemi a bohatým kulturním dědictvím. Je proto vhodnou destinací pro ty, kteří touží po spojení relaxace na pláži s možností objevování historických památek a tradiční kyperské kultury.

Pissouri je vyhledávaným místem pro ty, kteří mají rádi klidné letovisko s autentickou atmosférou. Jeho hlavním lákadlem je nádherná pláž s jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou Středozemního moře. Pláž je dobře vybavena a nabízí širokou škálu vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, surfování nebo vodní lyžování. Pro ty, kteří preferují klid a soukromí, jsou v okolí dostupné více opuštěné pláže.

Okolí letoviska Pissouri nabízí také mnoho zajímavých výletů. Nedaleko se nachází starobylé kyperské vesnice, jako je Omodos se svými úzkými uličkami a vinnicemi, kde můžete ochutnat místní víno. Další atrakcí je město Paphos, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí nádherné památky, jako je hrad a archeologický park.

Místní gastronomie je dalším důvodem, proč se rozhodnout pro letenku do Cyprus Pissouri. Kyperská kuchyně je bohatá na vlivy turecké, řecké, britské a středomořské kuchyně. Můžete ochutnat tradiční pokrmy, jako je meze, kyperské sýry, špecle či známou moussaku. Kvalitních restaurací a tavern je v blízkosti Pissouri dostatek, takže si každý vybere podle svého gusta.

Pro milovníky historie je v okolí Pissouri připravena příležitost poznat starověké kyperské památky. Navštivte Staré město Kourion s antickým divadlem nebo archeologickou lokalitu Paphos, kde se nacházejí mozaikové podlahy z římské éry.

Letenka Cyprus Pissouri je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci krásných pláží, přírodního bohatství, historických památek a autentické kyperské kultury. Vydejte se na tento malebný ostrov a objevte všechny jeho krásy sami!


Dovolená Cyprus Pissouri


Cyprus je ostrov ležící v Středozemním moři a je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací pro turisty z celého světa. A pokud hledáte ideální místo pro dovolenou plnou slunce, moře a krásné přírody, není třeba hledat dál – Pissouri na Kypru je tím pravým místem pro vás.

Pissouri je malebné přímořské letovisko nacházející se v jihozápadní části Kypru, přibližně 30 km od Limassolu. Je známý svými krásnými plážemi s čistým jasným mořem a malým přístavem plným rybářských lodí. Kromě toho zde najdete také úžasné tradiční vesnice se středomořskou atmosférou, v níž můžete ochutnat skvělou kyperskou kuchyni a poznat místní kulturu.

Jedním z hlavních lákadel Pissouri je jeho písečná pláž, která je ideálním místem pro opalování, odpočinek a vodní aktivity. Moře je zde klidné a teplé, což je zase ideální pro milovníky šnorchlování a potápění. Milovníci surfování a windsurfingu si zde také přijdou na své, díky silným větrům, které se v tomto regionu často vyskytují. Na pláži jsou k dispozici také půjčovny lehátek a slunečníků, takže se nemusíte bát, že byste si je nemohli pronajmout.

Jednou z hlavních atrakcí Pissouri je její malebná vesnice s úzkými uličkami, tradičními bílými domy a malebnými kostely. Můžete si naplánovat krásnou procházku těmito uličkami a objevovat místní obchody se suvenýry, tradiční taverny a kavárny. Ještě více autenticity můžete zažít tím, že se zúčastníte některého z místních kulturních festiválů, které se pravidelně konají ve vesnici.

Pissouri je také výborným výchozím bodem pro poznávání okolních památek a zajímavostí. V blízkosti se nachází starobylá města, jako je například Kourion, s antickými ruinami a amfiteátrem. Pokud máte rádi historii, můžete se vydat do Kolossi, kde se nachází starověký hrad, nebo do Omodhu, kde můžete sledovat tradiční zpracování místního vína.

Pokud jde o ubytování, Pissouri nabízí širokou škálu možností pro každý rozpočet. Můžete si vybrat mezi malými rodinnými hotely, luxusními resorty nebo pronájmem soukromých apartmánů či vil s bazénem.

Pokud se tedy chystáte na dovolenou na Kypru, nezapomeňte zahrnout do svého itineráře návštěvu letoviska Pissouri. Ten vám přinese jedinečnou kombinaci přírodní krásy, slunečního počasí, pláží a autentické kyperské kultury.


Počasí Cyprus Pissouri


Cyprus Pissouri je úchvatná oblast nacházející se na jihozápadě Kypru. Tato oblast je slavná svým nádherným počasím a dokonalými podmínkami pro turisty, kteří chtějí prožít dokonalou dovolenou na slunci. V tomto článku se podíváme blíže na počasí v Cyprus Pissouri a co můžete očekávat, když zde přijedete.

Kdy jet do Cyprus Pissouri?

Nejlepší čas na návštěvu Cyprus Pissouri je od března do listopadu, kdy je nejvyšší sezóna. V této době můžete očekávat horké a slunné počasí s minimem srážek. Průměrná teplota v této době se pohybuje kolem 24-26 ° C a voda v moři má teplotu až 25 ° C.

V zimě, od prosince do února, jsou teploty mírnější, ale stále dostatečně teplé na to, aby se turisté mohli koupat v moři. Průměrná teplota v této době se pohybuje kolem 17-19 ° C.

Jaké jsou roční období v Cyprus Pissouri?

Jaro (březen - květen): Během jara je průměrná teplota kolem 24 ° C. Toto období je ideální pro turisty, kteří hledají klid a pohodu mimo vrchol sezóny. Během tohoto období se můžete těšit na slunné dny s mírným větrem. Moře se také otepluje a je perfektní na koupání.

Léto (červen - srpen): Léto je nejpříjemnějším obdobím pro turisty, kteří hledají horké a slunné počasí. Průměrná teplota v této době je kolem 30 ° C a moře má teplotu až 25 ° C. To je ideální pro koupání a různé vodní sporty.

Podzim (září - listopad): Podzim je dalším obdobím s krásným a slunečným počasím. Průměrná teplota v této době je kolem 26-28 ° C a moře je stále dostatečně teplé na koupání. Turisté, kteří se chtějí vyhnout davům, by měli zvážit návštěvu Cyprus Pissouri právě v této době.

Zima (prosinec - únor): Během zimy jsou teploty sice nižší, ale stále dostatečně teplé na to, aby se turisté mohli koupat v moři. Průměrná teplota v této době je kolem 17-19 ° C a moře má teplotu kolem 19-20 ° C. Turisté, kteří hledají klid a pohodu, by měli zvážit návštěvu Cyprus Pissouri právě v této době.

V závěru lze říci, že Cyprus Pissouri je dokonalým místem pro turisty, kteří milují slunce a horké počasí. Budete zde moci těžit z nádherných pláží a křišťálově čistého moře s příjemnou teplotou vody, ať už přijedete kdykoliv během roku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Cyprus Pissouri


Nejčastější dotazy a odpovědi ohledně Pissouri na Kypru jsou následující:

Dotaz: Jaká je vzdálenost mezi Pissouri a letištěm v Larnace?
Odpověď: Vzdálenost mezi Pissouri a letištěm v Larnace je asi 30 kilometrů. Trvá to přibližně 30 minut jízdy autem.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v Pissouri?
Odpověď: V Pissouri se nachází několik krásných pláží, včetně Pissouri Bay a Pissouri Jetty. Obě pláže jsou známé svými čistými vodami a písečnými plážemi.

Dotaz: Je v okolí možnost půjčení auta?
Odpověď: Ano, v Pissouri existuje několik půjčoven aut, které nabízejí široký výběr vozidel k zapůjčení. Doporučuje se však včas rezervovat auto.

Dotaz: Jaký je nejlepší čas k návštěvě Pissouri na Kypru?
Odpověď: Nejlepší čas k návštěvě Pissouri je na jaře (březen - květen) a na podzim (září - říjen), kdy je počasí příjemné a nejsou takové vedra. Letní měsíce jsou také velmi populární, ale může být velmi horko.

Dotaz: Jaké aktivity lze v Pissouri dělat?
Odpověď: V Pissouri je mnoho aktivit, které můžete podniknout. Patří sem například plavání, potápění, jízda na kole, turistika, golf a návštěva místních restaurací a barů.

Doufám, že vám tyto informace pomohou plánovat vaši návštěvu v Pissouri na Kypru.


Ubytování Cyprus Pissouri


Cyprus Pissouri je malé městečko na jihu Kypru, které se nachází na planině nedaleko od moře. Tuto oblast můžete navštívit v jakémkoli období roku, protože zde panuje stálé teplé a slunečné počasí. Pokud se chystáte navštívit Cyprus Pissouri, měli byste si předem zvolit ideální ubytování, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Nejlepšími možnostmi ubytování v Cyprus Pissouri jsou hotely a apartmány. Pro více luxusu a vysokého standardu můžete zvolit 4 a 5 hvězdičkové hotely, které se nacházejí hned u pláže. Všechny pokoje jsou velké a prostorné s balkonem s výhledem na moře a bazén. Kromě toho nabízí tyto hotely vynikající služby, včetně spa a wellness centra, vodní parky, tenisové a golfové kurty, restaurace s výbornou gastronomií a další.

Další možností pro ubytování v Cyprus Pissouri jsou apartmány, u kterých máte větší svobodu a soukromí. Všechny apartmány se nacházejí v pěší vzdálenosti od pláže a jsou zařízeny moderním a prostorným nábytkem. Kuchyňský koutek je plně vybavený a nabízí nádobí, příbory, sporák, ledničku a další. Pokoje mají balkon s výhledem na okolní krajinu a mají přímý vstup do bazénu.

Pokud hledáte ubytování pro rodinu nebo skupinu, můžete zvolit vila s bazénem. Tyto vily jsou velké a prostorné a nabízejí kompletní soukromí. K dispozici jsou ložnice s vlastní koupelnou, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, balkon s grilem a další. Vily jsou umístěny na okraji města, takže máte klid a soukromí, ale zároveň jste blízko centra.

Nezáleží na tom, jaké ubytování v Cyprus Pissouri si zvolíte, všechny varianty nabízejí perfektní dovolenou v krásném městečku. Pro své rezervace si můžete najít mnoho různých webových stránek, které nabízejí informace o cenách, kapacitách a možnostech. Proto neváhejte a plánujte svůj vysněný pobyt v krásné oblasti Cyprus Pissouri už dnes!


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky