Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course: Tajemná krása ubytování v Dominikánské republice

Dominikánská republika je známa svými krásnými plážemi, exotickou přírodou a luxusním ubytováním. Jedním z nejlepších míst pro ubytování v této destinaci je Playa Grande Golf Course. Tato resortová oblast se nachází na severním pobřeží ostrova a je oblíbená mezi golfisty i milovníky přírody.

Playa Grande Golf Course je jedním z nejuznávanějších golfových hřišť v Karibiku. Hřiště bylo navrženo světoznámým architektem Robertem Trentem Jonesem a je považováno za jeho jedno z nejlepších děl. S panoramatickým výhledem na karibské moře a nedotčenou přírodou je tato lokalita ideálním místem jak pro golf, tak pro odpočinek a relaxaci.

Ubytování v Playa Grande Golf Course nabízí širokou škálu možností, které uspokojí jakékoliv představy a požadavky hostů. Od luxusních hotelů až po soukromé vily a apartmány - vše je k dispozici. Tyto ubytovací možnosti jsou začleněny do celkového designu resortu, který těží z přirozené krásy okolí.

Hlavním lákadlem ubytování v Playa Grande Golf Course je samozřejmě přístup k samotnému golfovým hřišti. Hřiště nabízí 18 jamek s nádhernými výhledy na moře a okolní krajinu. Je známé svými náročnými par 3 jamkami, které poskytují skutečnou výzvu pro každého hrače. S možností najmout si vybavení a golfový vůz mohou hosté strávit celý den hraním na tomto fantastickém hřišti.

Pro ty, kteří se chtějí odreagovat od golfové aktivity, je k dispozici také mnoho dalších možností. Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti krásných pláží, které nabízejí dokonalé podmínky pro koupání, slunění a vodní sporty. Okolní příroda je také plná turistických tras a skrytých pláží, které lze objevovat.

Co se týče gastronomie, ubytování v Playa Grande Golf Course nabízí mnoho restaurací a barů, které slouží jak tradiční dominikánskou kuchyni, tak mezinárodním specialitám. Hostům je také k dispozici plně vybavené wellness centrum se saunou a masážemi, aby se mohli uvolnit a regenerovat po náročném dni.

Playa Grande Golf Course je skutečnou oázou pro golfisty a milovníky přírody. Kombinace luxusního ubytování, úchvatných výhledů a prvotřídního hřiště nabízí nezapomenutelný zážitek. Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a golf, nemůžete se splet. Navštivte Dominikánskou republiku a ubytujte se v Playa Grande Golf Course - jistě nebudete litovat.


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - destinační ráj pro golfisty v Dominikánské republice

Dominikánská republika je oblíbenou destinací mezi turisty, kteří touží po tropickém ráji s krásnými plážemi, modrým mořem a luxusními resorty. Nicméně, pro golfisty je toto místo ještě mnohem zajímavější díky svému nejlepšímu golfovém hřišti, Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, v blízkosti města Rio San Juan. Toto nádherné golfové hřiště se rozkládá na ploše 370 akrů a nabízí nádherný výhled na Karibské moře z většiny jeho devatenácti jamek.

Jde o jedno z nejvíce prestižních hřišť v Karibiku, které bylo navrženo světoznámým Robertem Trent Jonesem. Hřiště je známé svými dramatickými panoramatickými pohledy a strmými útesy, které padají do hluboké modré vody Karibiku. Tato kombinace způsobuje, že hra na Playa Grande Golf Course je nezapomenutelnou zkušeností pro každého golfistu.

Každá z devatenácti jamek na Playa Grande Golf Course je jedinečná a nabízí výzvu pro jakéhokoli hráče. Údolí, hory a klidný zvuk mořských vln tvoří přirozenou kulisu, která zvýrazňuje krásu tohoto hřiště. Jednou z nejznámějších jamek je šestnáctá, která je označována jako "Přirozený amfiteátr", protože hráči mohou obdivovat nádherný výhled na modré moře z vrcholu kopce.

Playa Grande Golf Course nabízí skvělé služby pro své návštěvníky. Hřiště má moderní klubovnu s restaurací, kde si mohou golfisté odpočinout a vychutnat si tradiční dominikánskou kuchyni po hře. Kromě toho je zde také škola golfu pro ty, kteří se chtějí naučit hrát nebo zlepšit své dovednosti.

Pro návštěvníky, kteří se nezajímají o golf, je zde také mnoho aktivit v okolí, které si mohou vychutnat. Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, kde si můžete dopřát opalování na slunci nebo provozovat vodní sporty jako je potápění, surfing nebo rybaření.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Dominikánské republice, nezapomeňte navštívit Playa Grande Golf Course. Toto golfové hřiště poskytuje jedinečnou kombinaci krásy přírody a špičkového golfování. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným golfistou, tato destinace vám nabídne nezapomenutelný zážitek.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - Ostrovská oáza golfu v Dominikánské republice

Dominikánská republika je proslulá svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a překrásným počasím. Je oblíbenou turistickou destinací pro dovolenou u moře, ale má pro milovníky golfu také něco zvláštního k zobrazení. Mluvíme o Playa Grande Golf Course, jednom z nejobdivovanějších a nejlépe hodnocených golfových hřišť na ostrově.

Nachází se na severním pobřeží Dominikánské republiky, poblíž města Río San Juan. Playa Grande Golf Course je součástí luxusního letoviska Amanera Resort, které se rozkládá na výšině s panoramatickým výhledem na Atlantský oceán a zářivé zelené pláně.

Toto golfové hřiště bylo navrženo slavným architektem Robertem Trentem Jonesem Sr., který je známý pro svou schopnost zakomponovat přírodní prvky do designu hřišť. A Playa Grande Golf Course rozhodně není výjimkou. Hřiště se táhne přes 2 kilometry pobřeží a nabízí nádherné výhledy na oceán, strmé útesy a pláž Playa Grande.

Svým designem se hřiště plynule přizpůsobuje terénu a využívá místních přírodních charakteristik. Jediným cílem architekta bylo vytvořit jedinečný zážitek pro golfovou komunitu. Hřiště je známé svým náročným charakterem, který klade vysoké nároky na techniku a strategii hráčů.

Playa Grande Golf Course disponuje 18 jamkami o různých obtížnostech, na nichž se proplétají nádherné jezera, nádherné travnaté plochy a písečné bunkry. Dominantním prvkem hřiště jsou však bezpochyby jeho úchvatné výhledy. Když se procházíte kolem klidných vod a dojde k dramatickým výhledům na oceán a pláž Playa Grande, je obtížné se soustředit pouze na hru.

Pro ty, kteří si rádi užívají golfový zážitek ve zvláštním stylu, Playa Grande Golf Course nabízí také služby kárového vozíčku. Takto si mohou golfoví nadšenci projíždět hřiště a zároveň se ponořit do krásy okolního prostředí.

Abyste zažili opravdu jedinečný zážitek, Playa Grande Golf Course nabízí luxusní zázemí, které zahrnuje klubový hospodářský dům s vyhlídkou na celé hřiště, doprovodné zařízení pro golfový trénink, profesionální golfové instrukce a exkluzivní restauraci, kde si poté můžete vychutnat lahodné pokrmy místní kuchyně.

Playa Grande Golf Course je skutečnou perlovou rybou golfových hřišť v Dominikánské republice. Jeho krása a náročnost oslovují golfisty z celého světa, kteří si zde užívají nejenom hru, ale i úžasnou přírodu. Jestliže se rozhodnete navštívit tuto zelenou oázu, určitě si budete pamatovat jedinečný a nezapomenutelný zážitek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Nejčastější dotazy a odpovědi týkající se Playa Grande Golf Course v Dominikánské republice:

1. Kde se nachází Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course se nachází na severu Dominikánské republiky v oblasti Rio San Juan.

2. Jak dlouho trvá hra na Playa Grande Golf Course?
Délka hry závisí na skupině hráčů a jejich dovednostech, ale obvykle hra trvá asi 4 až 5 hodin.

3. Jaké je rozložení jamek na Playa Grande Golf Course?
Hřiště Playa Grande má 18 jamek a nabízí nádherný výhled na oceán. Hráči se budou potýkat s různými terény, vodními překážkami a bunkry.

4. Jaké jsou poplatky za hru na Playa Grande Golf Course?
Ceny se mohou lišit v závislosti na sezóně a denní době, ale obvykle se pohybují mezi $100 a $200 za 18 jamek.

5. Je na Playa Grande Golf Course možné si vypůjčit golfová vozítka a vybavení?
Ano, na hřišti je možné si vypůjčit golfová vozítka a vybavení, včetně golfových hole a vozíků.

6. Může na Playa Grande Golf Course hrát kdokoliv nebo je nutná rezervace?
Obvykle je nutné si rezervovat čas na hřišti předem, protože popularity Playa Grande Golf Course je poměrně vysoká. Nicméně není to nezbytné, a pokud jsou k dispozici volné sloty, může hráč přijít bez rezervace.

7. Má Playa Grande Golf Course restauraci nebo bar?
Ano, na hřišti je restaurace a bar, kde si můžete doplnit energii po hře.

8. Je Playa Grande Golf Course otevřené v průběhu celého roku?
Ano, Playa Grande Golf Course je otevřené celoročně, ale mohou existovat omezení v případě údržby nebo speciálních událostí.

9. Má Playa Grande Golf Course golfový instruktážní program?
Ano, na hřišti je dostupný instruktážní program pro začátečníky i pokročilé hráče, který je veden profesionály.

10. Je Playa Grande Golf Course vhodné pro profesionální golfisty?
Ano, Playa Grande Golf Course je známé svou náročností a je často vyhledáváno profesionálními hráči.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, teplým a slunečným počasím a vynikajícími golfovými hřišti. Jedním z nejoblíbenějších golfových hřišť v této destinaci je Playa Grande Golf Course, které se nachází v oblasti Rio San Juan na severu ostrova. Toto hřiště patří mezi nejobtížnější na Karibiku a nabízí jedinečný zážitek pro golfisty všech úrovní.

Playa Grande Golf Course bylo navrženo světoznámým golfovým architektem Robertem Trent Jonesem Senior. Jeho záměrem bylo vytvořit hřiště, které využívá krásné přírodní prostředí a nabízí jedinečné výhledy na oceán. Hřiště se táhne podél pobřeží Atlantského oceánu a místy míjí písečné pláže a vápencové útesy. Kombinace nádherného prostředí a těžkých strategických prvků dělá z této hřiště opravdu zvláštní místo pro golfování.

Hřiště Playa Grande má celkovou délku 7 085 yardů a skládá se z 18 jamek. Každá jamka má svou vlastní složitost a výzvu. Hráči se musí vypořádat s různými překážkami, jako jsou vodní nádrže, duny a záludné fairwaye. Nejobtížnější částí hřiště je Jamka 7, která se nachází na okraji útesu, a hráči musí překonat oceán, aby se dostali na zelenou. Tato jamka poskytuje úžasný výhled na hladinu oceánu a působí jako skutečná atrakce pro golfisty i diváky.

Kromě úžasných výhledů a obtížnosti je Playa Grande Golf Course také známé svým exkluzivním prostředím. Hřiště je součástí luxusního letoviska, které nabízí prvotřídní ubytování, vynikající jídlo a další aktivity pro návštěvníky. Golfisté mají možnost rezervovat si green fee a pronajmout si golfový vozík nebo golfové hole.

Dominikánská republika je skvělou destinací pro golfování a Playa Grande Golf Course je jedním z jejích nejvýznamnějších golfových hřišť. Pokud jste fanoušek golfování a hledáte zážitek na Karibiku, Playa Grande Golf Course by mělo být na vašem seznamu. Toto hřiště vám nabízí jedinečnou kombinaci nádherného prostředí a obtížných překážek, které si jistě zamilujete.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky