Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

Počasí Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je země, která láká miliony turistů každoročně kvůli svému bohatému kulturnímu dědictví, ale také kvůli svému slunečnému a teplému klimatu. Hurghada a Sahl Hasheesh jsou dvě oblíbené letoviska na pobřeží Rudého moře, které nabízejí krásné pláže, fantastický svět pod vodou a příjemné počasí po celý rok.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh je počasí velmi příznivé a většinou slunečné. Průměrná teplota se pohybuje mezi 21 a 34 stupni Celsia. V letních měsících červenci a srpnu mohou být teploty vyšší, ale díky přítomnosti větru jsou poměrně snesitelné. Na druhé straně v zimě, kdy jsou teploty na severu Evropy pod nulou, je v Hurghadě a Sahl Hasheesh stále teplé s průměrnou teplotou kolem 20 stupňů Celsia.

Přestože jsou dny velmi slunečné a teplé, noci mohou být mnohem chladnější. Proto je důležité si s sebou vzít vhodné oblečení pro případ, že budete potřebovat něco na sebe. Pokud se chystáte na vodní aktivity jako potápění nebo šnorchlování, nezapomeňte si vzít dostatečné množství opalovacího krému, abyste se ochránili před slunečním zářením.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh se vyskytuje velmi málo srážek. V průměru spadne méně než 2 centimetry srážek za rok, což znamená že budete moci plně využít slunečného a teplého počasí. V období od května do října je vlhkost vzduchu vyšší, ale většina lidí ji stále považuje za velmi příjemnou.

V neposlední řadě, období od ledna do března je nejlepší pro potápění a šnorchlování. V této době je viditelnost pod hladinou nejlepší díky nízkému zákalu vody. Navíc, teplota vody je velmi příjemná a pohybuje se okolo 25 stupňů Celsia.

Celkově, Hurghada a Sahl Hasheesh nabízejí velmi příznivé počasí pro návštěvníky celý rok. Při plánování cesty si ale přesto zkontrolujte místní předpověď počasí, abyste se ujistili, že si vyberete nejlepší možný čas pro vaši dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Dotaz: Jaké jsou nejlepší aktivity v Hurghadě a Sahl Hasheesh?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity v této oblasti patří potápění, šnorchlování, vodní sporty, výlety na ostrovy a do pouště, návštěva starověkých památek a trhů.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v Hurghadě a Sahl Hasheesh?
Odpověď: Hurghada má mnoho krásných pláží, jako jsou El Gouna Beach, Makadi Bay Beach, Sahl Hasheesh Beach a Golden Beach. Všechny tyto pláže nabízejí písečné pláže a průzračné azurové vody.

Dotaz: Jaké jsou možnosti ubytování v Hurghadě a Sahl Hasheesh?
Odpověď: Hurghada a Sahl Hasheesh mají širokou škálu možností ubytování. Najdete zde jak levné hotely a apartmány, tak i luxusní resorty a privátní vily. Mezi nejoblíbenějšími hotely v této oblasti patří Hilton Hurghada Resort, Steigenberger Aqua Magic a Baron Palace Sahl Hasheesh.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší místa k nákupu v Hurghadě a Sahl Hasheesh?
Odpověď: Oblasti Hurghada a Sahl Hasheesh nabízejí mnoho možností pro nákupy. Oblast Downtown Hurghada nabízí tradiční trhy s místními suvenýry a řemeslí, zatímco v centru města najdete obchody se značkovým zbožím. V Sahl Hasheesh jsou oblíbené obchody s luxusním zbožím a butiky s místními řemesly.


Dovolená Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Hurghada Sahl Hasheesh - Ráj a dějiny na jednom místě

Egypt je jednou z destinací, která láká miliony turistů z celého světa. Tato země je bohatá na historii, více než 7000 let starou kulturou a dech beroucími památkami. Jedno z oblíbených turistických míst v Egyptě je Hurghada, která nabízí nádherné pláže a fantastický podmořský svět. Nedaleko Hurghady se nachází Sahl Hasheesh, malebná oblast, která je považována za jedno z nejkrásnějších letovisek ve východním Egyptě.

Hurghada je tradiční turistické město, které se rozkládá na 36 kilometrech pobřeží Rudého moře. V minulosti to byla malá rybářská vesnice, která se postupně vyvinula v moderní turistickou destinaci. Dnes je Hurghada jedním z nejpopulárnějších míst pro potápění a šnorchlování na světě, díky svému křišťálově čistému moři a velkému množství korálových útesů. Turisté se sem vracejí opakovaně kvůli fantastickému podmořskému světu, který je domovem tropických ryb a dalších mořských živočichů.

Sahl Hasheesh je nedaleké letovisko od Hurghady, které se nachází asi 25 kilometrů na jih od města. Toto letovisko je známé svou neuvěřitelně krásnou pláží, která se táhne na 12 kilometrech pobřeží. Bílý písek a tyrkysově modré hladiny Rudého moře vytvářejí scenérii jako z pohádky. Pláže jsou dobře udržované a nabízejí všechny možné služby, které potřebujete pro perfektní dovolenou.

Kromě pláží Sahl Hasheesh nabízí také řadu luxusních hotelů a resortů. Tyto hotely mají vynikající nabídku zařízení a služeb, včetně bazénů, restaurací, spa a různých aktivit. Mnoho z nich má vlastní korálové útesy, které přímo na hotelovém pozemku lákají turisty k potápění a šnorchlování. Tyto korálové útesy jsou plné života a jsou ideálním místem pro objevování fascinujícího podvodního světa.

Sahl Hasheesh je také dokonalé místo pro golfové nadšence. V této oblasti se nachází několik luxusních golfových hřišť s výhledem na moře a krásným okolím. Golfová hřiště jsou dobře udržovaná a přitahují hráče z celého světa.

Pokud chcete poznat více zeegyptské kultury a historie, můžete se vydat na výlet do blízkého města Luxor. Luxor se nachází asi 3 hodiny cesty od Sahl Hasheesh a je známý svými úžasnými památkami, jako je Údolí králů a královen, chrám Karnaku a chrám Hatshepsut. Navštívíte-li tyto památky, nebudete litovat, protože se vám naskytne neopakovatelná příležitost vidět jedny z nejvýznamnějších historických míst na světě.

Hlavním lákadlem pro mnoho turistů přijíždějících do Egypta je také jeho slavné podnebí. Hurghada a Sahl Hasheesh jsou známé svým horkým počasím po většinu roku. Turisté sem proudí hlavně na jaře a na podzim, kdy jsou teploty příjemné a vhodné pro plážové aktivity.

Hurghada Sahl Hasheesh spojuje nádhernou plážovou dovolenou s bohatou historií a neuvěřitelným podmořským světem. Tato kombinace dělá z tohoto místa v Egyptě jedinečnou destinaci pro dovolenou. Ať už jste dobrodruh nebo hledáte luxus a relaxaci, Hurghada Sahl Hasheesh má vše, co potřebujete, aby byla vaše dovolená skvělým zážitkem.


Letenka Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Hurghada Sahl Hasheesh: Skvělá volba pro dovolenou v Egyptě

Egyptská oblast Hurghada je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na Blízkém východě. Tato oblast je známá svými nádhernými plážemi a úchvatným podmořským světem, který láká turisty z celého světa. Jedním z nejznámějších letovisek v této oblasti je Sahl Hasheesh.

Sahl Hasheesh je malebné letovisko se nachází jen několik kilometrů od Hurghady. Jeho pestrobarevné korálové útesy a azurově modrá voda z něj činí jeden z nejkrásnějších bodů pro potápění a šnorchlování v Egyptě. Pokud jste milovníkem podmořského života, nebudete zklamáni. Objevíte tu nespočet druhů ryb a dalších mořských tvorů, včetně želv a rejnoků.

Sahl Hasheesh je také rájem pro milovníky luxusu a pohody. Nachází se zde mnoho luxusních rezortů a hotelů, které nabízejí vysoce kvalitní ubytování a širokou škálu služeb a aktivit. Můžete si užívat relaxační masáže v luxusních lázních, nebo si zajít na golfové hřiště, které se nachází nedaleko. Milovníci vodních sportů ocení možnost surfování, windsurfingu, jízdy na mořském skútru a dalších aktivit.

Pro ty, kdo nemají rádi přeplněné pláže, Sahl Hasheesh je ideální volbou. Díky své exkluzivní poloze a relativně malému množství turistů, si můžete užívat klid a soukromí na nekonečných plážích. Je perfektní pro ty, kteří hledají relaxaci a únik od každodenního shonu.

Pokud máte chuť na výlety a objevování místní kultury, můžete se vydat do centra Hurghady, která je vzdálena pouze několik minut jízdy. Je plné restaurací, obchodů a trhů, kde si můžete zakoupit tradiční egyptské výrobky.

Na dovolené v Sahl Hasheesh si můžete také vychutnat výlet na nedaleké ostrovy Giftun, které jsou známy svou úchvatnou přírodou a možností potápění. Můžete si také prohlédnout starobylá města, jako je Luxor nebo Káhira, která jsou bohatá na historické památky a kulturu.

A nakonec, nezapomeňte si vychutnat skvělou egyptskou kuchyni. Hurghada a Sahl Hasheesh mají mnoho restaurací, které nabízejí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel, které vás okouzlí svou chutí.

Zkrátka, Hurghada Sahl Hasheesh je ideální destinací pro ty, kteří hledají plážovou dovolenou s nabídkou luxusu, klidu a relaxace. Zároveň vám poskytne možnost objevovat fascinující egyptskou kulturu a historické památky. Zájezdy do této oblasti jsou k dispozici po celý rok, takže si můžete vybrat datum, které vám nejlépe vyhovuje.

Hurghada Sahl Hasheesh je jedinečné místo, kde můžete zažít krásu Egypta a relaxaci zároveň. Takže neváhejte a dopřejte si dovolenou snů ve vzkvétajícím letovisku Sahl Hasheesh.


Ubytování Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egyptské letovisko Hurghada se nachází na východním pobřeží Rudého moře a je oblíbenou destinací mezi turisty z celého světa. Jedno z nejexkluzivnějších a nejoblíbenějších míst pro ubytování v Hurghadě je rezort Sahl Hasheesh.

Sahl Hasheesh, který se nachází asi 20 km jižně od centra Hurghady, je moderní a luxusní letovisko s dlouhými plážemi, nádhernými korálovými útesy a pohledem na azurové vody Rudého moře. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid, relaxaci a soukromí.

V Sahl Hasheesh je obrovský výběr hotelů a rezortů, které nabízejí prvotřídní služby a luxusní ubytování. Tyto hotely mají často vlastní soukromé pláže, bazény, golfové hřiště, wellness centra a další vybavení, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Každý hotel je postaven v moderním arabském stylu a nabízí skvělý pohled na okolní krajinu.

V letovisku Sahl Hasheesh je také spousta restaurací, kaváren a obchodů, které nabízejí místní speciality i mezinárodní kuchyni. Pro ty, kteří rádi nakupují, je zde také několik nákupních center, kde mohou nalézt šperky, koření, keramiku a mnoho dalšího.

Pro milovníky vodních sportů je Hurghada ideálním místem. Můžete si vyzkoušet potápění a šnorchlování, kdy budete mít možnost objevit rozmanitý podmořský život a korálové útesy Rudého moře. Další možností je vyjet na výlet za delfíny nebo se projíždět na jachtech a katamaranech.

Pokud máte zájem o poznávání historie a kultury Egypta, můžete se vydat na výlet do starověké Luxoru, kde se nachází slavné údolí králů a královen, nebo do starověké Alexandrie s jejím slavným Alexandrijským muzeem. Při těchto výletech se setkáte s posvátnými chrámy, hrobkami faraonů a jinými unikátními památkami.

Hurghada nabízí také skvělé podmínky pro golfisty. V Sahl Hasheesh můžete navštívit nedávno postavené golfové hřiště s krásnou krajinou a možností trénování svých golferských dovedností.

Pokud jste fanoušci nočního života, Hurghada vám také nic nezkazí. Letovisko je plné klubů, barů a kasin, kde se můžete bavit až do rána.

Sahl Hasheesh je skutečným rájem pro ty, kteří hledají luxusní a klidné ubytování na pobřeží Rudého moře. Bez ohledu na to, zda jste dovolenou plánovali s rodinou, přáteli nebo jen jako romantický útěk, určitě nebudete zklamáni.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky