Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Egypt Hurghada Sakkala

Počasí Egypt Hurghada Sakkala


Egypt se nachází v oblasti s horkým pouštním klimatem a Hurghada, konkrétně oblast Sakkala, není výjimkou. Průměrná roční teplota je zde kolem 25-30 °C, ale v letních měsících může teplota vystoupit až na 40-45 °C.

V období z dubna do října se jedná o období nejvyšších teplot, zatímco v období od listopadu do března jsou teploty mírnější a zhruba kolem 20-25 °C. V této době je však možné, že se v oblasti objeví příležitostné bouřky a vítr.

V oblasti Hurghady a Sakkaly je velmi málo srážek a většinou se jedná o období, kdy prší pouze jednou za měsíc či dokonce za několik měsíců. To však neznamená, že se zde nedostanete do kontaktu s vodou. Egypt leží u Rudého moře, což znamená, že je zde možné zažít horké a slunečné počasí, a přesto se vychladit v mořské vodě.

Pro turisty, kteří se v oblasti nacházejí a chtějí si vychutnat pláže a vodní aktivity, je letní období, od dubna do října, často nejlepší. Nicméně je nutné důkladně se chránit před sluncem a v dostatečném množství se mazat opalovacími přípravky.

Celkově vzato je počasí v oblasti Egypt Hurghada Sakkala ideální pro ty, kdo hledají slunečné a horké počasí, ale zároveň si chtějí užít vodu Rudého moře. Jen si dobře rozmyslete, zda se chcete vydat v nejsilnějším horku v letních měsících. Pokud ne, březnový či listopadový pobyt vás nabije energií a pohodou.


Dovolená Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala: Exotická dovolená v Egyptě

Egypt je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě a její oblíbenost zvyšuje především město Hurghada. Toto pobřežní letovisko nabízí turistům vše, co si přejí pro jejich plážovou dovolenou. Jednou z nejžádanějších částí Hurghady je Sakkala, která je oblíbená pro svou malebnou přírodu a nádherné pláže.

Hurghada leží na pobřeží Rudého moře a je vzdálena přibližně 550 kilometrů od Káhiry. Toto místo je známé svými bílými písečnými plážemi a úžasným podmořským světem, kterým je Rudé moře. Hurghada Sakkala je jedním z hlavních turistických centrá tohoto města a je velmi oblíbená mezi turisty, kteří sem přijíždějí za rekreací a relaxací.

Sakkala je živý a pulzující centrum Hurghady, kde se nachází mnoho hotelů, restaurací, obchodů a zábavních center. Všechny tyto turisticky orientované podniky jsou soustředěné kolem hlavní promenády, která je prochází až k samotnému pobřeží. Turisté si vychutnávají atmosféru a mohou se procházet po promenádě, kde je centrum dění a nabízí mnoho možností, jak si odpočinout.

Jedním z největších lákadel Hurghady Sakkala jsou samozřejmě pláže, které se táhnou podél celého pobřeží. Pláže jsou známé svou bílou písčitou krajinou a tyrkysovou průzračnou vodou Rudého moře. Turisté mohou využívat širokou nabídku vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, surfování a kajakářství. Tato možnost je ideální pro ty, kteří se chtějí ponořit do nádherného podmořského světa, který Hurghada nabízí.

Turisté mohou také využít různé výlety a exkurze v rámci Hurghady. Kromě prozkoumávání podmořského světa mohou navštívit také historické památky, jako je téměř 4000 let stará chrámová komplex Karnak nebo úžasné pyramidy v Gíze. V Hurghadě je také mnoho možností pro noční život, kde mohou turisté zatancovat a pobavit se v různých klubech a diskotékách.

Sakkala je také dobrým výchozím bodem pro výlety do dalších oblíbených oblastí Hurghady, jako je El Gouna nebo Giftun Island. El Gouna je přepychové letovisko, které je známé svými golfovými hřišti, luxusními hotely a krásnými plážemi. Giftun Island je chráněný přírodní park, který se nachází přímo v Rudém moři. Je to ideální místo pro milovníky přírody, kteří chtějí vidět nádhernou flóru a faunu.

Hurghada Sakkala je skutečně exotickým rájem pro dovolenou. Toto město nabízí vše, co si cestovatelé přejí pro svůj relaxační a aktivní odpočinek. Pláže poskytují dokonalou atmosféru pro opalování a koupání, zatímco podmořský svět Rudého moře je ideální pro dobrodružné duše. Sakkala je také skvělé výchozí místo pro objevování ostatních oblastí Hurghady. Pokud plánujete cestovat do Egypta, pak byste neměli vynechat návštěvu tohoto krásného a fascinujícího města.


Letenka Egypt Hurghada Sakkala


Egypt je země plná fascinující historie, nádherných pláží a dechberoucích mořských útesů. Jedním z nejpopulárnějších letovisek v této oblasti je Hurghada, nacházející se na pobřeží Rudého moře. V blízkosti se nachází také oblast Sakkala, která je místem, které si turisté nemohou nechat ujít.

V případě zájmu o návštěvu tohoto kouzelného letoviska a okolních památek, může být letecká doprava velmi vhodnou volbou. Díky letenkám Egypt Hurghada Sakkala si můžete užít toto úžasné místo a využít vše, co nabízí.

Letenky do Hurghady vám umožní prozkoumat město a jeho okolí. Hurghada je známá svými krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Můžete si užít opalování na pláži, plavání v moři nebo se věnovat šnorchlování a potápění. Podmořský svět Rudého moře patří mezi nejlepší na světě, a tak vás čeká jedinečný zážitek při pozorování korálových útesů a pestrobarevných ryb.

Kromě krásné přírody Hurghada nabízí také řadu zajímavých aktivit a atrakcí. Můžete se projít po malebných promenádách a prozkoumat místní obchody, restaurace a kavárny. V Sakkale se nachází také velké množství pohostinských zařízení, jako jsou luxusní hotely, butiky a trhy, na kterých si můžete zakoupit tradiční egyptské suvenýry a dárky pro své blízké.

Pokud máte zájem o historii a kulturu, při návštěvě Hurghady a Sakaly se neobejdete bez prozkoumání některých z nejznámějších egyptských památek. Nedaleko se nachází UNESCO chráněná lokalita Luxor, kde můžete obdivovat slavný Karnak Temples a Údolí králů s hrobkami faraonů.

Další zajímavou zastávkou na vaší cestě může být město Hurghada, které je považováno za bránu do Egyptského pouštního Muzea a také můžete navštívit Gebel El Mawta, což je svatá hora s náhrobními památkami.

Letenky Egypt Hurghada Sakkala jsou skvělou příležitostí, jak se dostat do tohoto nádherného letoviska a jeho okolí. Můžete si užít sluneční paprsky na pláži, prozkoumat fascinující podmořský svět, objevit starověkou egyptskou historii a zažít jedinečný dovolenkový zážitek. Hurghada a Sakkala jsou skutečným rájem pro turisty a poskytují rozmanité možnosti pro každého cestovatele.

Nebuďte váhaví a využijte příležitosti, kterou přinášejí letenky Egypt Hurghada Sakkala. Očekává vás nezapomenutelná dovolená ve stylu luxusu, relaxace a dobrodružství. Hurghada je připravena přivítat vás a ukázat vám svou jedinečnou krásu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sakkala


Nejčastěji kladené dotazy a odpovědi týkající se Hurghady Sakkala v Egyptě:

1) Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se dostat do Hurghady Sakkala?
Hurghada Sakkala je snadno dostupná letecky. Můžete se sem dostat přímo letecky do letiště Hurghada, které je asi 10 km od Sakkaly. Další možností je cesta autobusem nebo trajektem z jiných egyptských destinací.

2) Které jsou nejlepší pláže v Hurghadě Sakkala?
Hurghada Sakkala má několik nádherných pláží, včetně Abu Tig, Old Vic, El Mamsha a El Dahar. Na těchto plážích najdete vše, co potřebujete pro dokonalý den na slunci a ve vodě, včetně lehátka, slunečníků a vodních sportů.

3) Co mohu v Hurghadě Sakkala dělat, kromě opalování na pláži?
Hurghada Sakkala nabízí mnoho aktivit a atrakcí. Můžete si užívat potápění a šnorchlování v křišťálově čisté vodě Rudého moře, navštívit egyptské ostrovy Giftun a Mahmya, jet na vodní skútrech, provádět rybolov a navštívit místní trhy a obchody v centru města. Můžete také podniknout výlet do nedalekých destinací jako je Káhira, Luxor nebo národní park Ras Muhammad.

4) Kde se ubytovat v Hurghadě Sakkala?
Hurghada Sakkala nabízí širokou škálu ubytovacích možností, od luxusních hotelů až po levnější apartmány. Nejznámější hotely v této oblasti zahrnují Hurghada Marriott Beach Resort, Hilton Hurghada Long Beach Resort a Arabella Azur Resort.

5) Jaké jsou nejlepší restaurace v Hurghadě Sakkala?
Hurghada Sakkala má širokou škálu restaurací nabízejících kuchyně z celého světa. Mezi nejoblíbenější restaurace patří Zeytoun Restaurant, Starfish Restaurant, Alina Restaurant a El Mina Restaurant.

6) Kde mohu v Hurghadě Sakkala nakoupit?
Hurghada Sakkala má několik obchodních center a tržišť, kde můžete nakoupit suvenýry, šperky, lokální umění a další výrobky. Oblíbenými místy pro nakupování jsou Senzo Mall, Dahar Souk a El Mamsha.

Doufám, že vám tyto informace pomohou plánovat vaši cestu do Hurghady Sakkala v Egyptě!


Ubytování Egypt Hurghada Sakkala


Egyptské město Hurghada je jednou z nejpopulárnějších destinací pro turisty z celého světa, díky svému nádhernému pobřeží a jedinečnému podmořskému světu. V samotné části Hurghady nazvané Sakkala najdeme mnoho kvalitních ubytovacích možností, které uspokojí i ty náročnější cestovatele.

V Hurghadě se nachází mnoho hotelů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry, ale i solitéry. Mezi nejvyhledávanější hotely patří například:

1. Hilton Hurghada Plaza
Hotel Hilton Hurghada Plaza nabízí skvělé ubytování s výhledem na Rudé moře. Hotel se nachází v samotném centru Hurghady, v blízkosti nákupních center a mnoha restaurací. Nabízí prostorné pokoje, vynikající servis a příjemnou atmosféru. V areálu hotelu se nachází bazén, fitness centrum, sauna, masáže a různé sportovní aktivity.

2. Steigenberger Aqua Magic Red Sea
Steigenberger Aqua Magic Red Sea je luxusní hotel s pestrým aquaparkem, který je ideální pro rodiny s dětmi. Hotel leží přímo u pláže a nabízí skvělé služby a vybavení, jako jsou například wellness centrum, tenisové kurty, fitness centrum nebo dětský klub.

3. Jaz Casa Del Mar Resort
Jaz Casa Del Mar Resort je čistý, moderní a elegantní hotel, který se nachází v blízkosti centra Sakkaly. Vybavený je nádhernými bazény, jacuzzi a bary s kvalitními nápoji. Pokoje jsou prostorné a nabízejí balkony s impozantními výhledy. K dispozici je také wellness centrum a sportovní hřiště.

4. Sunrise Grand Select Ocean View Resort
Sunrise Grand Select Ocean View Resort se nachází vedle jedné z nejpřitažlivějších pláží Sakkaly. Hotel se pyšní luxusními apartmány s krásným výhledem na moře, dále nabízí útulné kavárny, špičkové restaurace a bary s exotickými koktejly. Vyžití nechybí ani malým dětem, pro které jsou k dispozici zábavné aktivity a dětské koutky.

5. Movenpick Resort & Spa El Gouna
Kousek od Hurghady je umístěn Movenpick Resort & Spa El Gouna. Hotel nabízí jedinečné zážitky ze svého prostředí, jako jsou procházky po laguně, pobyt na plážích a historické prohlídky okolí. Vybaven je dětskými hřišti, tenisovými kurty, bazény, wellness centrem a samozřejmě kvalitním servisem.

Hurghada Sakkala je rozmanitým místem, kde si každý najde to své. Ubytování může být cenově dostupné, ale také luxusní, v každém případě však nabídne perfektní výchozí pozici k prozkoumání okolí, kde se můžete potápět, jezdit na vodních skútrech, projíždět si po poušti a mnoho dalšího.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky