Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Egypt Marsa Alam Madinat Coraya

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Dotazy:
1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Marsa Alam Madinat Coraya?
2. Které aktivity mohu dělat v okolí resortu?
3. Jaké jsou možnosti stravování v resortu?
4. Kde se nachází letiště?
5. Jsou v resortu k dispozici sportovní vybavení?
6. Kdy je možné provést check-in a check-out?
7. Jaké jsou možnosti dopravy z letiště do resortu?

Odpovědi:
1. Nejlepší období na návštěvu Marsa Alam Madinat Coraya jsou měsíce od října do dubna, kdy je méně horko a teplota vody je příjemná.
2. V okolí resortu můžete provozovat potápění, šnorchlování, windsurfing, kitesurfing, rybaření, projížďky na člunu, vodní atrakce atd.
3. V resortu jsou k dispozici několik restaurací, které nabízejí různé druhy jídel včetně tradiční arabské kuchyně.
4. Letiště Marsa Alam se nachází asi 7 km od resortu. Cesta z letiště trvá zhruba 10 minut.
5. Ano, v resortu jsou k dispozici sportovní vybavení jako např. fitness centrum, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové a basketbalové hřiště.
6. Check-in je obvykle možný od 14:00 hodin a check-out do 12:00 hodin.
7. Z letiště Marsa Alam můžete využít taxislužbu nebo transfer, který lze zajistit předem přes hotel nebo cestovní kancelář.


Dovolená Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egypt je země plná historie a kultury, a také úžasných dovolených. Pokud hledáte nádhernou plážovou dovolenou s možností vidět úžasné panoramata podmořského světa, je Marsa Alam pravou volbou. Madinat Coraya je oblast v Marsa Alam, která vám poskytne vše, co potřebujete pro úžasnou dovolenou.

Marsa Alam se nachází jižně od Hurghady na pobřeží Rudého moře. Díky své izolaci od ostatních turistických oblastí nabízí Marsa Alam klidnou dovolenou s velmi dobrými možnostmi k potápění a šnorchlování. V této oblasti najdete rozsáhlé útesy a korálové zahrady, které jsou domovem pro barevné ryby a další mnoho podvodních druhů. Proto je Marsa Alam pro potápěče a šnorchlování ideální a úchvatnou destinací.

Madinat Coraya je oblast v Marsa Alam, která se nachází asi 5 km od mezinárodního letiště. Toto místo je vysněné místem pro každého, kdo chce strávit klidnou, přátelskou a pohádkovou dovolenou. V Madinat Coraya najdete několik vysoko hodnocených hotelů, które nabízejí komfort, čistotu, dobré služby a podporu pro všechny návštěvníky.

V Madinat Coraya najdete také několik aktivit. Největšími atrakcemi jsou šnorchlování a potápění. Zde můžete také podniknout plavbu na lodi a vidět snadno dostupné korálové zahrady a jejich obyvatele.

Máte-li chuť na vodní sporty, můžete si v Madinat Coraya pronajmout catamaran, kajak nebo si zajet windsurfing. Existuje také mnoho jiných aktivit, jako jsou golf, squash, tenis, volejbal nebo jízda na koni. Kromě sportovních aktivit také můžete navštívit tradiční obchody a nakupovat různé suvenýry nebo se potěšit tradicní kuchyní v restauracích.

Madinat Coraya také nabízí krásné pláže s vybavením. Ty zahrnují lehátka, slunečník a celý různorodý sortiment plážových služeb. Když se skončí den plný aktivit a výletů, můžete relaxovat na pláži s nádherným výhledem na moře a rozjímání nad tím, co se vám den líbilo a pečlivě plánovat váš příští den v tomto báječném místě.

Madinat Coraya je krásné a klidné místo, které se pyšní nádherným prostředím s možnostmi k turistice a kultuře. Takže pokud chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou s krásnou pláží, úchvatným podmořským světem a pohodlnou zábavou, je Madinat Coraya ideálním místem k pobytu.


Počasí Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egypt je známý svým teplým a slunečným počasím, což je důvodem, proč je tak oblíbeným cílem pro dovolenou. Jedním z atraktivních míst nabízejících skvělé počasí je Marsa Alam, přesněji její část nazvaná Madinat Coraya.

Marsa Alam se nachází na pobřeží Rudého moře v jižním Egyptě. Tato oblast je známá svými nádhernými plážemi a korálovými útesy, což ji činí ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Madinat Coraya je turistické letovisko, které se nachází v blízkosti Marsa Alam. Je to malé a klidné letovisko, které nabízí návštěvníkům krásnou pláž, luxusní hotely a mnoho aktivit.

Co se týče počasí, Marsa Alam a Madinat Coraya mají celoročně teplé klima. Teplota se pohybuje mezi 20 °C až 35 °C a slunce zde svítí přes 300 dní v roce. Díky tomu je tato oblast široce vyhledávána turisty, kteří chtějí uniknout zimním mrazům a užít si teplého počasí.

Nejlepší čas na návštěvu Marsa Alam a Madinat Coraya je od října do května. V těchto měsících jsou teploty příjemné a horké dny střídají mírnější večery. Od června do září je zde velmi horko a teploty mohou překročit 40 °C. I když je nesnesitelně horko, můžete si stále užívat krásné pláže a pobytu v příjemně klimatizovaných prostorech.

Díky teplému počasí můžete v Marsa Alam a Madinat Coraya podniknout širokou škálu aktivit venku. Na plážích si můžete užívat slunění, plavat v moři, potápět se či šnorchlovat a objevovat korálový podmořský svět. Příležitostí pro vodní sporty je zde mnoho, ať už se jedná o šlapání na vodním skútru nebo jízdu na banánu za lodí.

Marsa Alam a Madinat Coraya jsou také výchozím bodem pro výlety do pouště či historických památek. Můžete si například pronajmout džíp a vydat se na pěkný výlet do nedalekého národního parku Wadi El Gamal, kde se budete osvěžovat v oázách a obdivovat jedinečnou flóru a faunu. Další možností je navštívit chrám Hatshepsut nebo Luxorské náhrobky, které jsou vzdálené několik hodin jízdy.

Výlet do Egypta, konkrétně do Madinat Coraya poblíž Marsa Alam, je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí uniknout z každodenního shonu a zažít dovolenou s teplým počasím. Bez ohledu na to, zda jste milovníkem vodních sportů, potápění, historie nebo jen relaxace na pláži, tato oblast vám nabízí všechno, co si přejete. Ať už se rozhodnete navštívit během zimních měsíců nebo v létě, Egypt vás přivítá svým slunečným a teplým počasím.


Ubytování Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egypt je známý jako jeden z nejoblíbenějších turistických cílů našeho času. Jeho krásné pláže, úžasný podmořský život a bohatá historie naleznou přízeň jak u dovolenkářů, tak u badatelů. Když hledáte dokonalé místo k pobytu v Egyptě, neztrácejte čas s hledáním. Pravděpodobně jste našli skvělé místo v Marsa Alam – Madinat Coraya.

Marsa Alam je město ležící na východním pobřeží Egypta, v provincii Al Bahr al Ahmar. Je obklopeno nádhernými plážemi, krásnými korálovými útesy a modrým mořem. Jedná se o klidnou a odlehlou oblast na rozdíl od přeplněných turistických centr jako je Hurghada nebo Sharm El Sheikh.

Marsa Alam je známá svými úchvatnými říčními ústími, kde můžete relaxovat u vody nebo si užívat vodních sportů jako je potápění a šnorchlování. Je také domovem řady chráněných mořských oblastí, jako je například národní park Wadi El Gemal, kde můžete obdivovat ohromující množství flóry a fauny.

Madinat Coraya, která se nachází nedaleko Marsa Alam, je luxusní rekreační oblast, která nabízí skvělé možnosti ubytování. Resorty v této oblasti jsou známé svou vynikající kvalitou služeb a širokou nabídkou aktivit pro turisty. Můžete si vybrat mezi řadou luxusních hotelů, které vám poskytnou pohodlné a elegantní ubytování.

Hotelové komplexy v Madinat Coraya jsou obklopeny zachovalou přírodou a krásnými zahradami. Mají velké bazény, fitness centra, lázně a wellness centra, kde si můžete dopřát masáže a další relaxační služby. Navíc jsou zde také skvělé restaurace, které vám nabídnou širokou škálu místních a mezinárodních pokrmů.

Pokud jste fanoušky potápění nebo šnorchlování, nemusíte se daleko potápět, abyste objevili úžasný podmořský svět. Madinat Coraya nabízí řadu možností pro vyjížďku lodí, které vás zavedou k nejlepším lokalitám pro potápění a šnorchlování. Můžete vidět nádherné korálové útesy, vodní živočichy a dokonce i některé vraky lodí.

Madinat Coraya nabízí také řadu dalších aktivit pro turisty, jako je například jízda na velbloudech, safari v poušti nebo projížďka na člunu za delfíny. Můžete se také vydat na exkurzi do nedalekého města Marsa Alam, kde můžete navštívit tradiční trhy a poznat místní kulturu a zvyky.

Celkově vzato, ubytování v Egyptě v Marsa Alam – Madinat Coraya je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klidné a relaxační místo pro svou dovolenou. Zdejší luxusní hotely a nádherná příroda vám zajistí nezapomenutelný pobyt. Ať už zde strávíte týden nebo měsíc, nechte se unést krásou Marsa Alam a Madinat Coraya a připravte se na nezapomenutelné zážitky.


Letenka Egypt Marsa Alam Madinat Coraya


Egypt je jednou z nejpopulárnějších destinací pro dovolenou u moře. A pokud hledáte ideální místo pro relaxaci, návštěvu památek a potápění, pak byste se měli vydat do Marsa Alamu. Tento překrásný letovisko se nachází v oblasti známé jako Madinat Coraya a je jedním z nejhezčích míst na pobřeží Rudého moře.

Madinat Coraya je krásné letovisko, které nabízí nejen úchvatné pláže a křišťálově čistou vodu, ale také bohatou floru a faunu podmořského světa. Je to ideální místo pro milovníky potápění a šnorchlování, kde se můžete setkat s různými druhy korálů, mořských želv, mant, rejnoků a dalších neuvěřitelně barevných ryb. Voda je tu tak teplá, že se můžete potápět po celý rok bez jakýchkoliv problémů.

Marsa Alam je také výchozím bodem pro výlety do nedalekých mořských národních parků, jako je například Elphinstone, kde se můžete těšit na ohromující potápěčský zážitek. Tento park je známý zejména svými úchvatnými korálovými útesy a možností potkání velkých mořských živočichů, jako jsou žraloci a manty. A pokud jste šnorchlování nebo potápění ještě nezkusili, nebojte se - v Marsa Alamu jsou k dispozici profesionální instruktoři, kteří vás krok za krokem provedou vynikajícím podmořským dobrodružstvím.

Kromě potápění a šnorchlování v Madinat Coraya si můžete užívat i další aktivity, jako jsou výlety na čtyřkách pouští či relaxace na písečných plážích. Nezapomeňte také navštívit přilehlé město Marsa Alam, které nabízí zajímavé trhy, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a ochutnat tradiční egyptskou kuchyni.

Co se týče ubytování v Madinat Coraya, máme pro vás dobrou zprávu - letovisko nabízí širokou škálu hotelů a resortů, které vyhoví každému rozpočtu a požadavkům. Od luxusních pětihvězdičkových hotelů až po útulné rodinné hotely - vše je tu k dispozici. Mnoho z nich také nabízí kompletní all inclusive služby, které vám umožní relaxovat a nechat se hýčkat po celou dobu pobytu.

Takže pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou, nemusíte hledat dál. Letenka do Egypta, konkrétně do Marsa Alamu v oblasti Madinat Coraya, je tím pravým řešením. Krásné pláže, úžasné potápěčské možnosti, bohatá kultura a pohostinní lidé - to vše vám nabízí tento kouzelný koutek Rudého moře. A jestliže se potápění nebo šnorchlování bojíte, nikdy není pozdě se to naučit - Madinat Coraya je přesně tím místem, kde můžete zažít své první podmořské dobrodružství.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky