Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay

Počasí Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


Sharm El Sheikh v Egyptě je populárním turistickým letoviskem, které se nachází na poloostrově Sinaj. Jeho oblast Nabq Bay je známá svým krásným počasím, které láká turisty z celého světa.

Egyptské počasí je typické pro oblast Středozemního moře, což znamená horká léta a mírné zimy. V létě se teploty mohou pohybovat mezi 30-40 stupni Celsiusu, zatímco v zimě se udržují na příjemných 20-25 stupních.

Nabq Bay se může pochlubit příjemnými teplotami po celý rok, což činí z tohoto místa ideální destinaci pro turisty, kteří chtějí uniknout zimě a zažít slunečné dny. Sluneční záření je zde velmi intenzivní, takže je důležité používat ochranu proti slunci a dbát na hydrataci.

Díky své poloze u Rudého moře má Sharm El Sheikh také velmi příjemné vody. Teplota moře se v létě pohybuje kolem 27-30 stupňů, což je ideální pro potápění a šnorchlování. Podmořský život v této oblasti je obdivuhodný a láká mnoho milovníků moře.

Nabq Bay je také chráněnou rezervací biosféry UNESCO, což z něj činí jednu z nejkrásnějších a nejautentičtějších letovisek v Egyptě. Jeho pláže jsou krásné a čisté, a nabízí klid a relaxaci pro turisty.

Ať už cestujete do Sharm El Sheikh v létě nebo v zimě, můžete se těšit na slunečné dny a teplé počasí. To je kombinací s čistými plážemi a nádherným podmořským světem dělá z Nabq Bay ideální místo pro dovolenou pod sluncem.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


1. Kam se v Sharm El Sheikh Nabq Bay podívat?
V Nabq Bay se můžete podívat na ochranářskou stanici, na souk, na pláž Naama Bay nebo na potápění v oblasti Ras Mohamed.

2. Kolik stojí taxi z letiště do Nabq Bay?
Cena taxi z letiště do Nabq Bay se pohybuje kolem 20 - 25 USD.

3. Je potřeba si s sebou vzít egyptské měny?
Ano, doporučuje se mít při sobě egyptské měny, zejména pokud se budete chtít občerstvit na místních trzích nebo v obchodech.

4. Jaké jsou v Nabq Bay teploty během roku?
Teploty se pohybují od 20 °C v zimě až po 40 °C v létě.

5. Lze si v Nabq Bay půjčit auto?
Ano, v oblasti Nabq Bay je možné si pronajmout auto u místních autopůjčoven.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity v Nabq Bay?
V Nabq Bay můžete plavat s delfíny, potápět se, koupit tradiční suvenýry na trzích nebo navštívit některou z místních restaurací s orientálními specialitami.

7. Je bezpečné cestovat do Egypta?
Přestože v Egyptě existuje celá řada bezpečnostních rizik, turistické oblasti jako je Sharm El Sheikh Nabq Bay jsou většinou bezpečné a lze je bez problémů navštívit. Při cestování v Egyptě je však vždy třeba být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.


Ubytování Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay je krásné místo k relaxaci a odpočinku. Nabq Bay je půvabný záliv, který se nachází v blízkosti letiště Sharm El Sheikh v jihozápadní části poloostrova Sinai.

V oblasti Nabq Bay najdete řadu luxusních resortů a hotelů, které nabízejí kompletní zážitek z pobytu v Egyptě. Tyto hotely mají k dispozici nejen pokoje a apartmány, ale také bazény, restaurace, bary, spa a mnoho dalšího.

Jedním z nejlepších ubytování v této oblasti je čtyřhvězdičkový hotel Tropitel Waves Nabq Bay. Pokoje jsou vkusně zařízeny a jsou vybaveny moderním nábytkem a pohodlnými postelemi. Každý pokoj má také balkón nebo terasu s výhledem na krásné zálivy. Hotel disponuje také několika bazény a místem pro relaxaci, kde si můžete užít sluneční paprsky a pohodlí.

Kromě hotelu Tropitel Waves nabízí oblast Nabq Bay i mnoho dalších hotelů, jako je nabízí hotel Beach Albatros Resort, který je v první řadě u pláže a nabízí bazén, lázně a 24-hodinovou all-inclusive službu. Ocean Club Hotel nabízí apartmány, zahrady a venkovní bazén, kde si budete moci vychutnat krásný výhled na okolní hory.

Pro sportovní nadšence je zde řada také aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, plavání s delfíny a mnoho dalšího. Pokud jste vášnivý cyklista a rádi cestujete, Sharm El Sheikh Nabq Bay nabízí mnoho cyklostezek, které vedou k úchvatným výhledům na okolní krajinu.

Ke svému ubytování v Nabq Bay se můžete dostat rychle a snadno z letiště Sharm El Sheikh, kde je mnoho dopravních služeb, jako jsou taxíky nebo pronájem aut. Některé hotely nabízejí také transfer od letiště.

Pokud hledáte ideální místo k odpočinku a relaxaci, Nabq Bay v Egyptě je pro vás to pravé místo. Krásné hotely, pláže, bazény, restaurace a bary vám nabídnou kompletní zážitek. Navštivte Sharm El Sheikh Nabq Bay a užijte si krásnou dovolenou zaslouženého odpočinku.


Letenka Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


Egypt - Sharm El Sheikh Nabq Bay - Letecké spojení pro dokonalou dovolenou

Egypt je země bohatá na historii, kulturu a krásné pláže. Pokud hledáte dovolenou plnou slunce, relaxace a nezapomenutelných zážitků, pak Sharm El Sheikh Nabq Bay je pro vás tou pravou volbou. Tato oblíbená turistická destinace nabízí skvělé letenkové spojení, které vám umožní dostat se sem bez námahy.

Letiště Sharm El Sheikh Nabq Bay je moderní mezinárodní letiště, které se nachází v severovýchodní části egyptského poloostrova Sinai. Je jedním z největších letišť v zemi a ročně odbaví miliony turistů. Nabízí přímé lety z mnoha evropských destinací, včetně většiny hlavních letišť v Evropě.

Letenky do Sharm El Sheikh Nabq Bay jsou dostupné za velmi příznivé ceny, což je jedním z důvodů, proč je tato destinace tolik oblíbená mezi turisty. Travellers má možnost využít nabídek nízkonákladových leteckých společností, které často nabízejí levné letenky, slevy a další výhody.

Po příletu na letiště Sharm El Sheikh Nabq Bay se ocitnete v ráji pro milovníky pláží, potápění a vodních sportů. Nabq Bay je jednou z nejuznávanějších částí Sharm El Sheikh a je domovem několika luxusních letovisek a hotelů. Zdejší pláže jsou známy svou bělostnou písčitou pláží a průzračným zářivě modrým mořem.

Pro ty, kdo se zajímají o potápění, je Sharm El Sheikh Nabq Bay skvělým místem k prozkoumání. Pod hladinou se nachází ohromující korálové útesy a pestrobarevné ryby, které budou tvořit nezapomenutelné dojmy. Můžete se účastnit výletů lodí do okolních rezervací, jako je Tiran a Ras Mohammed, které jsou domovem pozoruhodných mariňáků.

Kromě potápění mohou návštěvníci využít také další vodní sporty, jako je šnorchlování, windsurfing, plachtění a jetové lyžování. V mnoha letoviscích jsou k dispozici kompletní vodní džungle a skluzavky pro zábavu celé rodiny.

Pokud se jste spíše milovníkem historie a kultury, pak nemůžeme opomenout návštěvu starověké památky, jako je klášter sv. Kateriny nebo starověké egyptské chrámy. V Sharm El Sheikh se také nachází množství uměleckých galerií a muzeí, které ukazují bohatou historii a tradice Egypta.

Sharm El Sheikh Nabq Bay je opravdu cestou do luxusu a ostříleného zážitku. Nejenže nabízí kouzelné pláže a bohatou podvodní faunu, ale také veškeré komforty a vynikající hotelové služby. Místní kuchyně je odrazem egyptské kultury a nabízí širokou škálu chutí pro každého gurmána.

Pro lety do Egypta Sharm El Sheikh Nabq Bay můžete použít služeb mezinárodních nebo nízkonákladových leteckých společností, které nabízejí prvotřídní letoviska za skvělé ceny. Připravte se na nádhernou dovolenou plnou slunce, relaxace a nezapomenutelných dojmů. Egypt je země, která si zaslouží být objevena!


Dovolená Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


Egypt je oblíbenou destinací mezi milovníky dovolených na slunných plážích a fascinující historií. Jedním z nejatraktivnějších letovisek v Egyptě je Sharm El Sheikh, který se nachází na jihovýchodním pobřeží poloostrova Sinai. Zvlášť oblíbenou částí tohoto letoviska je oblast Nabq Bay.

Nabq Bay je klidnější a méně přelidněnou částí Sharm El Sheikh. Je to ideální místo pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v klidném prostředí a chtějí vyhnout se turistickým davům. Tato oblast je známá svými úchvatnými plážemi s jemným pískem a křišťálově čistým mořem. Představuje skvělé místo pro potápění a šnorchlování. Podmořský svět v oblasti Nabq Bay je bohatý na korály a pestrobarevné ryby, což představuje příležitost pro návštěvníky prozkoumat úžasné podmořské krajiny.

Dále můžete navštívit národní park Nabq, který je jedním z nejkrásnějších míst v oblasti Sharm El Sheikh. Park je domovem velkého množství vzácných rostlin a živočichů, včetně mnoha druhů ptáků a plazů. Národní park Nabq je také útočištěm pro některé ohrožené druhy, jako je želva zelenavá a lamantin. Je to skvělé místo pro milovníky přírody, kteří si chtějí užít výlety a pozorování divokých zvířat.

Pokud máte zájem o historii a kulturu, můžete také navštívit starobylá místa v blízkosti oblasti Nabq Bay. Nedaleko se nacházejí historické památky, jako je například Klášter svaté Kateřiny a horu Sinaj, která je důležitým místem náboženského významu. Na vrcholu hory Sinaj se nachází klášter, který se datuje až do 6. století a představuje významné místo pro křesťanské poutníky.

Kromě plážového odpočinku a historických památek můžete v oblasti Nabq Bay také využít širokou škálu možností pro sport a zábavu. Můžete se vydat na safari do pouště, zúčastnit se vodního lyžování, surfování nebo romantické jízdy na lodi za západu slunce.

Dovolená v Egyptě v oblasti Sharm El Sheikh Nabq Bay je skvělým místem pro ty, kteří hledají relaxaci na slunečních plážích, dobrodružství v podmořském světě a poznávání bohaté historie této oblasti. Nabq Bay představuje ideální místo pro všechny cestovatele, kteří hledají klid a harmonii v nádherném prostředí. Pokud plánujete dovolenou v Egyptě, nezapomeňte zahrnout do svého itineráře návštěvu Sharm El Sheikh a oblasti Nabq Bay!


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky