Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Fidži Castaway Island

Počasí Fidži Castaway Island


Fidži Castaway Island je jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě. Toto malé ostrovní útočiště se nachází v Jižním Tichém oceánu a je obklopené tyrkysovými vodami a bílými písčitými plážemi. Kromě své nádherné přírody je Fidži také známé svým jedinečným a překvapivým počasím.

Počasí na Fidži Castaway Island je tropické, což znamená, že je zde celoročně teplé a vlhké. Průměrné teploty se pohybují mezi 25-30 °C (77-86 °F) a teploty mořské vody se drží okolo 27 °C (81 °F). Díky své poloze v oblasti pasátových větrů je na ostrově často přítomný příjemný vánek.

Fidži leží v oblasti, která je vystavena tropickým cyklónám, zejména během období mezi listopadem a dubnem. Proto se doporučuje, aby návštěvníci zvážili tuto sezónu před svou cestou. I když je riziko cyklónu nízké, mohou nastat silné deště a bouře. Nicméně, pokud budete cestovat jindy, pravděpodobnost nepříznivého počasí je velmi malá.

Vzhledem k tropickému počasí na Fidži Castaway Island se doporučuje, aby návštěvníci měli oblečení přizpůsobené teplému počasí. Lehké a vzdušné oblečení je nejlepší volbou, a to jak pro denní, tak večerní aktivity. Nezapomeňte si vzít i plavky, opalovací krém a klobouk, abyste se chránili před silným sluncem. Pokud se vydáte na výlety nebo do přírody, je také vhodné mít vhodnou obuv.

Když jde o srážky, Fidži Castaway Island zaznamenává průměrnou roční srážkovou bilanci okolo 2 000 mm. Kromě tropických bouří se většina srážek vyskytuje ve formě přeháněk, které mohou být velmi intenzivní, ale obvykle trvají jen krátkou dobu. Odpovídající dešťová sezóna na ostrově je mezi květnem a zářím, ale to neznamená, že se srážky nevyskytují v ostatních měsících.

Navzdory tomu, že počasí na Fidži Castaway Island je relativně předvídatelné, mějte na paměti, že příroda může být nepředvídatelná. Je vždy dobré si před cestou zkontrolovat předpověď počasí a sledovat místní zprávy o případných nebezpečných podmínkách.

Celkově vzato, počasí na Fidži Castaway Island je ideální pro dovolenou u moře. Teplé teploty, jasné nebe a osvěžující vánek vytvářejí dokonalé prostředí pro plážové aktivity a odpočinek. Navštivte tento okouzlující ostrov a zažijte tropický ráj, který nabízí Fidži Castaway Island.


Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Castaway Island


1. Jak se dostanu na ostrov Castaway na Fidži?
- Existují několik možností, včetně příletu na mezinárodní letiště Nadi na Fidži a poté přejetí trajektem nebo hydroplánem na ostrov Castaway.

2. Kolik stojí ubytování na ostrově Castaway?
- Ceny ubytování na ostrově Castaway se mohou lišit v závislosti na sezóně a typu ubytování, ale obecně se pohybují mezi 500 až 1000 USD za noc.

3. Jaká zařízení a služby jsou k dispozici na ostrově Castaway?
- Ostrov Castaway nabízí širokou škálu vybavení a služeb, včetně restaurací, barů, bazénu, vodních aktivit, wellness centra, dětského klubu a organizovaných výletů na okolní ostrovy.

4. Jak dlouho trvá pobyt na ostrově Castaway?
- Délka pobytu na ostrově Castaway se může lišit v závislosti na preferencích hostů, ale většina lidí zůstane na ostrově několik dní až týdnů, aby si užila všechny atrakce a aktivity.

5. Jaké aktivity a výlety lze na ostrově Castaway podniknout?
- Na ostrově Castaway je možné podniknout širokou škálu aktivit, včetně potápění, šnorchlování, rybaření, plavání s delfíny, surfování, půjčování kajaků, výletů na okolní ostrovy a procházek po písčitých plážích.

6. Je na ostrově Castaway možné se stravovat?
- Ano, na ostrově Castaway je k dispozici několik restaurací a barů, které nabízejí jídlo a pití. Hosté si mohou vybrat z místní kuchyně i mezinárodních pokrmů.

7. Existuje na ostrově Castaway možnost ubytovat se s dětmi?
- Ano, ostrov Castaway je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Nabízí zábavní aktivity pro děti, jako je dětský klub, plážové hry a bazén.

8. Jaká je nejlepší doba na návštěvu ostrova Castaway na Fidži?
- Nejlepší období pro návštěvu ostrova Castaway na Fidži je mezi květnem a říjnem, kdy je počasí slunečné a suché. V tomto období také obvykle přicházejí nejvíce turistů.

9. Jaké jsou poplatky za vstup na ostrov Castaway?
- Neexistuje žádný zvláštní poplatek za vstup na ostrov Castaway. Náklady jsou spojeny především s ubytováním a vybranými aktivitami.

10. Jaká je politika zrušení rezervace na ostrově Castaway?
- Politika zrušení rezervace se může lišit v závislosti na konkrétním rezervačním systému, ale obecně platí, že čím dříve rezervaci zrušíte, tím větší šance máte na vrácení vkladu. Doporučuje se přečíst si podmínky rezervace před provedením rezervace.


Dovolená Fidži Castaway Island


Fidži je známá svými nádhernými plážemi, tyrkysově modrým oceánem a exotickou atmosférou. Mezi nejvyhledávanější destinace na Fidži patří ostrov Castaway. Tento malebný ostrov je součástí skupiny ostrovů Mamanuca, které se nachází na západním pobřeží Viti Levu, největšího ostrova Fidži.

Castaway Island je známý svou nádhernou přírodou a klidem, který poskytuje svým návštěvníkům. Pro milovníky plážového odpočinku je zde dlouhá písečná pláž s jemným bílým pískem, která láká k opalování a relaxaci. Krásné korálové útesy lemují pobřeží ostrova a jsou ideálním místem pro potápění a šnorchlování. Pod vodou si můžete vychutnat bohatství mořského života a obdivovat různé druhy ryb a korálů.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je tu možnost vyzkoušet různé vodní sporty, jako je surfování, kajak, windsurfing nebo plachtění na katamaránu. Castaway Island je také známý svými surferskými podmínkami, které přitahují surfisty z celého světa.

Ostrov je obklopen tropickou vegetací a je domovem bohatého ptactva. Pro milovníky přírody je tu spousta příležitostí k prozkoumávání. Můžete se vydat na procházku po ostrově a obdivovat exotickou floru a faunu. Castaway Island je také místem, kde se můžete setkat s místními obyvateli a poznat jejich kulturu a tradice.

Pokud hledáte ubytování na Castaway Island, máte na výběr mezi luxusními resorty a bungalovy přímo u pláže. Tyto ubytovací zařízení nabízejí veškeré pohodlí a luxus, který byste od dovolené na Fidži očekávali. V resortu najdete restaurace nabízející mezinárodní i místní kuchyni, wellness centra, bazény a další aktivity pro relaxaci a zábavu.

Na Castaway Island máte také možnost se zúčastnit různých tradičních fidžijských aktivit, jako je tanec meke, tradiční ceremonie kava a různé sportovní soutěže. Budete mít možnost poznat místní obyvatele a jejich kulturní dědictví. Fidžijská pohostinnost je jedinečná a vaše dovolená na Castaway Island bude skutečně nezapomenutelnou zkušeností.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Castaway Island, připravte se na nádhernou přírodu, zábavu a relaxaci. Tento malebný ostrov nabízí vše, co si lze přát pro dokonalou dovolenou na Fidži. Bude to dovolená plná dobrodružství, exotiky a nezapomenutelných zážitků. Castaway Island je opravdu rájem na zemi.


Ubytování Fidži Castaway Island


Fidži je bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších ostrovů na světě. A uprostřed toho všeho najdete malebný ráj jménem Castaway Island. Tento ostrov je synonymem pro dokonalý únik do tropického ráje a nabízí nezapomenutelný zážitek ubytování.

Castaway Island je malý ostrov, který leží ve Fidžijském souostroví, asi 30 km západně od Velkého korálového útesu. Přístup na ostrov je možný pouze lodí nebo vrtulníkem, což zajišťuje jeho exkluzivitu a odlehlost od rušného světa.

Na Castaway Island si můžete vybrat mezi dvaceti košatými vilami, které jsou ukryté v bujné tropické zahradě nebo jsou přímo umístěné na pláži. Každá vila je prostorná a poskytuje soukromí. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a nabízejí moderní vybavení včetně klimatizace, minibaru, trezoru a vlastní koupelny. Některé vily mají také vlastní bazén súžasným výhledem na oceán.

Ale ubytování na Castaway Island není pouze o pohodlných pokojích. Ostrov je plný přírodních krás a nabízí nespočet aktivit pro všechny věkové kategorie. Můžete si vychutnat sluneční paprsky na bílé pláži, prozkoumat korálové útesy při potápění nebo šnorchlování, vyrazit na rybolovný výlet nebo prozkoumat ostrov na kajaku. Pokud preferujete odpočinek a relaxaci, nezapomeňte navštívit lázně na ostrově, kde si můžete dopřát masáže a další wellness procedury.

Castaway Island se pyšní i mnoha restauracemi, které nabízejí široký výběr jídel. Můžete si vychutnat tradiční fidžijskou kuchyni, která je plná čerstvých mořských plodů a tropického ovoce. Restaurace také nabízejí mezinárodní kuchyni, pokrmy z grilu a široký výběr nápojů.

Večer si můžete užít místní zábavu, která vám přiblíží fidžijskou kulturu. Můžete sledovat tradiční tance, poslouchat fidžijské písně nebo se naučit základy esoteriky. Atmosféra na ostrově je neformální a přátelská, a personál se vždy postará o vaše potřeby.

Svůj pobyt na ostrově si můžete plně užít s celou rodinou, ale Castaway Island je také oblíbeným místem pro svatební cesty nebo romantický útěk ve dvou. Ostrov je ideálním místem pro všechny, kteří hledají dokonalý únik od každodenního života a touží po pocitu klidu, pohody a šťastných okamžiků.

Castaway Island na Fidži je skutečným rájem na zemi. Navštívte tento ostrov a připravte se na nezapomenutelný zážitek ubytování, který vás nadchne a očaruje svojí krásou a exkluzivitou.


Letenka Fidži Castaway Island


Pokud hledáte dovolenou na nějakém místě, které nabízí skutečný únik od všedního života a snad jedno z nejmalebnějších míst na zemi, může být ostrov Castaway Island na Fidži tím pravým místem. A nejlepší způsob, jak se tam dostat, je koupit si letenku.

Castaway Island je jedním z nejkrásnějších míst v jižním Pacifiku. Nalézá se na se na západním konci řetězce ostrovů Mamanucas. Svojí zelenou vegetací, bílými písečnými plážemi a modrou vodou jim patří mezi nejlepší exotické destinace na světě.

Pro cestu z Evropy k letišti Nadi na Fidži, je nutné počítat s tím, že budete potřebovat několik mezipřistání. Například létá společnost Qatar Airways přes Katar, nebo jakákoli jiná společnost, která nabízí lety s jedním nebo dvěma zastaveními.

V Fidži se pak přesouváte na ostrov Castaway Island, nejčastěji opět letadlem. Existují určité charterové společnosti, které nabízejí přímé lety k ostrovu Castaway.

Po příletu na Fidži je nutné navázat spojení s létajícím dopravním prostředkem. Pro cestu na ostrov Castaway Island budete mít na výběr mezi hydroplánem nebo trajektem. Hydroplánový převoz zajistí společnost South Sea Cruises a trajektem budou Vaše lodění zajišťovat společnosti Fijian Cruises nebo Pacific Island Air.

Cesta hydroplánem vám nabídne neuvěřitelný výhled na moře a okolní ostrovy. Po příletu na ostrov Castaway Island se však ujistěte, že si dopředu zarezervujete ubytování.

A co nabízí ostrov Castaway Island sám o sobě? Hned po příjezdu si můžete vychutnat nádherný hotel a zatáhnout se do wellness nebo koupání. Můžete si také pronajmout paddleboard nebo kajak a objevit okolní vodní oblasti.

Ostrov Castaway Island skutečně nabízí neuvěřitelnou lokalitu, která snadno zapůsobí svou krásou a úchvatným exotickým kouzlem. Pokud tedy hledáte nejlepší destinaci, abyste se trochu odpočinuli od svého velkoměsta, ostrov Castaway Island nezklame. A letenka na tento ostrov by měla být jednoznačně na vašem seznamu.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky