Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Jamajka Blue Lagoon

Ubytování Jamajka Blue Lagoon


Jamajka je jedním z nejoblíbenějších cestovních cílů na Karibských ostrovech díky svému nádhernému pobřeží, kulturnímu dědictví a příjemnému tropickému podnebí. Mezi mnoha krásami, které Jamajka nabízí, se nachází také Blue Lagoon, což je jedno z nejmalebnějších a nejexkluzivnějších ubytování na ostrově.

Blue Lagoon je oázou klidu a krásy, nacházející se na severovýchodě ostrova poblíž přístavu Port Antonio. Jak už název napovídá, hlavní atrakcí tohoto ubytování je právě krásně modré laguna. Jedná se o přírodní jezero vyplněné studenou sladkou vodou, které vypadá jako utajený ráj uprostřed tropické džungle.

Samotná Blue Lagoon je obklopena bujnou vegetací, která dodává tomuto místu magickou atmosféru. Okolní vysoké stromy, exotické květiny a zelené křoviny vytvářejí příjemný stín a vytvářejí tak ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Návštěvníci si zde mohou lehnout na písečnou pláž a opalovat se nebo se do vody ponořit a užívat si chlazení v jezeru. Blue Lagoon má také čisté a průzračné vody, kde si můžete vyzkoušet potápění nebo šnorchlování a objevovat podmořský život.

V Blue Lagoon je k dispozici také pohodlné a luxusní ubytování ve formě vil a apartmánů. Tyto ubytování jsou elegantně zařízena a nabízejí všechny pohodlí, které si můžete přát. Některé vily mají vlastní bazén, takže si můžete užívat osvěžujícího plavání bez nutnosti opouštět komfort vašeho ubytování. Další možnosti ubytování jsou dřevěné chatky s venkovní terasou, ze které si můžete vychutnat úžasný výhled na Blue Lagoon.

Jednou z největších výhod ubytování v Blue Lagoon je přístup k mnoha aktivitám a atrakcím v okolí. Port Antonio, hlavní město na severovýchodě Jamajky, je jen krátkou projížďkou autem odtud. Ve městě můžete objevovat tradiční jamajskou kulturu, ochutnat místní kuchyni a navštívit historické památky. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete si také pronajmout loď a prozkoumat nedaleké tropické ostrovy a korálové útesy.

Celkově řečeno, ubytování v Blue Lagoon na Jamajce je ideální volbou pro ty, kteří hledají zážitek plný krásné přírody, luxusu a exkluzivity. Blue Lagoon nabízí jedinečnou kombinaci nádherného prostředí, komfortního ubytování a bohatého okolí, které se spolu spojují a vytvářejí dokonalou dovolenou. Jestliže se rozhodnete navštívit Jamajku, nezapomeňte zařadit Blue Lagoon na svůj seznam míst, která nutně musíte vidět.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Blue Lagoon


1. Jak se dostanu na Jamajku Blue Lagoon?
- Nejjednodušší způsob je cestovat letecky na letiště v Kingstonu a poté pokračovat autem do Port Antonia, který je asi 8 km od Blue Lagoonu.

2. Jaké jsou vstupní poplatky do Blue Lagoonu?
- Vstup do Blue Lagoonu je zdarma.

3. Lze v Blue Lagoonu plavat?
- Ano, Blue Lagoon je ideální místo k plavání. Voda je průzračná a navíc zde není nebezpečí žraloků.

4. Existuje nějaký druhého oblečení nebo vybavení, které bych měl přinést?
- Doporučuje se si přinést plavecké vybavení, ručník a opalovací krém.

5. Můžu si na místě zapůjčit šnorchlovací a potápěčské vybavení?
- Bohužel, na místě není možné zapůjčit šnorchlovací nebo potápěčské vybavení. Doporučuje se si vlastní vybavení přinést.

6. Kolik času bych si měl vyhradit na návštěvu Blue Lagoonu?
- Obvykle si návštěvu Blue Lagoonu můžete naplánovat na pár hodin, ale mnoho návštěvníků zde tráví celý den. Záleží na vás, jak dlouho se zde chcete zdržet.

7. Je zde možnost pikniku?
- Ano, u Blue Lagoonu jsou k dispozici piknikové stoly a lavice, kde si můžete udělat piknik.

8. Je zde restaurace nebo občerstvení?
- Bohužel, u Blue Lagoonu není žádná restaurace ani občerstvení. Doporučuje se si jídlo a pití přinést s sebou.

9. Jaké jsou nejbližší ubytovací možnosti?
- V blízkosti Blue Lagoonu se nachází několik hotelů a pronájem apartmánů. Nejbližší ubytování se nachází v Port Antoniu.

10. Může se Blue Lagoon navštívit po celý rok?
- Ano, Blue Lagoon je přístupný po celý rok. Nejlepší doba k návštěvě je však v období sucha, které nastává mezi prosincem a květnem.


Dovolená Jamajka Blue Lagoon


Jamajka je jediným karibským ostrovem, který byl dlouho považován za neobjevený ráj pro milovníky přírody a dobrodruhy. Mezi mnoha krásami tohoto ostrova se nachází jedno z nejkrásnějších míst na světě - Blue Lagoon.

Blue Lagoon je přírodní laguna obklopená strmými kamennými útesy a křišťálově čistou modrou vodou. Nachází se poblíž přístavního města Port Antonio na severovýchodním pobřeží Jamajky. Své jméno získala díky unikátnímu světle modrému odstínu, který se odráží od jejího dna. Tato laguna je pramenem mnoha mýtů a pověstí, které ji obklopují.

Jednou z hlavních atrakcí Blue Lagoon je její bohatá a rozmanitá fauna a flóra. Pod vodou najdete velké množství korálových útesů, které jsou domovem pestrobarevných ryb a dalších mořských tvorů. Pokud máte rádi potápění nebo šnorchlování, Blue Lagoon je pro vás ideálním místem k objevování podmořského světa.

Dalším neodolatelným lákadlem Blue Lagoon je její okouzlující pláž. Patří k nejkrásnějším plážím na Jamajce a je výborným místem k relaxaci a odpočinku. Písek je bílý a jemný a teplá voda pozve k osvěžujícímu koupání. V okolí pláže se nacházejí také malé stánky, kde si můžete zakoupit osvěžující koktejly a tradiční jamajskou kuchyni.

Blue Lagoon je také spojena s mnoha legendami a romantickými příběhy. Jedním z nejznámějších příběhů je příběh o dvou milencích, kteří se zde setkali, a sjednotili své duše a vztah. Podle pověsti ti, kteří se vykoupou v této laguně, najdou pravou lásku a štěstí.

Pokud se rozhodnete vydat na dovolenou na Blue Lagoon, nebudete zklamáni. Kromě snorklování a potápění si zde můžete také pronajmout kajak a projet se po okolních vodách. Můžete také podniknout výlet do nedalekého přírodního parku Blue Mountains, které je domovem vzácných rostlin a živočichů.

Blue Lagoon je opravdu magickým místem na Jamajce, kde se můžete ztratit v kráse přírody a vychutnat si klidné a relaxační okamžiky. Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství, krásné přírody a romantiky, neváhejte a vydejte se na Jamajku a objevte Blue Lagoon.


Počasí Jamajka Blue Lagoon


Jamajka Blue Lagoon je jedním z nejkrásnějších míst na Jamajce díky krásnému modrozelenému jezeru obklopenému překrásnou přírodou. Toto místo poskytuje unikátní zážitek na ostrově, ale počasí zde může být velmi rozmanité.

Jamajka Blue Lagoon se nachází asi 5 kilometrů od města Port Antonio a je zde k dispozici mnoho aktivit, například plavání, potápění, šnorchlování, kajak, vodní lyžování a mnoho dalšího. Aby byla zábava úplná, musí být počasí příznivé.

Celkově je počasí na Jamajce velmi příjemné, protože země se nachází v tropické oblasti. Průměrná teplota dosahuje 30 °C a to i v době největších dešťů, což jsou obvykle květen a říjen. Teplota vody v Blue Lagoon se pohybuje kolem 27-28 °C.

V letním období, tedy od června do srpna, jsou teploty mnohem teplejší, ale s sebou přináší i většinu dešťů v roce, což může znamenat, že voda bude někdy zakalená. V zimním období, tj. od listopadu do března, je počasí mírné a příjemné. Tento čas poskytuje skvělé podmínky k plavání, šnorchlování a dalším vodním aktivitám.

Někdy se může stát, že v Blue Lagoon se vyskytnou vlny, protože se jedná o otevřenou plochu, která je vystavena vlivu oceánu. Pokud však hledáte klid a ticho, nejlepší volbou bude navštívit Blue Lagoon brzy ráno nebo pozdě odpoledne.

Celkově lze říci, že počasí na Jamajce Blue Lagoon se může měnit každý den, ale místní obyvatelé věří, že toto místo je vždy krásné a stojí za návštěvu. Bez ohledu na aktuální počasí v Blue Lagoon, určitě si zde užijete nezapomenutelný zážitek a krásnou přírodu.


Letenka Jamajka Blue Lagoon


Jamajka Blue Lagoon: Nádherný koutek nebeské modři

Pokud jste fanouškem prázdnin na křišťálově čistých plážích, kde se zastavíte a jen obdivujete překrásné scenérie, pak byste si určitě neměli nechat ujít letenku do Jamajky a návštěvu legendární Blue Lagoon (Modré laguny).

Blue Lagoon, ležící nedaleko Port Antonia na severovýchodě Jamajky, je jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších přírodních úkazů na ostrově. Jedná se o úžasně modrou lagunu s průzračnou vodou, která je omývána Atlantským oceánem. Je skvělým místem pro ty, kteří hledají odpočinek a uvolnění v náručí nádherné jamajské přírody.

První pohled na Blue Lagoon vás doslova ohromí. Jeho azurově modrá voda a okolní zelené kopce vytvářejí malebný obraz, který vás přivede k pokleknutí. Protože laguna je napájena sladkou vodou ze západní strany a slanou vodou z Atlantiku na východě, voda je překvapivě studená, i když šetrná k pokožce.

Při příjezdu k Blue Lagoon máte možnost si vybrat, zda chcete lagunu jen zhlédnout ze vzdálenosti nebo si užít všechny radosti, které nabízí. Mnoho turistů se rozhodne využít různé vodní aktivity, jako je plavání, šnorchlování nebo jízda na kajaku po jezeře. Pro ty, kdo hledají opravdovou adrenalinovou dávku, je tu také možnost skočit do laguny ze vzdálenějších klifů. Jistota je však zaručena, protože hloubka vody je dostatečná a nepředstavuje žádné nebezpečí.

Ti, kteří hledají klid, mají v Blue Lagoon také své místo. Můžete si zabukovat pobyt v jednom z nedalekých resortů a jeden den strávit na březích laguny, relaxovat a užívat si klidného prostředí. Laguna je obklopena nádhernou tropickou vegetací a vytváří dojem tajuplného ráje.

Další zajímavostí Blue Lagoon je fakt, že byla vybrána jako místo natáčení stejnojmenného hollywoodského filmu. Díky této popularitě se z Blue Lagoon stalo turistické středisko uznávané na celém světě.

Pokud se rozhodnete navštívit Blue Lagoon, nezapomeňte si vzít koupací oblečení, sluneční ochranu a vodo-odolnou kameru, abyste si mohli odnést vzpomínky na toto nádherné místo.

Letenky do Jamajky jsou v dnešní době snadno dostupné a můžete si zvolit z mnoha různých možností. Nyní je ideální čas vyrazit na cestu do Blue Lagoon a zažít dobrodružství v této jedinečné jamajské oáze.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky