Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Jamajka Rose Hall Great House

Letenka Jamajka Rose Hall Great House


Nachází se na břehu Karibského moře a je jednou z nejznámějších turistických atrakcí na Jamajce. Rose Hall Great House je historická budova, která svou bohatou historií a legendami přitahuje návštěvníky z celého světa.

Tato nádherná plantážní vila byla postavena v 18. století a byla domovem slavné Annie Palmer, také známé jako Bílý ďábel. Annie byla mladá, krásná a mocná žena, která se proslavila pro svou krutost a vraždy. Podle legendy vraždila své manžely a otroky a málem si získala titul nejhorší zlá žena v historii Jamajky.

Rose Hall Great House je navzdory svému strašidelnému pověsti klidným a malebným místem k prozkoumání. Interiér vily je zachovalý a je možné si prohlédnout nábytek a umělecká díla z období, kdy Annie vládla. Prohlídka zahrnuje také návštěvu její ložnice, která je dodnes vybavena původními nábytkem.

Při prohlídce nemůžete nevšimnout krásných zahrad obklopujících Rose Hall Great House. Zahradní scény, doplněné tropickou vegetací a květinami, vytvářejí malebné a romantické prostředí. Zdejší exotická fauna a flora je neuvěřitelně bohatá a navíc dojemně kontrastuje s temnými příběhy tohoto místa.

Rose Hall Great House také nabízí několik dalších zajímavostí pro návštěvníky. Můžete se zde například převléknout do historických kostýmů a pořídit si fotky ve stylu 18. století. Oblast kolem vily je také ideálním místem pro piknik nebo procházku po přilehlých plážích.

Navštívit Rose Hall Great House je dobrodružstvím samotným. Místo je plné tajemna a historie, která vypráví temné a napínavé příběhy. Budete nadšeni, jak rychle zapomenete na moderní svět a přenesete se do minulosti, která vás vtáhne do období pirátů a záhad.

Ať už vás přitahuje historie, móda, architektura nebo přírodní krása, neměli byste vynechat návštěvu Rose Hall Great House při vaší návštěvě Jamajky. Budete fascinováni bohatou historií, legendami a kouzlem tohoto místa, které dodnes vzbuzuje úctu a zároveň trochu hrůzy.


Počasí Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka je známá pro své tropické klima, když do země přijedete, zdají se Vám počasí opravdu slunečné a teplé. Jamajka Rose Hall Great House nabízí velmi zajímavou zábavu pro turisty při každém počasí.

Jamajka Rose Hall Great House, se nachází v metropoli Jamajky, Montegu Bay. Toto nesporně atraktivní místo, je jedním z nejpopulárnějších památek, které Jamajka nabízí. Vpravdě dechberoucí krása budovy, nazývané také jako "The Most Haunted House In Jamaica", se proslavila skutečností, že Rose Hall je domov posměšné duchovní entity jménem Annie Palmer, také známé jako "the White Witch".

Annie Palmer je záhadná osoba, o níž se říká, že vraždila své manžely stejně jako otroky na svém panství. Lidé se snaží odhalit tajemství této osobnosti a jejího domova, proto se Rose Hall stalo nejpopulárnějším místem pro ty, kteří se zajímají o záhady a osudy.

Slunečná a teplá počasí, se zde mísí s příjemným větrem a dokonale modrou oblohou, což vytváří ideální prostředí pro vstup do tohoto fascinujícího místa a pro poznání záhadné historie této legendární budovy.

Navíc, když zde není slunečné počasí, Rose Hall nabízí různé aktivity, včetně fascinujících výletů po místech, která se v minulosti tajila. Kromě toho si můžete vychutnat návštěvu skvělého baru a restaurace. Prověřte časový plán, abyste se ujistili, že máte čas navštívit všechny zajímavé aktivity na místě.

Celkově řečeno, Jamajka Rose Hall Great House poskytuje nezapomenutelný zážitek turistům bez ohledu na počasí. Slunce, déšť, vítr - jakékoliv počasí, najdete v Rose Hall ideální prostředí, kde se můžete zabavit a hluboce ponořit do tajemné historie tohoto místa. Nezapomeňte tedy Rose Hall Great House navštívit během svého pobytu na Jamajce.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Rose Hall Great House


1. Jaké jsou otevírací hodiny Jamajka Rose Hall Great House?

Otevírací hodiny se mohou lišit v závislosti na období a dnech v týdnu, ale obecně je Jamajka Rose Hall Great House otevřena denně od 9:00 do 17:00.

2. Jaké jsou vstupné ceny do Jamajka Rose Hall Great House?

Vstupné do Jamajka Rose Hall Great House závisí na věku návštěvníka a typu prohlídky. Standardní vstupné pro dospělé je kolem 25 USD.

3. Potřebuji si rezervovat vstupenky pro návštěvu Jamajka Rose Hall Great House dopředu?

Rezervace vstupenek dopředu není nutná, ale pokud plánujete návštěvu v období nejvyšší sezóny, doporučuje se si vstupenky zarezervovat v předstihu.

4. Je zde k dispozici průvodce při prohlídce Jamajka Rose Hall Great House?

Ano, průvodci jsou k dispozici během celého dne a nezávislé prohlídky nejsou povoleny.

5. Jaké jsou hlavní atrakce v Jamajka Rose Hall Great House?

Hlavní atrakcí je prohlídka historické budovy a zahrady. K dispozici jsou také různé aktivity, jako například ochutnávky rumu a tradičního jamajského jídla, stejně jako možnosti nakupování suvenýrů.

6. Mohu si v Jamajka Rose Hall Great House vyfotit?

Fotografie jsou povoleny jak uvnitř budovy, tak i venku v zahradách. Nicméně, použití blesku není v budově povoleno.

7. Je návštěva Jamajka Rose Hall Great House vhodná pro děti?

Návštěva Jamajka Rose Hall Great House je vhodná pro děti, ale mohou se nudí během prohlídky historické budovy. Doporučuje se jim přinést nějakou zábavu nebo hračku, aby nebyli odlákáni od hlavního programu.

8. Jak dlouho trvá prohlídka Jamajka Rose Hall Great House?

Prohlídka trvá obvykle kolem hodiny a 30 minut, ale délka se může lišit v závislosti na zájmu návštěvníků a jejich otázkách pro průvodce.

9. Je možné si najmout soukromou prohlídku Jamajka Rose Hall Great House?

Ano, pro návštěvníky, kteří hledají soukromé prohlídky, mohou být organizovány na požádání. Cena se může lišit v závislosti na počtu lidí a čase trvání prohlídky.

10. Je možné si koupit suvenýry v Jamajka Rose Hall Great House?

Ano, k dispozici jsou suvenýry, jako jsou trička, magnety a další drobnosti, které si můžete zakoupit jako památky na návštěvu.


Dovolená Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka, známá svými krásnými plážemi a vřelým karibským vítáním, je skvělým místem pro strávení dovolené plné dobrodružství a relaxace. Jedním z nejznámějších turistických atrakcí na Jamajce je Rose Hall Great House, historický a zároveň tajuplný palác.

Rose Hall Great House se nachází na severním pobřeží Jamajky, nedaleko přístavního města Montego Bay. Tento majestátní sídlo sloužilo jako domov pro Annee Palmer, zvanou také "Bílou čarodějnice z Rose Hallu". Historie tohoto místa je plná romantiky a legendy, která přitahuje milovníky starobylých příběhů.

Při návštěvě Rose Hall Great House budete mít možnost prozkoumat tajemnou minulost tohoto místa. Budete moci vidět mnoho původních artefaktů a dozvědět se více o životě Annee Palmer. Její příběh je vlastně smutnou kombinací romantiky a tragédie.

Annee Palmer se údajně zajímala o černou magii a provozovala rituály na svém sídle. Podle pověstí se provdala do rodiny Palmerů a po smrti svých manželů získala vliv a majetek. Ovšem její metody ovlivňovaly lidskou psychiku a zanechaly velmi temnou stopu.

Dům je postaven ve stylu gruzínské architektury a byl vybudován ve druhé polovině 18. století. Poslední oprava a rekonstrukce se uskutečnily v roce 1966, kdy byly původní materiály použity k obnově autenticity paláce. Návštěvníci mohou projít dům a obdivovat vyřezávané dřevěné obložení a detaily. Přestože samotný dům je nádherný, nejpůsobivější je výhled z něj. Viditelnost se rozprostírá až ke karibskému pobřeží.

Součástí prohlídky je také návštěva parku, který obklopuje Rose Hall Great House. Park je plný květin a krásných výhledů na okolní krajinu. Návštěvníci mohou pozorovat nejrůznější druhy zvířat a užít si klidnou atmosféru.

Navštěvovat Rose Hall Great House během večera je zážitek samotný o sobě. Místo je osvětlené svíčkami a vypravěč zarovnává prohlídku s velkou dávkou mystiky a vtipu. Nechte se vyzvat k představivosti a přemýšlejte o temných tajemstvích, která se skrývají za zdmi tohoto ohromujícího paláce.

Při plánování dovolené na Jamajce nezapomeňte zahrnout návštěvu Rose Hall Great House do svého itineráře. Bude to jedinečná příležitost nejen obdivovat krásu a architekturu, ale také se ponořit do historie tohoto fascinujícího místa. Ať už jste milovníkem historie, romantiky nebo dobrodružství, Rose Hall Great House vám nabídne všechny tyto zážitky a mnohem více.


Ubytování Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka je známá svými plážemi, reggae hudbou a vřelým přístupem místních obyvatel. Však nejnovějšími turistickými lákadly je také historické místo známé jako Rose Hall Great House.

Rose Hall Great House se nachází ve městě Montego Bay a je jednou z nejvýznamnějších historických památek na Jamajce. Tato vila, postavená v roce 1770, je známá svým impozantním koloniálním designem a zajímavou historií.

Pověsti vyprávějí, že Rose Hall Great House byl domovem Annie Palmerové, známé jako Bílá čarodějnice z Rose Hallu. Annie byla pověstná svými údajnými černými magiemi a násilnými činy. Od mládí byla spojována s čarodějnictvím a věřilo se, že ovládala temné síly. Její jméno dodnes budí hrůzu a tajemno mezi místními obyvateli.

Dnes můžete navštívit Rose Hall Great House a prozkoumat jeho tajemnou historii. Výlet začíná průvodcovou prohlídkou po vile, kde se dozvíte víc o životě Annie Palmerové a zkoumáte různé místnosti a artefakty. Interiér domu je zachován tak, jak vypadal v 18. století, což dodává návštěvníkům autentický zážitek z historie.

Ale to není vše! Na Rose Hall Great House je také golfový resort, který nabízí nejlepší golfové hřiště na Jamajce. Toto mistrovské hřiště je vytvořeno tak, aby šlo dobře do krajiny a nabízí panoramatické výhledy na Karibské moře. Mnoho golfistů z celého světa sem přijíždí, aby si užili hru na těchto jedinečných 18 jamkách.

Po náročném dni na hřišti si můžete odpočinout v jednom z luxusních ubytovacích zařízení, které jsou k dispozici v resortu. Rose Hall Great House nabízí širokou škálu ubytování, od pokojů až po soukromé vily, které poskytují nejvyšší možný komfort a pohodlí.

Doporučuje se také ochutnat místní kuchyni v jednom z restaurací v resortu. Jamajská kuchyně je plná exotických chutí a zážitek z pokrmů jako jerk kuře, ovoce z moře nebo banánové dezerty je nezapomenutelný.

Rose Hall Great House je skutečně jedinečným místem na Jamajce, které kombinuje historii, přírodu a luxusní ubytování ve skvělé kombinaci. Pro milovníky historie, golfování nebo relaxace na pláži je toto místo ideální volbou. Ať už se rozhodnete navštívit hlavní dům nebo si zahrát golf, nebo zůstat ve velkolepém ubytování, Rose Hall Great House vás rozhodně nezklame.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky