Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Japonsko Otaru

Letenka Japonsko Otaru


Letenka do Japonska je jednou z nejatraktivnějších nabídek pro cestovatele z celého světa. Japonsko je země s neuvěřitelnou kulturou, krásnou přírodou a moderními technologiemi. Jedním z nejkrásnějších měst v Japonsku je Otaru, což je přístavní město na severním ostrově Hokkaidó.

Letenky do Otaru jsou poměrně dostupné a nabízejí cestovatelům skvělý zážitek. Otaru je známý svými tradičními kanály, které jsou obklopeny krásnou historickou architekturou. Navštívit můžete muzeum skla, kde se dozvíte více o tradičním japonském umění výroby skla.

Jedním z největších lákadel Otaru jsou jeho trhy s mořskými plody. Tyto trhy nabízejí nejlepší čerstvé ryby, krevety a kraby, které si můžete ochutnat. Otaru je také známý svými festivaly, jako například Snow Light Path Festival, během kterého jsou uprostřed města rozmístěné pozoruhodné světelné instalace a sněhové sochy.

Otaru se nachází v blízkosti hory Tengu-yama, která nabízí nádherné výhledy na celé město. Můžete si sem zajít na krátký výlet a užít si krásný výhled na okolní krajinu.

Letenky do Otaru jsou nejlepší koupí během jarního nebo letního období, kdy se teploty zvyšují a užijete si perfektní počasí pro prozkoumání města. Návštěva Otaru je skvělý zážitek pro každého, kdo má rád přírodu, historii a tradiční japonskou kuchyni.

Pokud jste přemýšleli, kam se podívat na další dovolenou, Otaru je rozhodně jednou z možností, kterou byste měli zvážit. A pokud se rozhodnete jet, nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste mohli zaznamenat ty nezapomenutelné momenty, které vám bude Otaru nabízet.


Počasí Japonsko Otaru


Otaru se nachází ve střední části ostrova Hokkaidó v Japonsku a je známý svými malebnými uličkami, kanály a historickým přístavem. Když ale přijedete do Otaru během zimních měsíců, zjistíte, že se město stává jednou z nejkrásnějších zimních scenérií v Japonsku.

V Otaru během zimy se očekává velmi chladné a sněhové klima. Jako většina oblastí v Hokkaidó, zimní měsíce od prosince do února jsou extrémně chladné. Minimální teploty ve dne se pohybují kolem -4 až -9 stupňů Celsia, s maximy většinou kolem nuly. Mezi prosincem a březnem padá v průměru 2 až 3 metry sněhu, takže určitě si vezměte teplé oblečení a boty, aby vás zima nezaskočila.

Díky tomu, že Otaru se nachází na pobřeží Japonského moře, zde mohou přicházet bouřky a silné vítry. Pokud se vracíte po pěší cestě kolem kanálů, může být studený vítr extrémně chladný, takže si vezměte spoustu vrstev oblečení. Nicméně, i když je počasí chladné a sněžné, uvidíte mnoho turistů, kteří přicházejí k vidění zdobení vánočních výloh v obchodech a mnoha světelných dekorací, které jim dodávají kouzlo.

Kvůli nejsilnějším sněhovým bouřím v Otaru, mohou pohlednice rozparcelovat sloupky a křídla mohou usínat pod váhou sněhu. Pokud jste fanoušci sněhu, určitě si tuto scenérii užijete, ale být na tomto místě zase příliš mnoho dní může způsobit depresi způsobenou sezónním afektivním poruchou (SAD).

Celkově je Otaru v zimě jedním z nejkrásnějších míst v Japonsku a určitě ho stojí za to navštívit. Nicméně se ujistěte, že kromě teplého oblečení máte s sebou také ochranné brýle, nějaký repelent proti mrazu a ochranný klobouk kvůli ostrému slunci odrážejícímu se od sněhu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Otaru


Dotazy:

1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Otaru v Japonsku?
2. Jaké je nejlepší způsob, jak se dostat z Tokia do Otaru?
3. Jak dlouho trvá cesta z Tokia do Otaru?
4. Jaká je nejlepší možnost ubytování v Otaru?
5. Jaké jsou hlavní turistické atrakce v Otaru?
6. Kam se vydat na nákupy v Otaru?
7. Jaká je typická jídla v Otaru?
8. Jaké jsou nejlepší restaurace v Otaru?
9. Kde najdu nejlepší výhled na Otaru?
10. Jaké jsou populární festivaly a události v Otaru?

Odpovědi:

1. Nejlepší doba na návštěvu Otaru je ve spring (březen - květen) a fall (září - listopad), kdy jsou teploty mírné a zároveň můžete užívat krásnou přírodu nebo podzimní listí.

2. Nejlepší způsob, jak se dostat z Tokia do Otaru, je letecky do letiště New Chitose Airport v Sapporu a odtud pokračovat vlakem do Otaru.

3. Cesta z Tokia do Otaru trvá přibližně 2,5 hodiny vlakem nebo asi 1,5 hodiny letadlem.

4. V Otaru je k dispozici mnoho možností ubytování, včetně hotelů, ryokanů a guesthousů. Nejlepší je si rezervovat ubytování dopředu.

5. Hlavní turistické atrakce v Otaru zahrnují Otaru Canal, Otaru Music Box Museum, Tengu Mountain a Sakaimachi Street.

6. Nejlepší místa pro nákupy v Otaru jsou Sakaimachi Street a Otaru Canal Plaza, kde můžete najít různé suvenýry, umělecké řemeslné výrobky a tradiční japonské produkty.

7. Typická jídla v Otaru zahrnují čerstvé mořské plody jako sushi, sashimi a krab, stejně jako místní speciality jako Otaru ryžová vína a Sankaku Fish Cake.

8. Mezi nejlepší restaurace v Otaru patří Sankaku Market, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a ryby, a Masazushi, která je známá svým vysoce kvalitním sushi.

9. Nejlepší výhled na Otaru je z Otaru Tengu Mountain, která nabízí panoramatický výhled na město, oceán a okolní přírodu.

10. Populární festivaly a události v Otaru zahrnují Otaru Snow Light Path Festival v únoru, Otaru Film Festival v květnu a Otaru Food Festival v červenci, kde můžete ochutnat místní speciality.


Dovolená Japonsko Otaru


Pokud hledáte exotickou dovolenou, plnou intrigující kultury a krásných památek, pak byste se měli podívat na japonské město Otaru. Město Otaru, které se nachází na severním ostrově Hokkaidó, je známé svým historickým centrem, kanály a překrásnými památkami.

Když se podíváte na staré fotky Otaru, může vám připadat, že přistání v láhvi. Toto odlehlé město je jedinečné tím, že si zachovalo atmosféru starého japonského přístavního města. Jeho centrum je plné historických budov z 19. a 20. století, které na vás dýchají svou starobylou elegancí. Mnohé z těchto budov jsou dnes proměněny na muzea, kavárny, obchody s uměleckými díly a starožitnostmi, nebo restaurace, které nabízejí nejen lahodné pokrmy, ale i nádherný výhled na kanály a přístav.

Jednou z nejznámějších turistických atrakcí v Otaru je kanál. Kanál je obklopen historickými budovami a v noci je vytvořeno romantické prostředí osvětlením. Procházka podél kanálu si získala srdce nejen místních obyvatel, ale i turistů z celého světa. Při procházce po náplavní zóně kanálu si vychutnáte atmosféru města a objevíte tradiční japonské suvenýry a regionální speciality v malých obchůdcích, které lemuji kanál.

Další nezbytnou zastávkou během návštěvy Otaru by měla být oblast známá jako Sakaimachi Dori. Tato ulice je plná historických obchodů a kaváren, které jsou specializované na tradiční ručně vyrobené japonské produkty. Můžete si zde zakoupit ručně vyrobené mýdla, keramiku nebo dokonce sklářské výrobky. Kavárny nabízejí prodej i degustace tradičních sladkostí, jako jsou slavné japonské trubičky na zmrzlinu zvané "Otaru-san no Sankaku".

Otaru nabízí také mnoho dalších památek, jako jsou chrámy, chrámy, botanické zahrady a neuvěřitelné výhledy na oceán z majáku. V případě, že jste milovníky zimní sporty, Otaru je vzdálen jen pár kilometrů od jednoho z nejznámějších japonských lyžařských středisek, Niseko.

Pokud plánujete svou dovolenou v Japonsku, nezapomeňte zahrnout Otaru na svůj seznam míst k návštěvě. Toto malebné přístavní město vám nabídne jedinečnou kombinaci historie, kultury, nádherných památek a chutných jídel. Ať už procházíte po kanálech, objevujete starobylé budovy nebo si vychutnáváte tradiční jídlo, Otaru vás zcela jistě okouzlí svým zvláštním kouzlem.


Ubytování Japonsko Otaru


Otaru, město na severním pobřeží Japonského ostrova Hokkaidó, je jednou z nejvíce navštěvovaných turistických destinací v regionu. Město je známé svou bohatou historií, zachovanou architekturou a romantickou atmosférou. Pokud se rozhodnete navštívit Otaru, rozhodování o ubytování nebude problém, protože nabízí širokou škálu možností pro všechny typy cestovatelů.

V centru města se nachází mnoho tradičních japonských hostinců (ryokanů), které nabízejí jedinečnou možnost zažít tradiční japonský životní styl. Tyto ryokany mají typickou architekturu, jako jsou tatami místnosti (pokoj s podlahou potaženou rohoží), futony (tradiční matrace) a večeře servírované v místním stylu. Hosté zde zažijí klid a pohodu, a přitom budou mít snadný přístup k hlavním turistickým atrakcím.

Pokud preferujete modernější typ ubytování, nemusíte se bát. V Otaru je k dispozici také mnoho hotelů a ubytovacích zařízení, které splňují nejvyšší standardy pohodlí a luxusu. Tyto hotely mají většinou moderní vybavení, jako jsou pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací a internetovým připojením. Některé hotely se nacházejí v historických budovách a nabízejí krásný výhled na přilehlý přístav.

Pokud jste příznivci místní kultury a historie, možná byste si mohli pronajmout tradiční japonský dům (machiya), který poskytuje autentický zážitek. Tyto domy mají typickou dřevěnou architekturu, skryté zahrady a mají často dobře zachované historické prvky. Při pobytu v japonském domě budete mít možnost zažít přímočarost a tradice japonského životního stylu.

Pokud cestujete s rodinou nebo ve větším počtu osob, může být pronájem celého rekreačního domu nebo apartmá tou nejlepší volbou. Tato možnost nabízí větší soukromí a flexibilitu, zvláště pokud máte v plánu zůstat déle. Mnoho rekreačních domů a apartmánů se nachází v blízkosti hlavních turistických atrakcí a obchodních čtvrtí, takže vždy budete mít snadnou dostupnost ke všemu, co město nabízí.

Většina ubytovacích zařízení v Otaru nabízí přístup k lázním, které jsou v Japonsku velmi populární. Tato zařízení mají horké prameny s minerálními látkami, které mají údajně léčivé účinky a jsou ideální pro uvolnění svalů a obnovení těla a mysli po dlouhém dni stráveném objevováním města.

Celkově lze říct, že Otaru nabízí rozmanité možnosti ubytování pro cestovatele všech typů. Bez ohledu na to, zda si vyberete tradiční ryokan, moderní hotel nebo pronájem rekreačního domu, vždy budete mít přístup k bohatému kulturnímu dědictví a okouzlující atmosféře tohoto japonského přístavního města.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky