Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Singapur S.E.A. Aquarium

Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur S.E.A. Aquarium


1. Kdy je nejlepší čas navštívit Singapur S.E.A. Aquarium?
- Nejlepší čas je během týdne, kdy se zde nedá očekávat velké množství návštěvníků.

2. Kolik stojí vstupné do akvária?
- Vstupné závisí na čase návštěvy a věku návštěvníka, ale většinou se pohybuje mezi 20-30 SGD (14-21 USD).

3. Jak se dostanu k Singapur S.E.A. Aquarium?
- Akvárium se nachází v Sentosa Island, lze se k němu dostat trajektem nebo MRT metrem a autobusem.

4. Jak dlouho trvá návštěva akvária?
- Návštěva se může lišit v závislosti na vašem zájmu o zvířata a interaktivní výstavy. Obvykle trvá návštěva 2-3 hodiny.

5. Je možné s sebou vzít jídlo nebo pití do akvária?
- Ne, není to povoleno. V akváriu jsou k dispozici různé občerstvení a restaurace.

6. Mohu fotografovat nebo natáčet v akváriu?
- Ano, fotografování a natáčení jsou povoleny, ale blesk se nedoporučuje používat, aby nedošlo ke stresu zvířat.

7. Může akvárium pomoci s vzdělávacími projekty nebo studijními programy?
- Ano, akvárium nabízí vzdělávací programy pro školy a skupiny a také spolupracuje s vzdělávacími institucemi.


Ubytování Singapur S.E.A. Aquarium


S.E.A. Aquarium v Singapuru je jednou z největších a nejimpozantnějších vodních expozic na světě. Tato atrakce, která se nachází v komplexu Resorts World Sentosa, je domovem tisíců mořských živočichů z celého světa.

Jedním z hlavních důvodů, proč byste měli navštívit S.E.A. Aquarium, je jeho úžasná sbírka živočichů. Vstupem do této fascinující vodní říše se stanete součástí virtuálního podvodního světa, kde se můžete potápět mezi korály, útesy a exotickými rybami.

Každý vodní živočich v S.E.A. Aquarium je ohromující svou krásou a různorodostí. Můžete obdivovat pestrou škálu úplně všeho, od malých chobotnic až po obrovské žraloky. Nejpopulárnějšími obyvateli akvária jsou asijské sladkovodní delfíny, manta rejnoci a tečkované sumce. Jejich přítomnost vytváří nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Pro ty, kteří chtějí mít ještě intenzivnější interakci s mořským životem, existují také možnosti speciálních aktivit. Například můžete strávit noc v akváriu s programem "Ocean Dreams", který vám umožní prozkoumat jeho tajemství za tmy. Můžete se dokonce potápět v kleci s žraloky nebo si rezervovat exkluzivní limuzínový příjezd do areálu.

Kromě fascinujících mořských tvorů nabízí S.E.A. Aquarium také zajímavé vzdělávací zážitky. Po celém akváriu jsou umístěny informační tabule a interaktivní expozice, které vám umožní učit se o různých aspektech života pod vodou. Odborníci z akvária také pravidelně pořádají přednášky a ukázky, které vám umožní lépe porozumět tajům mořského světa.

S.E.A. Aquarium se nachází v komplexu Resorts World Sentosa, který je domovem také dalších úžasných atrakcí v Singapuru. Po návštěvě akvária si můžete dát svačinu v jednom z místních restaurací nebo se pokochat divadelním představením ve světoznámém Universal Studios.

Celkově vzato, S.E.A. Aquarium je bezpochyby jednou z nejúžasnějších turistických atrakcí v Singapuru. Jeho ohromující sbírka mořských živočichů a vzdělávací zážitky zanechají na vás nezapomenutelný dojem. Takže až se ocitnete v této nádherné destinaci, nezapomeňte navštívit toto úchvatné místo a ponořit se do jeho podsvětí.


Letenka Singapur S.E.A. Aquarium


Singapur se může pyšnit mnoha turistickými atrakcemi a jednou z nich je i S.E.A. Aquarium. Tato fascinující destinace se nachází na ostrově Sentosa a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek z podmořského světa.

S.E.A. Aquarium je jedno z největších akvárií na světě a domovem více než 100 000 mořských živočichů. Návštěvníci se zde mohou setkat s různými druhy vodního života, včetně žraloků, mant, rejnoků, ryb, korálů a mnoha dalších fascinujících tvorů.

Jedním z nejvíce ohromujících prvků akvária je jejich obří akvárium, nazývané Open Ocean. Toto obrovské sklíčko o objemu 45 000 000 litrů vody představuje úžasnou repliku oceánu. Návštěvníci mohou pozorovat žraloky, humry, manty a další podmořské tvory při procházce tunelem, který vede přímo pod lávou.

Akvarium se také pyšní speciálním pavilonem, který je zasvěcen deštným pralesům. V tomto pavilonu mohou návštěvníci objevit tropickou flóru a faunu, včetně vodopádů, rostlin a živočichů, jako jsou piraňa, vodní draky a vodní ryby. Je to jako malý kousek amazonského pralesa přímo v srdci Singapuru.

Pro ty, kteří rádi interaktivně objevují, je zde také různé vzdělávací programy a aktivit. Návštěvníci se mohou zúčastnit krmení živočichů, setkat se s odborníky na život v oceánu a dokonce si vyzkoušet šnorchlování v simulovaném korálovém útesu.

S.E.A. Aquarium je skvělým místem pro všechny věkové skupiny. Děti se dozvědí mnoho nových a zajímavých informací o mořských tvorech a pro dospělé je to prostor k odpočinku a obdivování krásy podmořského světa.

Akvárium se nachází blízko města a je dobře přístupné všemi druhy dopravy. Návštěvníci se mohou k němu dostat vlakem, autobusem nebo trajektem. Vedle akvária se nachází i mnoho dalších atrakcí, jako je Universal Studios, Adventure Cove vodní park a odpočinková pláž.

Singapur S.E.A. Aquarium slibuje nezapomenutelnou cestu do podmořského světa. Je to skvělá volba pro každého, kdo chce zažít něco unikátního a získat hlubší porozumění podmořskému životu. Pokud máte plány navštívit Singapur, S.E.A. Aquarium by nemělo chybět na vašem seznamu míst k návštěvě.


Dovolená Singapur S.E.A. Aquarium


Pokud plánujete svou další dovolenou a hledáte něco jedinečného a ohromujícího, pak byste měli zvážit návštěvu S.E.A. Aquarium v Singapuru. Je to jedno z největších akvárií na světě a nabízí neuvěřitelný pohled do fascinujícího podmořského světa.

S.E.A. Aquarium se nachází na ostrově Sentosa, což je oblíbený turistický cíl v Singapuru. Je to skvělá příležitost pro celou rodinu, kde si každý najde něco, co ho zaujme. Akvárium je domovem tisíců druhů mořských živočichů včetně želv, rejnoků, mant, rejnoků a nejrůznějších druhů ryb.

Jednou z největších atrakcí v S.E.A. Aquarium je velká nádrž o objemu 45 milionů litrů, která se nazývá Open Ocean. Tato obří nádrž vás přenese do úplně jiného světa, kde můžete obdivovat velké ryby, jako jsou kladivouni, manta rejnoci a žraloci. Je to skutečně magické místo, které vás doslova vezme na dně mořského světa.

Také si nezapomeňte prohlédnout další zajímavé expozice v S.E.A. Aquarium. Můžete zde například vidět fascinující želví pláž, která představuje život želv na skalnatém pobřeží. Další populární expozicí je koralový záliv, kde se můžete pokochat barevnými korálovými útesy a exotickými rybami.

S.E.A. Aquarium také nabízí interaktivní a vzdělávací programy pro návštěvníky. Můžete se například přidat k odborným průvodcům na jejich exkurzi a dozvědět se o způsobu života mořských živočichů, jejich ochraně a udržitelnosti oceánů.

Pro ty, kteří se zajímají o adrenalin a dobrodružství, S.E.A. Aquarium také nabízí možnost potápění nebo plavání s žraloky za doprovodu instruktorů. Je to zážitek, který si určitě zapamatujete na celý život.

A po celodenním objevování S.E.A. Aquarium se můžete zastavit v jednom z místních restaurací a vychutnat si skvělé jídlo s výhledem na žraloky. Je to zcela unikátní zážitek, který se nestává každý den.

Celkově řečeno, dovolená v S.E.A. Aquarium v Singapuru je nezapomenutelnou zkušeností. Pokud chcete zažít kouzlo podmořského světa a zároveň se dozvědět více o jeho ochraně, pak vás S.E.A. Aquarium určitě nezklame. Nechte se unést do světa korálů, ryb a žraloků a prožijte dovolenou plnou vzrušení a dobrodružství.


Počasí Singapur S.E.A. Aquarium


Singapur je známý svým tropickým podnebím, které přináší vysoké teploty a vysokou vlhkost po většinu roku. Místní podnebí je ovlivněno monzunovým systémem, což znamená, že zde existuje období sucha a období dešťů.

S.E.A. Aquarium v Singapuru je jedním z největších akvárií na světě a je domovem široké škály mořských živočichů. Nachází se v komplexu Resorts World Sentosa a představuje úžasný zábavní park, který láká návštěvníky z celého světa.

Když přijdete do S.E.A. Aquarium, okamžitě pocítíte odlišné prostředí. Uvnitř je chladno a tmavo, což je v kontrastu s venkovním horkem a vlhkostí. Tato kontrastní atmosféra dává návštěvníkům příležitost uniknout do podmořského světa bez nepohodlí tropického počasí.

Vzhledem k tomu, že se nachází poblíž rovníku, Singapur nemá výrazná roční období. Místo toho je zde rozdíl mezi suchou a deštivou sezónou. Suché období trvá od ledna do dubna, kdy jsou teploty vyšší a srážky jsou minimální. V tomto období se můžete těšit na slunečné a teplé počasí, které je ideální pro procházky a venkovní aktivity.

Na druhou stranu deštivé období trvá od května do září a přináší vyšší vlhkost a pravidelné lijáky. Srážky jsou často krátkodobé, ale intenzivní, takže je vždy dobré mít s sebou deštník, pokud se chystáte ven. Tyto pravidelné deště způsobují zvýšenou hladinu vody v moři, což může ovlivnit některé vodní druhy v S.E.A. Aquarium.

Vzhledem k tomu, že akvárium je navrženo tak, aby simulovalo přirozené prostředí pro mořské živočichy, pokud se chystáte v deštivé sezóně, můžete pozorovat, jak se některé druhy chovají při dešti. Mnoho z nich je zvyklých na změnu podmínek a přizpůsobuje se vodnímu prostředí. Například manta rejnokrvná často skáče z vody, aby se zbavila parazitů.

Celkově vzato, nezávisle na tom, kdy navštívíte S.E.A. Aquarium, můžete si být jisti, že zažijete úžasné dobrodružství mezi mořskými tvory z celého světa. Ať už se potápíte pod vodou či se procházíte podél prosklených tunelek, budete fascinováni různorodostí druhů a krásou podmořského života.

Singapur S.E.A. Aquarium nabízí nejen ukázku podmořského života, ale také možnost ochutnat několik kulturních jídel ze Singapuru. Po návštěvě akvária se můžete projít po nábřeží, kde můžete ochutnat lahodnou chutnou Singapurskou kuchyni. Můžete si vychutnat slavné singapurské kopřivy, kuřecí rýži, kari laksa a mnoho dalších specialit, které vám připomenou vaše fantastické dobrodružství v S.E.A. Aquarium.

V každém případě, nezávisle na počasí venku, S.E.A. Aquarium v Singapuru vám nabídne úžasný zážitek, který vás pohltí do fascinujícího a krásného světa podmořského života. Takže přijděte a objevte toto unikátní místo, které je bezpochyby jedním z nejzajímavějších akvárií na světě.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky