Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Spojené arabské emiráty Wild Wadi Waterpark

Letenka Spojené arabské emiráty Wild Wadi Waterpark


Wild Wadi Waterpark je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů ve Spojených arabských emirátech. Nachází se v Dubaji a nabízí návštěvníkům nezapomenutelnou zábavu a dobrodružství na vodních atrakcích.

Tento vodní park je největším svého druhu v celém regionu Blízkého východu. Jeho návštěvníci zde najdou celou řadu vzrušujících a adrenalinových atrakcí, které uspokojí jak dospělé, tak i děti všech věkových kategorií.

Jednou z nejznámějších a nejvíce očekávaných atrakcí v tomto vodním parku je tzv. Jumeirah Sceirah. Jedná se o jednu z nejdelších a nejrychlejších tobogánů na světě, který nabízí nezapomenutelný zážitek. Návštěvníci se vydají na vrchol tobogánu, kde se nacházejí dvě nádrže se skluzavkami. Po posazení na speciální desku sklouznou dolů přes strmé úseky a nádrže s vodou, což jim zajistí nezapomenutelný adrenalinový zážitek.

Dalšími oblíbenými atrakcemi jsou například wavový bazén nebo lazy river, kde si návštěvníci mohou relaxovat a klidně plout po vodě. Pro ty, kdo hledají více dobrodružství, je k dispozici také adrenalinový tobogán Tantrum Alley, který kombinuje skluzavky a rotace.

Pro rodiny s dětmi je zde také mnoho mělkých bazénů a her, které vytvářejí ideální prostředí pro zábavu celé rodiny. Vodní park Wild Wadi je také přístupný pro osoby se zdravotním postižením, které zde mají k dispozici speciální atrakce a zázemí.

Kromě skvělého vodního zážitku nabízí Wild Wadi Waterpark také širokou nabídku jídla a občerstvení. Návštěvníci si mohou vychutnat tradiční arabské speciality i mezinárodní kuchyni, ať už v různých restauracích nebo na stáncích s rychlým občerstvením rozmístěných po celém parku.

Jelikož se Wild Wadi nachází v Dubaji, město nabízí i další turistické atrakce v blízkosti. Návštěvníci si tak mohou naplánovat vícedenní pobyt a vychutnat si nejenom vodní park, ale také prozkoumat skvostné památky Dubaje, jako je Burj Khalifa, nejvyšší budova světa, nebo Palm Jumeirah, umělý ostrov ve tvaru palem.

Celkově lze říci, že Wild Wadi Waterpark je ideálním místem pro rodinné dovolené nebo zábavu s přáteli. Nabízí nezapomenutelný a adrenalinový zážitek, který si návštěvníci budou pamatovat ještě dlouho poté, co park opustí.


Ubytování Spojené arabské emiráty Wild Wadi Waterpark


Spojené arabské emiráty jsou zemí plnou překvapení a skvělých zážitků. Pokud se rozhodnete navštívit Dubaj, určitě byste neměli vynechat návštěvu Wild Wadi Waterparku.

Wild Wadi Waterpark se nachází v Jumeirah, v centru Dubaje. Je to ideální místo pro relaxaci, zábavu a adrenalinové zážitky. Tento park je ideální pro lidi všech věkových kategorií, s mnoha různými atrakcemi a zábavnými aktivitami.

Atrakce Wild Wadi Waterparku

Waterpark má celkem 30 různých atrakcí a zajímavostí, které se rozprostírají na více než 12 hektarech plochy. Mezi nejoblíbenější patří:

- Jumeirah Sceirah – nejrychlejší tobogán ve Spojených arabských emirátech, který je ideální pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek.
- Rip Current – vlnobití, které dokáže udržet plavce na hladině a cítit se jako ve skutečném oceánu.
- Wipeout and Riptide – tyto dva surfovací simulátory nabízejí nezapomenutelný zážitek pro surfaře všech úrovní.
- Flood River – řeka, která protéká celým parkem a nabízí návštěvníkům možnost všech druhů vodních her.

Ve Wild Wadi Waterparku najdete také mnoho dalších atrakcí jako skákací hrad pro děti, řady tobogánů různých tvarů a velikostí, plavecký bazén a mnohem více.

Ubytování v okolí

Wild Wadi Waterpark se nachází v Jumeirah, což je jedna z nejlepších lokalit v Dubaji. V této oblasti najdete mnoho rozličných možností ubytování.

Nejvyšší úroveň luxusu nabízí například hotel Burj Al Arab, který je známý svou jedinečnou architekturou a vynikajícími službami. Hotel je ideálním místem pro ty, kteří hledají naprostou pohodu a komfort.

Nedaleko Wild Wadi Waterparku se nachází také Jumeirah Beach Hotel, který nabízí krásné výhledy na moře a skvělou polohu v blízkosti mnoha pláží a atrakcí Dubaje.

Pokud hledáte cenově dostupné ubytování, můžete se podívat na apartmány v Palm Jumeirah nebo v blízkosti Dubajského dolphinarium. Tyto apartmány nabízejí velký prostor a dostatečnou výbavu pro pohodlný pobyt.

Závěr

Wild Wadi Waterpark je skvělou destinací pro ty, kteří hledají zábavu a adrenalinové zážitky. Místo je vhodné pro celou rodinu a nabízí širokou škálu atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Navíc je umístěn v jedné z nejlepších lokalit Dubaje, která nabízí mnoho možností ubytování a dalších atrakcí. Takže neváhejte a navštivte tento úžasný waterpark a užijte si nezapomenutelný zážitek.


Dovolená Spojené arabské emiráty Wild Wadi Waterpark


Spojené arabské emiráty jsou jedno z nejnavštěvovanějších turistických míst na světě. Nabízejí neuvěřitelnou směsici moderní a tradiční kultury, luxusního pobytu a nádherné přírody. Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy a dobrodružství, určitě si nenechte ujít Wild Wadi Waterpark.

Wild Wadi Waterpark se nachází v Dubaji a je jedním z největších vodních parků na světě. Se svými 30 atrakcemi je ideálním místem pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří hledají zábavu a odpočinek.

Park má celkovou rozlohu 12 hektarů a je navržen v arabském stylu. Má mnoho vodních atrakcí, jako je například Lazy River - ten je dlouhý 360 metrů a pluje po něm celý park. Dalšími oblíbenými atrakcemi jsou Jumeirah Sceirah, kde se můžete spustit přes dvě 120 metrů vysoké skluzavky, nebo Burj Surj, což je dvoudílná skluzavka, která je navržena jako vodopád a nabízí zábavu jak pro děti, tak i pro dospělé.

Wild Wadi Waterpark nabízí také atrakce určené pro nejmenší návštěvníky. V parku najdete mnoho bazénů a vodních hřišť, kde si děti mohou užít největší zábavu.

Park se nachází v blízkosti největšího hotelu na světě, Burj Al Arab, a má také jedinečný výhled na město a Perský záliv. Nabízí celkem 13 restaurací a stánky s občerstvením, kde si můžete vychutnat tradiční arabskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Vstupenky do parku se mohou lišit v závislosti na sezóně a dni v týdnu, ale obvykle se pohybují mezi 250 a 350 AED (61 až 85 EUR). Doporučujeme si vstupenky zakoupit předem, abyste se vyhnuli frontám na pokladnách.

V Wild Wadi Waterpark najdete také možnost pronájmu soukromých kabin a vstupenky na celý den. Pokud hledáte zábavu a dobrodružství, přijďte navštívit jeden z nejlepších vodních parků v Dubaji - Wild Wadi Waterpark.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Wild Wadi Waterpark


1. Kde se Wild Wadi Waterpark nachází?

Wild Wadi Waterpark se nachází v Dubaji, Spojené arabské emiráty.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Wild Wadi Waterpark?

Obvykle je Wild Wadi Waterpark otevřen od 10:00 do 19:00 hodin.

3. Jaké jsou ceny vstupenek na Wild Wadi Waterpark?

Ceny se mohou lišit v závislosti na věku a výšce návštěvníka. Běžná cena vstupenky pro dospělého je okolo 300 AED a pro děti 260 AED.

4. Můžu na Wild Wadi Waterpark nosit vlastní jídlo a pití?

Ne, na parku je zakázáno přinášet si vlastní jídlo a pití.

5. Jaké aktivity jsou na Wild Wadi Waterpark k dispozici?

Na parku naleznete řadu atrakcí a tobogánů pro dospělé i děti, včetně vodopádů, bazénů a dalších vodních aktivit.

6. Vyžaduje se rezervace předem?

Ano, doporučuje se rezervace vstupenek předem, zejména v období vrcholné sezóny.

7. Jak se dostanu k Wild Wadi Waterpark?

Park se nachází v centru Dubaje, je snadno dostupný taxíkem nebo metrem. Také je k dispozici bezplatný autobusový přepravní servis.

8. Je Wild Wadi Waterpark vhodný pro děti?

Ano, na parku jsou k dispozici řada dětských atrakcí a bazénů vhodných pro děti všech věkových kategorií.

9. Mají na Wild Wadi Waterpark k dispozici pronájem ručníků?

Ano, na parku je možné si pronajmout ručníky.

10. Je na Wild Wadi Waterpark k dispozici wifi připojení?

Ano, na parku je k dispozici bezplatné wifi připojení pro všechny návštěvníky.


Počasí Spojené arabské emiráty Wild Wadi Waterpark


Spojené arabské emiráty jsou zpět v pozornosti turistů po celém světě a jednou z nejpopulárnějších atrakcí je Wild Wadi Waterpark. Tento vodní park v Dubaji je ideálním místem pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají odpočinek a zábavu.

Počasí v Spojených arabských emirátech je typickým příkladem horkého a suchého podnebí. Tento aridní klimatický typ způsobuje extrémní teploty v letních měsících a mírnější chladné v zimě. V červenci a srpnu se teploty pohybují kolem 45 °C a v zimě teploty klesají na 20 až 25 °C. Vzhledem k tomu, že Wild Wadi Waterpark je vodní park s mnoha aktivitami, v létě je to ideální čas k návštěvě parku, aby si návštěvníci mohli užít osvěžení v bazénech a vodních atrakcích.

Wild Wadi Waterpark je obklopen nádhernou krajinou Spojených arabských emirátů. Park nabízí panoramatický výhled na neuvěřitelnou architekturu Dubai a okolní horšovskou krajinu, což má z návštěvy parku ještě větší nevšednost.

Park je v současné době uzavřen kvůli pandemii, ale zahájení nové sezóny je plánováno na 4. srpna, takže turisté se mohou dostavit a užít si to skvěle založené místo. Mezi hlavní atrakce patří Wadi Leap, kde si návštěvníci mohou zaskákat na vodopád z výšky téměř deseti metrů. Další atrakcí je FlowRider, což je umělá vlna, na níž si návštěvníci mohou vyzkoušet surfování. Pro děti jsou zde horské dráhy a oblíbený dětský vodní hřbitov.

Wild Wadi Waterpark je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Dubaji. Vysoká kvalita služeb a neuvěřitelné kulisy Spojených arabských emirátů nabízí turistům jedinečnou a nezapomenutelnou zkušenost. Jestliže hledáte odpočinek a zábavu po celý den, pak je Wild Wadi Waterpark tou správnou volbou.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky