Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay

Letenka Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egypt je oblíbenou destinací mezi turisty z celého světa a jedním z nejpopulárnějších letovisek je Sharm El Sheikh. Nachází se na jižním cípu Sinajského poloostrova a je známý svými krásnými plážemi, podmořským světem a bohatou historií.

Jedno z nejznámějších míst v Sharm El Sheikh je oblast Naama Bay. Tato část letoviska přiláká turisty svou atmosférou, nákupními možnostmi a zábavními aktivitami. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace a zábavy.

Pláže v Naama Bay jsou nádherné s jemným bílým pískem a azurově modrou vodou. Turisté si zde mohou vychutnat sluneční paprsky a osvěžit se při koupání. V plážových clubech najdou návštěvníci komfortní lehátka, slunečníky a vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování nebo jízda na vodním skútru.

Pokud hledáte odpočinek od pláže, Naama Bay nabízí také mnoho restaurací, kaváren a obchodů. Nákupní centra zde najdou turisté širokou škálu suvenýrů, místních produktů a módních značek. Po nákupním dobrodružství si mohou návštěvníci užít večer v jedné z mnoha restaurací, které nabízejí tradiční egyptskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Vrcholným zážitkem v Naama Bay je návštěva nočních klubů a barů. Tyto místa jsou živá hudbou, tancem a skvělým koktejlem. Lidé z celého světa sem přijíždějí za nezapomenutelným nočním životem a energickou atmosférou.

Naama Bay je také ideálním výchozím bodem pro objevování Sinajského poloostrova a okolních památek. V blízkosti se nachází úchvatný Národní park Ras Muhammad, který je jednou z nejznámějších potápěčských lokalit na světě. Když se rozhodnete prozkoumat vnitrozemí, můžete navštívit poutní místo na hoře Sinaj nebo starověké město Petra v Jordánsku.

Letenky do Sharm El Sheikh Naama Bay jsou k dispozici celoročně. Mnoho leteckých společností nabízí přímé lety z různých evropských měst. Při plánování vaší cesty si nezapomeňte předem zjistit informace o vízech a omezeních vstupu do Egypta.

Sharm El Sheikh Naama Bay je perfektní destinací pro ty, kteří touží po relaxaci na pláži, zábavných aktivitách, nákupu a objevování nových míst. Toto letovisko splní očekávání každého turisty svým exotickým prostředím a pestrou nabídkou zážitků.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší pláží v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Shark's Bay, Naama Bay Beach a Rixos Beach.

2. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do Sharm El Sheikh Naama Bay, je taxíkem nebo předem objednaným přepravním vozem.

3. Jaká jsou nejlepší místa na potápění v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší místa na potápění v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Ras Mohammed, Tiran Island a Jackson Reef.

4. Je v Sharm El Sheikh Naama Bay bezpečno cestovat?

Sharm El Sheikh Naama Bay je považováno za poměrně bezpečné místo pro cestování. Nicméně, jako u každého dalšího cestovního cíle, je dobré být obezřetný a mít na paměti základní bezpečnostní opatření.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Některé z nejlepších restaurací v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Fares Seafood, Sofra, Dolphina a na lido.

6. Jaké jsou nejlepší hotely v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Některé z nejlepších hotelů v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Rixos Sharm El Sheikh, SUNRISE Arabian Beach Resort a Aqua Blu Sharm El Sheikh.

7. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší čas na návštěvu Sharm El Sheikh Naama Bay je od října do března, kdy jsou teploty příjemné a nejsou příliš vysoké. Nicméně, během léta může být také velmi příjemné a krásné počasí k prožití.


Počasí Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Sharm El Sheikh se nachází na krásném pobřeží Rudého moře v Egyptě a je jednou z nejoblíbenějších destinací turistů z celého světa. Jeho středisko Naama Bay je zvláště populární díky svému úžasnému počasí a slunným plážím.

Počasí v Sharm El Sheikh je typicky teplé a slunečné po celý rok, což ho činí ideálním cílem pro milovníky slunce a pláže. Průměrné teploty se pohybují mezi 20-30 °C a v létě mohou dosáhnout až 40 °C. I v zimních měsících zde stále panuje příjemné počasí s teplotami kolem 20 °C.

Tento region Egypta je také známý pro svou nízkou vlhkost vzduchu, což znamená, že i při vyšších teplotách se zde cítíte pohodlněji a nedusno. Moře má příjemně teplou teplotu po celý rok, takže si můžete užívat plavání a potápění bez ohledu na návštěvní sezónu.

Během léta si můžete užít slunečních dní až 13 hodin denně, což vám poskytne dostatek času na opalování, vodní aktivity nebo prozkoumání krásných přírodních scenérií v okolí. Vzhledem k tomu, že Sharm El Sheikh se nachází na jižním konci Sinajského poloostrova, je tady také nízká pravděpodobnost srážek.

Pokud cestujete do Sharm El Sheikh, měli byste být vždy připraveni na silné sluneční záření a vždy používejte opalovací krém s vysokým faktorem ochrany proti slunci. Není to jen pro ochranu kůže, ale také proto, že slunce může být velmi intenzivní a snadno můžete dostat úžeh nebo sluneční spáleniny.

V Naama Bay si můžete vychutnat klidné pláže a průzračné moře, kde se můžete potápět a obdivovat úžasný podmořský svět. Existuje také řada vodních sportů, které můžete vyzkoušet, včetně windsurfingu, wakeboardingu a šnorchlování.

Navíc město nabízí také bohatou kulturu a historii. Můžete navštívit skalní klášter svaté Kateřiny nebo se vydat na výlet do starověkého města Petra v Jordánsku.

Sharm El Sheikh vám také nabídne bohatý noční život s mnoha restauracemi, bary a diskotékami. Můžete si vychutnat tradiční egyptskou kuchyni nebo ochutnat mezinárodní speciality.

Celkově vzato, počasí v Naama Bay v Sharm El Sheikh je téměř vždy slunečné a teplé, což je ideální pro dovolenou na pláži a vodní aktivity. Nezapomeňte však na správnou ochranu proti slunci a užijte si všechny úžasnosti, které tato destinace nabízí.


Ubytování Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egypt je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě a nabízí mnoho úchvatných míst k prozkoumání. Jedním z nejznámějších a nejkrásnějších letovisek v Egyptě je Sharm El Sheikh, které se nachází na Sinajském poloostrově.

Sharm El Sheikh je obklopen malebnými horami a křišťálově čistým Rudým mořem, což jej činí perfektním místem pro potápění a šnorchlování. Kromě toho je Sharm El Sheikh také ideálním místem pro relaxaci a odpočinek na pláži. Jedním z nejvyhledávanějších míst k pobytu v Sharm El Sheikh je Naama Bay.

Naama Bay je nejživější částí Sharm El Sheikh a je známá svou bohatou nabídkou hotelů a resortů. Ubytování v Naama Bay je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít všechno na dosah ruky. V blízkosti hotelů se nachází velké množství restaurací, obchodů a nočních klubů, které nabízejí nepřeberné množství zábavy a aktivit.

Jedním z nejlepších hotelů, které můžete najít v Naama Bay, je luxusní hotel Hilton Sharks Bay Resort. Tento pětihvězdičkový resort nabízí prostorné pokoje s výhledem na moře, wellness centrum, bazény a pláže. Hosté se mohou těšit na širokou nabídku restaurací a barů, kde si mohou vychutnat tradiční egyptskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Další rozšířenou možností ubytování v Naama Bay je Royal Albatros Moderna Resort, který je vhodný pro rodiny s dětmi. Tento resort nabízí all-inclusive stravování, dětský klub, vodní skluzavky a velké množství aktivit pro dospělé i děti.

Pokud preferujete menší a tiché ubytování, můžete se rozhodnout pro menší hotely a apartmány v okolí Naama Bay. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí klidnější atmosféru a snadný přístup k nedotčeným plážím a potápěčským lokalitám.

Během pobytu v Naama Bay máte mnoho možností, jak si užít svou dovolenou. Můžete se vydat na výlety do nedalekého Národního parku Ras Mohammed, kde můžete obdivovat jedinečnou mořskou faunu a floru. K dispozici jsou také možnosti pro safari na poušti nebo prozkoumání egyptských památek v blízkém okolí.

Jedním z nejlepších způsobů, jak si vychutnat pobyt v Sharm El Sheikh Naama Bay, je strávit den plážováním a šnorchlováním v jednom z místních aquaparků. Tyto parky nabízejí skvělou zábavu pro celou rodinu a jsou ideální pro relaxaci a odpočinek na slunci.

Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay je tedy skutečnou turistickou perly na plážích Rudého moře. Nabízí širokou škálu ubytování, od luxusních resortů až po menší hotely a apartmány v klidnějším prostředí. S neustálým slunečním svitem a aktivitami pro každého, je Sharm El Sheikh Naama Bay ideálním místem pro dokonalou dovolenou.


Dovolená Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Dovolená v Egyptě je vždycky skvělou volbou pro milovníky slunce, památek a dobrodružství. Mezi nejoblíbenějšími destinacemi v tomto africkém státě se nachází i Sharm El Sheikh, a zejména její část Naama Bay. Tato oblast je známá svou bohatou nabídkou pláží, vodních aktivit, luxusních resortů a krásných korálových útesů.

Samotná pláž Naama Bay je zlatým pískem zalitá oslnivým sluncem a leží na pobřeží Rudého moře. Její vody jsou průzračné a teplé, což je ideální kombinace pro všechny, kteří si chtějí užít koupání a potápění. Na pláži lze využít i další vodní aktivity jako například windsurfing, vodní lyžování nebo jízdu na banánu. Pro méně dobrodružnější typy dovolenkářů jsou tu k dispozici také lehátka a slunečníky, které si mohou půjčit.

Kromě plážování a vodních sportů je Sharm El Sheikh a Naama Bay také známými místy pro šnorchlování a potápění. Pod hladinou Rudého moře se nachází úchvatný podvodní svět, který je domovem různých druhů korálů, ryb a dalších mořských tvorů. Díky skvělým podmínkám je to ideální místo pro začátečníky i zkušené potápěče. Můžete se připojit k potápěčskému výletu, který vás zavede na nejlepší místa pro pozorování korálů a ryb, a možná tam zahlédnete i žraloky.

Pro milovníky historie je zde také mnoho památek ke zhlédnutí. Přímo v Naama Bay se nachází středověká pevnost a také mešita, ve které se konají tradiční islámské ceremonie. Mimo centrum města pak můžete navštívit například křižácký hrad, který pochází z 12. století, nebo se vydat na výlet do starověkého města Petra v Jordánsku.

Pro ubytování je v Sharm El Sheikh a Naama Bay plno možností. Od luxusních all-inclusive resortů až po malebná rodinná ubytování. Můžete si vybrat podle svých preferencí a rozpočtu.

Navštívení Sharm El Sheikh a zejména její části Naama Bay je jednoduše skvělým zážitkem. Budete mít možnost prozkoumat podvodní svět Rudého moře, užívat si nádherné pláže a poznat historii a kulturu Egypta. Tato dovolená je ideální pro páry, rodiny i jednotlivce, kteří hledají sluníčko, dobrodružství a nezapomenutelné zážitky.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky